1

@kanver_ no widzisz, na bezmozgów tylko to działa.
Zaa takiego wazonu przynajmniej pieszy i dziecko jest widoczne na przejściu dla pieszych które tam występuje.

3

no znowu te wredne działania konfitury przyniosły pozytywny skutek pt. poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu :///

/photo/1

6

mam wrażenie, że my ostatnio tracimy tylko takie bramki xDD


4

Boli, ale nie ma takiego wstydu jak to bywało z Romą, Liverpoolem, Bayernem.
To co zrobił Flick z niektórych piłkarzy to jest niebywałe.

0

@Rifek i dalej uważasz, że nie było to widoczne?

0

@Marcelinho132
My graliśmy w weekend a Atletico całe odpoczywało

1

Rashford nie ogarnał ze my przegrywamy i musimy grać a nie leżeć

0

Po co zatrzymać czas, poczekajmy do 90 minuty

1

fajnie fajnie, może od razu zejdźmy,szybciej wezmą prysznic

1

co innego 3 minuty w 70 minucie, a co innego w 90+3 gdzie gra się może łacznie 15 sekund :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

32

i dlaczego w takim momencie nie można zatrzymać czasu? ja pierdole 2026 rok.

0

wszystko kurwa na ich korzyść

1

kurwa w takiej sytuacji zahaczenia naszego zawsze jest karny przeciwko nam

1

wiadomo, ze nie mogliśmy zagrać na 0 z tyłu

2

kurwa oby wrócił

0

Lenglet kurwa kocham Cie

1

gdyby nie Martin to Garcia by dostał pewnie dziurę i było 1:1

1

mam nadzieję, że Lenglet przypomi sobie, że grał u nas i jak za starych dobrych czasów dostanie jakiegoś wylewu w obronie.
Przecież u nas w takim meczyku karny z dupy u nas z miejsca by wleciał.

2

ciekawe ile tam kibiców jest podszywek które na co dzień kibicują realowi xDD

0

mierny ten hymn atletico, jazda z nimi

0

spojrzałem sobie, że w weekend Atletico całe odpoczywało i grali drugim składem.
Trochę to martwi bo mogą mieć więcej sił od nas

5

to co, atletico strzeli szybko gola z dupy i można już wyłączyć :D?

4

@Kgorecki2500 patrząc na vinicjusza i rudigera flaki mi sie wykrecają. człowiek od razu robi się niemiły

14

@Moderacja dziękuję za unbana na dzień meczu i obiecuję, że podczas meczu Realu już nigdy nie będę wyzywać rudigera.
Po prostu odetnę prąd bym nie miał dostępu.

16

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

5

nie no ładnie się ogląda ten Bayern, obok Barcy nie ma chyba ładniej grajacego zespołu

2

carreras wybitny mecz, pierw łamie linie spalonego przy 0:1 a teraz przy 0:2 traci piłkę xDDDDDDDDDDDDDDD

2

nie no, Bayern bierze tą LM w tym roku utrzymając taki poziom

17

teraz porównajcie jak Borek będzie darł pizdę jak Real strzeli bramkę xDDD

1

jak Lenglet robił jeden wylew z Bayernem to nam wpierdalali z tego 2 bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?