draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w rozumiem, że tutaj https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16693847#comment-16693866 odnosiłeś się do osób właśnie jak @Aragorn33 :D
1
@quritto czyli ty też stawiasz na jednym poziomie republikę, tvn, tvp, kanał zero, nie no super percepcja.
2
@Mow_mi_Douglas Aha, no to pozdro jak potrafisz zrównać ze sobą kanał zero, republikę, tvn i tvp.
Nie mam pytań :D
0
@Mow_mi_Douglas to podaj inne medium bardziej obiektywne od kanału zero
0
@Batys przecież to jest baitowy profil xDD
1
@Mow_mi_Douglas "Kanał zero to bańka Konfederacko-Pisowska" zabawne, że powielasz dokładnie słowa wojewódzkiego xD to nie swiadczy o Tobie dobrze.
Nawet się nie chce produkować, że tam każda z partii politycznych może swoje materiały publikować.
18
@AmigoBlancos chopie, to jest tor gokartowy w Bydgoszczy xD
I ten tor jest zajebisty, sam na nim jeździłem
14
@Mow_mi_Douglas
A widzisz, ja jednak wolę słuchać mądrzejszych od siebie.
W sprawie SAFE wyrobiłem sobie zdanie dzięki właśnie m.in opinii Generała Andrzejczaka w Kanale Zero.
O bliskim wschodzie, wojnach, słucham przede wszystkim doktora Szewko.
Rozumiem, że jesteś taka encyklopedią, może praca, że mimo wszystko nie musisz znać zdania innych.
Lub też Cię to nie interesuje. Mnie interesuje i jako osoba z wykształceniem budowlanym, wolę np. w sprawie polityki, geopolityki opierać się o zdanie ekspertów.
7
@Karol145
Nie mam innego medium gdzie mogę posłuchać twórców lewicowych jak i prawicowych.
Dokładam do tego właśnie podcasty Dwie lewe ręce.
29
pięknie pokazana hipokryzja i jak niebezpieczne są takie persony jak wojewódzki, schnepf i inni żołnierze silnych razem
0
kupował ktoś koszulki od Messi100?
2
żyjemy w kraju gdzie takie osoby robią wszystkie możliwe fikołki by bronić tuska :D
0
@gumaz
A dziekuje, ch*jowo
9
I tak to leci
15
niesamowite jest uniwersum silnych razem xD
https://x.com/JakubKubunio/status/2036483860800647254
7
ależ to jest ośmieszenie :D
6
@Cyzix gratulacje!
0
@Drozdu7
Podaj budżet, pamiętaj by sobie zostawić zawsze kilka tysięcy na wymianę podstawowych elementów eksploatacyjnych jak oleje, filtry, coś w zawieszeniu, hamulce etc. Mało kto sprzedaje sprawny samochód w tych rocznikach :D
Ja od siebie dodam, że zawsze polecam automat, najlepiej w połączeniu z ACC.
2
@fumador oj tak xD
I teraz sa osoby dla których serio wojewódzki cos znaczy
13
Wojewódzki to jest mentalne dziecko, on zamienia sie w Lisa
0
@FCB_dimiC no latem zwykle się otwiera okna a nie zimą
0
@FCB_dimiC zimą?
1
@FCB_dimiC nie no, akurat to jest zgodne z przepisami xD
Więcej niebezpieczeństwa robi (co również jest zgodne z przepisami) jak zmieniam temperaturę na wyświetlaczu zimą, bo nie ma fizycznych przycisków i pokręteł od tego
0
@FCB_dimiC
No właśnie przeplatam podcasty telefonami na głośnomówiącym
0
obejrzał ktoś już?
jutro idealnie wleci na trasę samochodem
8
no tak, jak jeden drze mordę to źle, ale jak już drugi to wszystko okej xD
obie strony siebie warte
19
Już nawet demagog musi tego szkodnika polskiej polityki weryfikować xD
1
@Batys ciekawe nowe przepisy dla kobiet z dziećmi, co za patologią
3
@tomek8756
To tylko pokazuje, ze słuszny jest krok ze zwiększaniem mandatów i zaostrzaniem przepisów.
Powinni jeszcze postawić więcej OPP i mobilne nieoznakowana fotoradary, szczególnie na drogach A i S gdzie panuje samowolka.
3
Ktoś powiedzi??? Daria awansowała na coacha??