draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piotrek1993 ale nie przebijemy tutaj Ukrainy i Izraela
1
głos i talent ma niesamowity, ale wygrać tym nie wygra.
Jak będzie wyżej niż 15 miejsce to będę w szoku
0
Alicja!!! Polska!!!!!!!!!!1
0
Eurowizja Azja? I tak wygra Ukraina albo Izrael xD
0
jeszcze chwila i Alicja
1
@aspr1me +1 xD co roku gówno
1
Artur Orzech na Eurowizji to jak Tadeusz Sznuk w 1 z 10
0
Bułgaria bardzo eurowizyjna piosenka
0
Malta elegancka piosenka
1
pamiętajcie głosować na nr 7 na naszych braci Ukraińców!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
kto waszym faworytem tegorocznej eurowizji?
1
jako, że niecała godzina do finału Eurowizji, to klasykiem trzeba
4
72 lata xD dobry chirurg
1
@Safrani nie oglądam, ale tak samo jak paski kiedyś w tvp, tak teraz to lata po internecie.
2
aż oczy bolą że taka schnepfowa dalej pracuje w tvp.
W tym tvp, które mieli zlikwidować
0
@krycha2201 co to za idiotyczne pytanie xD?
Mam dawać się jeszcze bardziej okradać ze swoich pieniędzy?
4
@Popitek12
tak długo pijesz 100ml?
0
@draxidox
xD
6
A wy jak tam, jakieś nowe komody na butelki. :D
0
Czego to się nie zrobi by być złodziejem xD
Zaklejona tablica, lizak i smyczka policji z temu, żenada.
Do spodu z taką patologią.
3
oesu, jechać nad polskie morze w takich pieniądzach :D
przecież za te kwoty można na jakieś malediwy jechać
2
w Polsce takie coś oczywiście przejdzie bez echa, zamiast wszystkich wypierdzielić, ale co tam. To tylko Polska
1
@Kgorecki2500 plottwist jest taki, że osoby które zaliczają takie występy i mają ich najwięcej, robią największą karierę w polskiej polityce
9
tusk, paskudny obłudnik. Platforma powinna być ostatnia partią, która wypowiada się w tym temacie. Obecnie opozycja jakoś nie przeszkadza i nie krytykuje obrony granic przez Straż Graniczną, w przeciwieństwie do platformy.
1
@Dari0G xD no w sumie ta
0
co za debil xD zawsze jak jestem na torze Kielce to takie cwaniaki potrafią tylko na prostej wcisnąć gaz i to tyle.
A gdy przychodzi do rywalizacji w ciasnych zakrętach i robieniu czasu to słabiutko
0
@kamyk_23
Po rządach złodziei obecnych to tak, szukam perspektyw
3
Osoba zasłaniająca rejestrację na strefie płatnego parkowania nie różni się niczym od złodzieja
8
@VegetaPolska i Roxie Węgiel gdyby nie Covid