0

Czy posiadając EA ACces będzie można już 19 września zagrać w Fife 20? Jeżeli tak to ile będzie można godzin grać? Mowa o PS4

0

Piątek jak mało.

2

Najbardziej mnie śmieszą osoby które jada na PiS, a alternatywę proponują takie samo bagno czyt. PO lub radykalną lewicę xD
A no i nie zapominajmy o głównym elektoracie PO, ONI KRADNĄ.

1

Obejrzał ktoś "Kłamstwo futbolu" spoconego Romana? Komentarze mowia prawdę?

0

@Ratamahatta spokojnie, zaraz wróci do Valverde I zobaczymy piękny regres zawodnika jak to bywa u tego super trenera.

1

Polecam wejść na Zibiego twittera I poczytać odpowiedzi do jego ostatniego tweeta xD. Można się pośmiać.

0

@NeroTFP Bo może dlatego, że piłka nożna najbardziej się rozwija i jest najbardziej wymagająca? Taki Heynen ma czas by sobie prowadzić klub piłkarski w Bulgarii lub Włoszech (nie pamiętam) plus Polską kadrę, a w piłce jest to nierealne. Nie ma aż takiego znaczenia taktyka w siatce np czy fakt, że jeden siatkarz cały wynik pociągnie. Nie odnoszę się do kosza bo do dla mnie denny sport i się nie znam, a skoki to tylko kilka reprezentacji się w to bawi.

0

@Grzesior667 ;___; za co ja płacę, inni sobie oglądają nielegalnie na jakims fili, a ja płacą muszę czekać..

0

Pytanie, czemu niby wyszedł 5 sezon Peaky Blinders, a na netflixie go nie ma, jak pozostałe 4 zawsze były?

0

@NeroTFP Już myślałem że znowu coś o tej dennej koszykówce xD, co do wypowiedzi to się zgadzam.

3

No nic 22:45 Polsport.

0

@Commando Boniek też grał I o piłce sobie może gadać, a trenerka jakoś nie pykla.
Borek, Smokowski też może fajnie I mądrze wypowiadać o pileczce, na trenera Matiego.

4

@Commando jeden Valverde starczy.

0

70 minuta Polska z pierwszym celnym strzałem!!!

0

Szczęsny > Fabiański zawsze.
Nie chodzi o samą klasę I klub Ale mecz 2:0 Z Niemcami zawsze w sercu.

2

De jong brameczka w reprezentacji, a pod skrzydłami naszego fantastycznego trenera może za 3 sezony odpali.

15

LEWANDOWSKI żyje z podań! Szpaku w poniedziałek stawiając go obok Messiego I Cr7

1

@jedrek7000 dlatego wybieram Borka A nie lesnego dziadka.

4

No w końcu reprezentacja Polski w noge, A nie jakaś denna koszykówka.

1

@Wisla1906 A napis konstytucja na koszulce nie dawalby jakiś ulg? Bez kolejki do psychologa, zeszyty w kolka itp.

2

@mkord Miłość z technikum była siatkarka, może to stąd.

0

@Hushovt jakby była taka konkurencja jak w nodze to można byłoby rozmawiać.

7

Ogólnie oglądając kobiety to nieraz robią takie błędy, że amatorzy w męskiej siatkówce takich nie robią xD Czasami paraolimpiada siatkówki.

8

Ale ta Louisa Lippmann śliczna siatkarka IMO.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Drzakubs no cóż, wystarczy spojrzeć po ulicach. Prędzej spotkasz nawolonego gościa niż laske.

0

@Dzemix111 ile na transfery wtedy sypla Barcelona?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kajtek77 sami się pogrążają. Jeżeli faktycznie chcieli się od Pola odciąć to są głupi. Pol słusznie mówi że gazety wymieraja I to jest tylko kwestią czasu jak wymra.

1

@scotti no widzisz, dla mnie ta koszykówka to flaki z olejem, nawet jak gra Polska, a na 0-0 piłki jednak mogę miło popatrzeć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?