draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq Klopp nie bierze łatwych projektów sportowych.
0
@CatalanVeBFCB XDXD (15 znaków)
0
@Katalonbar Znaczy po to masz pasy na murawie by te linie robić, kwestie jest innego typu w którym momencie dotknięcia piłki przez podającego ją wrysować. Czy jak już dotyka, czy jak już dotknął i piłka już zmienia kierunek, to są te detale.
0
@kenneth99 chopie co Ty dajesz
21
Generalnie takie meczycho, że nawet nie wiem kiedy te 45 minut minęło xD
1
@AllBundy Proszę zostawić Pana Rosłonia w spokoju xD Genialnie przekazuje emocje.
1
Ależ to się rozkręci jeszcze jak w drugiej połowie City złapie kontakt. Ogólnie mam wrażenie, że jak City atakuje to Liverpool jakby miał dwóch zawodników więcej na polu.
0
Fernandinho co wyczyścił Salaha :O
0
@jarek89 Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzk
3
Anhelinio, co to za połączenie di maria i ronaldinho.
4
Ależ ten komentarz jest genialny, te emocje, pięknie jest.
0
Za to kocham futbol, te emocje, love love
3
To co, 0:0 po bezbarwnej?
0
@Bartek46 W sensie śpiewali tekst który napisał Jacek Kaczmarski?
41
No to niezła grafika w ocenach po meczu XDDD.
2
@Coutinho007 jose rudinho zajęty aktualnie
9
Przydałby się taki Łoniaki Wiliams albo Wulei.
2
Nawet moja była na ps4 umiała więcej sztuczek niż zamach Dembele.
26
Lewandowski złota piłka XD? Kto?
0
Dawać Vidala na murowanie wyniku, to może być cenny remis w kontekście walki o top 10!!
0
No to nieźle chłopaki grają.
3
@ToshyFCB Kasjusz "donkasjo" Życiński
1
Dwa tygodnie bana, ale to jest detoks, miło wrócić do nałogu.
0
@Janiama nic o taktyce naszego stratega?
0
@Janiama ile sytuacji miała Slavia by zamknąć mecz? Ty jako odwieczny obrońca E.V. powinieneś jak zwykle napisać jakiś wywód jaki to był dobry mecz w wykonaniu naszego zespołu.
0
@jachuu9 to wina trenera, że nie potrafi wykorzystać potencjału jaki mają niektórzy piłkarze I liczy na indywidualności jednostek zamiast stworzyć kolektyw.
29
Dawać @Janiama jakiś długi post o klasie I taktyce Valverde
3
Demebele Boze jaki on jest tragiczny xD
0
@Lenioq co Ty... zaraz wyleci @Janiama, że zna się najlepiej na piłce A E.V. to wymarzony trener
1
Kiedyś to oglądało się spektakle w wykonaniu Barcy i raz na jakiś czas padake, teraz ogląda się cały czas padake I raz na jakiś czas przeblyski jakiś piłkarzy I chwilowo lepsza grę..