0

@MirusAmisz zapomniałeś jak grał Martin tydzień temu ? Mecz ze spadkowiczem o niczym nie świadczy !

2

@Vurt oby bez dogrywki .

1

@Cule1797 nie poprowadzi, Bilbao na wyjazdach raptem raz strzeliło 3 gole , oni nawet u siebie by pewnie tego nie odrobili. To nie jest zespół ofensywny.

1

@macio_944 nie kłócić się z dziećmi, teraz cały mecz będą pisać i jaracie się po każdej interwencji.

1

P.Torre na 10 za Fermina , Fati za Raphinie plus Gavi za kogoś w pomocy. Oby nie przesadził z rotacjami bo lepiej mieć te 4 pkt przewagi przed meczem z Realem. Szybsze zmiany przy dobrym wyniku.

3

Osa -Zhao 8 parti w niecałe 3h, Selby pewnie by dopiero schodził na przerwę. O ile przyjemniej ogląda się teraz te mistrzostwa.

7

Szkoda że Lewe skrzydło tak odstaje od prawego. Z całym szacunkiem do Raphini ale jak widzę jak idzie w dryblingu to już prawie pewna strata, wykończenie ma dobre ale chyba bardziej by pasował na 10.

0

@Kuczek Olmo :-))

0

Nie rozumiem tej fascynacji Flicka Ferminem, wszedł i znikł, on się nie nadaje do gry na małej przestrzeni.

0

Na Realu strone wyjebało , ale tam ból dupy :)))))))))))))

0

A sędziego ma prawo nie gwizdać wam każdego z dupy przewinienia:-)

1

Te mierdy nie rozumieją żę wystarczy wyjść i wygrać przekonująco. Ale do tego trzeba mieć jaja a nie trząść portkami przed kompromitacją na boisku !

1

@Torto A tymczasem Selby , jak się go ogląda to człowiek się zniechęca do oglądania tego snookera.

4

Ale co on się przywalił do sędziego to jego, może chodzi mu o metrowego spalonego albo to padolino w drugiej połowie co chcieli karnego :-))))))

0

Cały Fermin drybling w wielkim chaosie a jak trzeba było pomyśleć i strzelić , no cóż :)

0

@Pawcio2024 widzę że
z masz problem z czytaniem , może pora wrócić do szkoły:-)

1

Balde podlega rotacji ale Kounde to już nie. Gdyby ten Fort rzeczywiście coś zawalił ale swoje robił. Dziwne sa decyzję Flicka.

1

A w okienku letnim , może byście wypozyczyki nam P.Torre skoro mało gra i opłacali pół pensji :-)))) Wcale bym się nie zdziwił.
Klub bez odrobiny honoru.

1

Z tym Ansu to trochę koloryzuje, Yamal chciał sam zajeść a nie że był taki plan, Fati nawet nie był przygotowany do zmiany bo na szybko się ubierał. Może da to trochę do myślenia trenerowi że Yamala nie trzeba zawsze trzymać do końca i jak Pedriego też zdejmować przy wyniku.
Ale kto by się czepiał jak karawan jedzie dalej :)))))

0

@sopa10pl jak walec? Trochę obiektywizmu , przez 30 minut nie mogliśmy wyjść z własnej połowy broniąc się rozpaczliwie mimo szybkiego wyjścia na prowadzenie i tylko dzięki Bayernowi nie przegrywaliśmy mimo gry u siebie. Myślisz że w Monachium bedzie łatwiej.

1

Przed tą kolejką można było zakładać bardziej stratę pkt u nas niż Realu patrząc na formę przeciwników, finalnie to my mamy punkt więcej na koniec więc nie ma co narzekać. Nie zawsze można wszystko wygrać a Szczęsny nadal nie pokonany :))))

10

Za bardzo tryb gwiazdy mu się załączył i głowa zaczyna nie dojeżdżać .

0

Norma że VAR stykowe sytuacje gwiżdże na korzyści Realu a Barcelony w drugą stronę, ale nasz karawan i tak jedzie dalej strzelając po kilka goli w meczu :)

1

Ja tam wolę byśmy grali z Interem. Włosi pozwolą nam grać swoją piłkę , oni nie dominują jakoś w meczach , runda grupowa to wyniki po 1:0 . Wiem że większość tu pamięta tylko wynik naszego meczu z Bayernem ale oni nas bardzo zepchnęli do obrony w pierwszych 30 minutach i tylko przy braku szczęścia nie wyszli na 1:2 a wtedy wszystko by mogło się potoczyć inaczej. Bayern ma mocną ofensywę więc lepiej grać z Interem.

5

Ale Leao lub Diaz to już na pewno będą w lipcu :-)

8

Flick ty nie machaj na faule na Perdrim czy Yamalu tylko ich ściągaj !

0

Jaki ten Fermin jest jednowymiarowy, byle oddać strzał !

4

Sędzia z oceną1, w nagrodę za tydzień dostanie mecz Barcelony w wiadomym celu !

0

Naprawdę podziwiam waszą zawziętość w rzucaniu przemyśleń tego pseudo eksperta. :-)

6

Za rok chętnie bym widział mecz z nimi w ostatniej kolejce gdy walczą o utrzymanie i zapewnić i spadek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?