0

@masq Klopp nie bierze łatwych projektów sportowych.

0

@CatalanVeBFCB XDXD (15 znaków)

0

@Katalonbar Znaczy po to masz pasy na murawie by te linie robić, kwestie jest innego typu w którym momencie dotknięcia piłki przez podającego ją wrysować. Czy jak już dotyka, czy jak już dotknął i piłka już zmienia kierunek, to są te detale.

0

@kenneth99 chopie co Ty dajesz

21

Generalnie takie meczycho, że nawet nie wiem kiedy te 45 minut minęło xD

1

@AllBundy Proszę zostawić Pana Rosłonia w spokoju xD Genialnie przekazuje emocje.

1

Ależ to się rozkręci jeszcze jak w drugiej połowie City złapie kontakt. Ogólnie mam wrażenie, że jak City atakuje to Liverpool jakby miał dwóch zawodników więcej na polu.

0

Fernandinho co wyczyścił Salaha :O

0

@jarek89 Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzk

3

Anhelinio, co to za połączenie di maria i ronaldinho.

4

Ależ ten komentarz jest genialny, te emocje, pięknie jest.

0

Za to kocham futbol, te emocje, love love

3

To co, 0:0 po bezbarwnej?

0

@Bartek46 W sensie śpiewali tekst który napisał Jacek Kaczmarski?

41

No to niezła grafika w ocenach po meczu XDDD.

2

@Coutinho007 jose rudinho zajęty aktualnie

9

Przydałby się taki Łoniaki Wiliams albo Wulei.

2

Nawet moja była na ps4 umiała więcej sztuczek niż zamach Dembele.

26

Lewandowski złota piłka XD? Kto?

0

Dawać Vidala na murowanie wyniku, to może być cenny remis w kontekście walki o top 10!!

0

No to nieźle chłopaki grają.

3

@ToshyFCB Kasjusz "donkasjo" Życiński

1

Dwa tygodnie bana, ale to jest detoks, miło wrócić do nałogu.

0

@Janiama nic o taktyce naszego stratega?

0

@Janiama ile sytuacji miała Slavia by zamknąć mecz? Ty jako odwieczny obrońca E.V. powinieneś jak zwykle napisać jakiś wywód jaki to był dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu.

0

@jachuu9 to wina trenera, że nie potrafi wykorzystać potencjału jaki mają niektórzy piłkarze I liczy na indywidualności jednostek zamiast stworzyć kolektyw.

29

Dawać @Janiama jakiś długi post o klasie I taktyce Valverde

3

Demebele Boze jaki on jest tragiczny xD

0

@Lenioq co Ty... zaraz wyleci @Janiama, że zna się najlepiej na piłce A E.V. to wymarzony trener

1

Kiedyś to oglądało się spektakle w wykonaniu Barcy i raz na jakiś czas padake, teraz ogląda się cały czas padake I raz na jakiś czas przeblyski jakiś piłkarzy I chwilowo lepsza grę..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?