draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mamy skrzydłowych, de jong Bóg.
18
Może jeszcze się uda wymienić tego Dembele za Malcoma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Może oni po prostu mają jeden mikrofon i się wymieniają w trójkę.
0
@Kamilos84 zapewne jest to nieopłacalne I nierentowne.
0
@Chakalaka no.tak bo w Polsce to na każdym stadionie gwiżdża na tych murzynów A w polskich klubach ich w ogóle nie ma...
0
@ściah o, długo nie widziałem tak mądrej I obiektywnej wypowiedzi na la rambla.
1
@MarioVeB! Policjant został przewieziony z uszkodzonym barkiem, co w takim definiuje pobicie, ilość siniakow? > 2 siniaki to pobicie? Bo nie było dwóch sprawców? Wolne żarty.
7
PolAndRock
"Policja podaje że zarejestrowała do tej pory 83 przestępstwa, większość z nich to "zdarzenia narkotykowe"" i to do dzisiaj do godziny 5 rano xD
Super festiwal
3
@jedrek7000 poleciał z pięściami na policjanta A to już jest napaść na funkcjonariusza..
6
@kamilo0066 festiwal śmierci xD banda pijakow I narkomanów (w większości)
6
Wczoraj zwloki na polandrock plus golas bijacy się z policjantem
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2258245634225135&id=1063726967010347
To jest ten cały brudstock.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
23
Wytlumaczcie mi jak to jest, PolandRock niby szerzy taka tolerancję I miłość do wszystkich, a są tam namioty z napisem "Przystanek bez Jezusa", to jest słynna lewicowa równość? Ty nas nie, my Ciebie tak. Pomyślcie co by było gdyby stał namiot "Przystanek wolny od LGBT"
0
@Kamil92 czemu niestety? Według mnie komentarz jest tam genialny
0
@derlysy1979 podbijam, byłem na jednej z plaż to była dwójka strasznie młodych osób ratownikami z tym że jeden chłopiec miał nadwage A druga osoba była drobna dziewczyna, ja nie wiem jak oni by dali radę wyciągnąć mężczyznę > 100kg
1
@clyde typowy polaczek cwaniaczek na wakacjach po browarku, powinni go sami utopić, ulga dla społeczeństwa.
0
BF5 czy BF1
Witam kupiłem sobie ea access na ps4 I pykam teraz online w bf5, lecz pytanie czy bf1 nie jest lepszy, bo z ciekawości zerknalem na oceny I BF1 ma wyższą.
4
@Socjopata
kill it before it lays eggs, wait ...
11
Ale te pokolenie teraz roszczeniowe. Ogłosisz, że szukasz pracownika A on pyta jakie wynagrodzenie, może zarobić jeszcze chce? Kiedyś to się cieszyło że można było chodzić do pracy I mieć wpis w CV, kurła.
0
@Hubert102 Wow właśnie przeczytałem o tym na necie, ktoś wyjaśni? Trzeba mieć ps4 plus? Czy wystarczy ten ea access zapłacić, jak to zrobić na ps4, podpinam się.
3
@Witekk10 jakbym widział dembele
1
@kerouac popieram, przez promowanie wszędzie lgbtrtvagd przestałem korzystać wraz z trójką znajomych z ich platformy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Avada Kedavra mówisz o tym średniaku co coś tam kręci nogami nad piłką, traci A jak już coś noz wyjdzie to z przypadku?
5
@Kapitan hawk chyba najbardziej znienawidzony "dziennikarz" przeze mnie, oliwy do ognia dolał wpis Stanowskiego o nim w książce .
1
@NeroTFP bez sensu że tak można sobie zmieniać reprezentację. Dobrze, że tak w piłce nie jest bo by były jaja jak z katarem w ręcznej.
7
@krzychu1526 tylko tyle opozycja może zrobić Przed wyborami I brakiem powrotu do koryta, hehe
1
@Ghotti Ale przecież fangol na Facebooku napisał że to największy talent także tak musi być
1
Haha dembele, standardowo pokreci coś tam nogami I traci piłkę xD za takiego średniaka tyle kasy dalismy, neymarowi buty może czyścić
1
@Dejvv IQ 200, robię tak samo na ps4 I przez cały rok gram przez neta za darmo xD