0

@dniel póki co gra karierę I gra mi się bardzo przyjemnie. Rozgrywka zwolniła I to dla mnie duży plus.

0

@Encore Po prostu cały CS poszedł do przodu. Trenerzy, sztab, psycholodzy. VP wydaje mi się, że zostało z tyłu i myślało, że bez tego się obędzie.

22

Pomyślałem, że wejdę sobie poczytać komentarze na Cafe Bernabeu po gali, widzę pierwszy "Ale Leo? Ja sie pytam za co?", dostałem raka i podziękowałem.

1

@Mario96w A jeżeli tak to przepraszam :D

0

@Mario96w Czytaj czytaj, by zmadrzec nigdy za późno.

0

@Mario96w ryj to u Ciebie w rodzinie chyba mają

0

@Janiama co teoria to głupsza xD

2

Dobrze,że wraca Dembele, oprócz krwawicy oczu z powodu tego co gra Barca E.V., będzie można się z kogoś pośmiać.

2

Konfederacja, obniżka podatków, walka o polskie wartości, walka z szambem lgbt. To mnie do nich przekonuje. No i oczywiście by zabrac punkty procentowe PiSowi.

0

@Rewolucja123 wygrali z NIP, Myszkami to chyba dobry prognostyk.

0

Virtus Pro, Polacy się dzisiaj odradza na scenie CS'a?

6

A może jakaś petycja by Barcelona grała wszystkie mecze ligowe i LM na własnym stadionie? ://

3

@michaleu Ale VALVERDE przecież wygrał 2x mistrzostwo Hiszpanii!!!!!! Co hejtujesz.

2

@ściah no tak bo wszyscy co oglądali mecz, kibice, sam Ćwiąkała, ( wystarczy spojrzeć na komentarze w media społecznościowych) się mylą, tylko grupka obrońców Valverde ma rację, że to trener na miarę Barcelony I nie potrzeba zmian..

0

@badej60 made my night

0

@Drozdu7 kolega @Janiama znajdzie coś na obronę

3

Ciekawe ile muszą meczów przegrać jeszcze by go zwolnili....

1

@Osioł też mając takiego "trenera" na ławce wolalbym ławkę w Juventusie. Przynajmniej nie miałbym obaw o cofanie się w rozwoju co robią zawodnicy przychodzący do Barcy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NeroTFP ktoś wytłumaczy o co chodzi dokładnie? Jaki jest kontekst.

6

@Arkon no lepiej cały czas głosować na starych dziadów POPiS którzy tylko obrzucaja się gó***** przy korycie. Skąd można wiedzieć jak oni by rządzili skoro nigdy nie mieli okazji, a poprzeczkę żenady POPiS ciężko byłoby przebić.

0

@Sirkamillo99 podzielam, w ogóle nie ogarniam jej fenomenu. Zastanawia mnie jak wygląda bez tej tony makijażu, zapewne inną osobą.

0

@AdrianGajewski2005 Astra xD tania

0

@Homeopata8989 zawsze lepszy od Borkow czy innych Koltoniow którzy boją się o swoje posadki by powiedzieć jak jest, A nie używać wazeliny futbolu bo potem Boniek nie pozwoli lecieć samolotem z kadrą.

0

@Trojanek23 La Rambla na pewno pomoże.

0

@scotti oesu kolejny..

4

@konrad1661 Jako że zawsze byłem wychowany, że trzeba jeść wszystko, więc jak mam coś po terminie zamknięte (oprócz mięsa) to jem i nigdy mi nic nie jest. Osobiście mi by było szkoda wyrzucić I tyle xD

0

@ArterkHD też mi się tak wydaje, dlatego nie wiem czy miałem szczęścia czy tak jest w 20, od razu się zgodzili na 2 letnie wypożyczenie, veratti za śmiesznie 60 milionów euro. Trochę dziwne to dla mnie.

0

Kto się orientuję jak w poprzednich fifach, w karierze wyglądała sprawa wypożyczenia np
Neymara?
Gram w fife 20 Barcelona I zdziwiony jestem, że bez problemu na 2 lata Neymara można wypożyczyć z PSG z pensją 50/50.

1

@Messibestplayerintheworld A pamiętam te śmiechy z niego, sam byłem jego wrogiem na początku po tych wpadkach. Jaka z niego zrobiła się ściana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?