draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
1
kurwa oni są ciency jak siki węża
4
Wiśniewski znowu wyprowadził na smyczy psa Gjokersa :D
1
lewyx dxddddddddddddddddddddddddddddd
1
DAWAĆ TRZBA STRZELAĆ na ten ręcznik kurwa i wygrywamy to,
1
JESSSSSSSSSSSSSSSSSSTTTT KURWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
2
JESTTRKWAKWK KRUWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
3
@Borry podoliński
0
debilny jest taki odbiór w polu karnym, to mógł być karny
0
@PuszkinFan NIEEE NIE MOŻE BYĆ
2
ja pierdole kurwa mać
0
włochy 1:0 Bośnia
Szkoda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
czechy 1:0 dania
3
to ja teraz:
5
no i już nas wyruchali, już by było 0:1
0
Elanga? to jest przeszłość
3
oho, na VAR'ze Niemcy, no to pograne, fur deutschland @Comentateiro
2
walimy ich na pizdę do boju!!!!!!!!!!!!
3
znaki są przeciwko nam
5
dzisiaj tak, ave Urban!!
13
niesamowite, a jednak 711 połączeń nie pamieta
0
to są prawdziwe foty? jeżeli tak to muszą wprowadzić jakieś ograniczenia
1
@Batys typowi idioci co jeżdżą po chodnikach i się jeszcze prują.
Zamiast głowa w dół, przepraszam, wiecej tak nie zrobię to drą mordę.
6
są tu fani sukcesji?
1
@gumaz tyle spuszczania się nad tym a wszystko i tak może się spieprzyć przez to, że jakiś Bednarek kopnie się w czoło xD
3
@VegetaPolska to Twoja robota??
1
@mekston dzieci uśpić, psy resocjalizować
4
no to ja dzisiaj jadę zatankować jak mam w czwartek wrócić z delegacji xD
czuję masowe awarie dystrybutorów jak idioci będą przyjeżdżać z mauzerami
1
@ifoa Ze wszystkim się zgadzam, szczególnie z tym jak uciążliwę dla społeczeństwa są samochody i związane z nimi wypadki/kolizje etc.