dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 jakie indywidualności ? My takich nie mamy ani drużyny tylko zlepek kopaczy :)
1
@NeroTFP1 dobrze wiedzieć, nie pojadę już do Szwecji :)
0
Komentarz usunięty
0
@gumaz tylko pytanie czy zdążą to kupić nim władza sie zmieni, bo wroci PIS i znowu anulują bo oni wiedzą lepiej. :-)))) i tak kolejne lata będą mijać.
1
Słuchać się nie da jak oni się jarają tym Ronaldo, koleś gra pod siebie a oni przy każdym jego kontakcie w polu karnym mało nie dojdą :)
2
Ja bardziej jestem ciekaw jak broni w sytuacjach 1vs1 albo 1vs2, bo u nas takich okazji do wykazania będzie miał raczej dużo więcej niż w Espanyolu:-)
1
Pena sam chce odejść, to niech sobie rozwiąże kontrakt. A nie chce zjeść ciastko i mieć ciastko. Albo niech siedzi na trybunach , przy wszystkich bramkarzach którzy są nawet minuty nie dostanie.
0
@Wiktor91 odpisałeś sam sobie , geniusz :-)))
0
Uff czyli mamy go z głowy:-)
0
Czyli kolejny artykuł w stylu że nic nie wiemy ale napiszemy. Ta reklama wyskakującą z boku sama na siebie nie zarobi.
2
Sorry ale najwyższy poziom to już Ci dawno odjechał, pozostała skuteczność.
0
I pomyśleć że to PSG ledwo awansowało do fazy pucharowej LM.
4
No i mamy naszego Dembele z Barcelony :)))
2
@kanver_ z Rybką to ona moze sobie jeszcze poradzi, gorzej jak Ostapenko przejdzie dalej. Z nią jeszcze nie wygrała więc będzie pewnie napięta jak stringi na dupie i przegra to mentalnie jeszcze przed meczem. :-)
4
Ten kasztan nawet w Milanie stracił miejsce w pierwszym składzie. Laporta niech się ogarnie i nie patrzy na marketing tylko realne wzmocnienie.
1
Nawet z Bilbao w ostatnim meczu Flick wolal wpuścić Olmo niż dać jemu chociaż parę minut na koniec sezonu.
7
Salah 100 ale chyba tylko do marca , potem znikł i nie wiadomo gdzie szukać:-)
0
Niech pokaze na treningu jak strzela te wolne a dostanie szanse w trakcie meczu. Ale raczej nie jest za dobry patrząc jaką ma konkurencję bo mamy beznadziejnych egzekutorów w tej dziedzinie:-)
9
,,Mial okazję zagrać w ważnych meczach pod koniec sezonu " przecież on się praktycznie z ławki nie podnosił i nawet przy wysokim prowadzeniu Flick woli zrobić standardowe zmiany.
4
Za 50 mln to nikt go nie weźmie, ale na wypożyczeniu chętnie bym go widział u nas.
1
Jeśli pójdzie do Chelsea bo ego bedzie silniejsze ,może to zakończyć jego karierę już na dobre.
5
I niech się Osasuna pie... z tymi swoimi skargami !
0
Ten Old Boy Team nie będzie wiecznie poziomu utrzymywał.
0
Niestety staliśmy się zakładnikiem sukcesu w tym sezonie. Laporta zrobi wiele by mieć transfer za wiele milionów i nie koniecznie sensowny z ekonomicznego punktu. A potem znowu zaczną się komplikacje z rejestracjami.
0
@pienaar on nawet w Milanie jest już tylko rezerwowym:-)
2
Według tego wykresu na dole to Nico bije tego kasztana w 5 na 7 kategorii a oni nadal się upierają.
1
@Wiking88 a wiesz na jakiej pozycji on gra? Bo po komentarzu wątpię.
4
@krol211 a co ci da nowy bramkarz jak wszystkie sytuację to 1vs1 albo nawet 2vs1 !
2
Ale co wam da klasowy bramkarz jak większość goli to sytuacje sam na sam albo 2 na jednego ! Co Sommer wyciągał strzały Yamala ale nie musiał ani razu bronić w sytuacji 1vs1
0
Nie ma Szczęsnego nasz amulet w lidze i od razu porażka .