0

@Arden jakby został to byś pisał czemu nie wyszedł, bramkarz zawsze wychodzi by skrócić kont w takich sytuacjach.

0

Lewy zamiast się odsunąć to próbuje zmienić tor choć na spalonym. Ego silniejsze niż gra dla drużyny.

0

@Kubsoleon poprzednia też mi się podobała ale tej ponownie już w tv jej nie będę oglądał.

1

Obejrzałem Missing Impossible, fabuła straszny kicz , trochę to przypominało Matrix i Neo z jego przeznaczeniem. Poziom absurdu też mocno przekroczyli ale trzeba było obejrzeć i zakończyć tą serie. Nie mniej szybko zleciało, dobrze że to już ostatnia część.

0

@michaleu W kwietniu byłem na Maderze , lotnisko w top 10 najtrudniejszych ale udało się wylądować za pierwszym razem choć trochę kołysało :) A i tak jakoś nie czułem strachu. Samolot niby najbezpieczniejszy środek transportu ale miałem taką świadomość że jak coś pójdzie nie tak to tam u góry nie masz na nic wpływu i nikt z tego nie wyjdzie , nie wyskoczysz jak z autobusu czy też że choć część pasażerów to przetrwa jak choćby w wypadku na drodze :)))

11

@europejczyk większej bzdury dawno nie czytałem.

2

Słyszę te historie od zeszłego roku, lepiej jakby już się nie wypowiadał w tej kwestii.

3

@Michal4 Przecież ten Leao to kasztan jakich mało a Milan też za darmo go nie odda !

1

Jakby to było w drugą stronę to trzeba by mu tlen podawać, ci rzeźnicy przewracali się po byle kontakcie i wili z bólu !

0

Gavi IQ wiewiórki, mecz rozstrzygnięty ale on musi komuś szpile jeszcze wbić i zrobić zadymę .

0

@Jakchcesz ty już lepiej nie myśl , pora spać !

0

@Barceloniarz987 nastepny maruder, że też wam się nie znudzi.

0

Pomijając wszytko mieć takich kumpli to lepiej nie mic wcale.

3

Komentarz usunięty

18

Ponad 100 mln i można się zastanowić, Raphinia na 10 i Nico kupić na skrzydło.

4

Jakoś jestem spokojny że tego kontraktu w Brazylii nie wypełni di końca :-)

0

@szaryjor nie trzeba jeszcze Real dwa razy ograć !

1

Ferran jego dwa mądre podania dały bramki gdzie jestem prawie pewny że Lewy by szukał tam strzału, plus 3 asysta po rzucie rożnym.

74

@eltores bo to tej ręce było jeszcze ze 20 podań .

1

Czy oni nie potrafią się cofnąć na 30 metr !!!!!

0

Komentarz usunięty

1

@Taths jestem ciekaw gdzie on widzi błąd Araujo przy bramce w dogrywce? To Cubarsi nie wyblokowal strzału na dalszy słupek. W pierwszym meczu Martinez jak junior w 2 minucie się ślizga, Martin źle skacze do główki, Olmo nie umie wyskoczyc do kolejnej bramki po różnym. W drugim meczu znowu Olmo traci plike i gol , Cubarsi daje karnego. Wszystkie groźne akcje idą Lewą stroną ale czepiamy się jednego bo to modne po meczu z PSG.

0

@Kuchar niezły bait:-))))

0

@BorzyKrzys gdybyś czytał do byś zrozumial co napisałem. Nigdzie nie winie Yamala za strate bramki.

14

Brakuje nam takiego wyrachwania w końcówkach. Pedri mądrze spowolnił akcje w 90 minucie ale podał do Yamala ktory znowu poszedł do przodu i oddał strzał w słupek. Zamiast do boku iść dać się sfaulować, zaraz potem poszła akcja na remis. Młodość niestety rządzi się swoimi prawami.

2

@Kuchar bramka w 90 minucie to 80% winy Martina , ale modne jest hejtowanie na Araujo. Choć go nie bronie ze zagrał wybitnie.

1

@Values Wielki Ingo nie upilnował Thurama tylko się przyglądał w 2 minucie. Błąd to głównie wina Martina ze piłka przeszła.

0

W sumie nie wiele zrobiliśmy by coś strzelić w pierwszej połowie :(

0

Martin chyba zaraz zacznie ogarniać że to nie Valladlolid na przeciwko :)

0

Martin po meczu ze spadkowiczem dostał kolejną szansę, niesamowite jak Flick w niego wierzy. Ciekawe czy wyjdzie na drugą połowę .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?