draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chwytliwy kto dostał?
0
@Kapitan hawk Ale ja nic nie usuwałem ani nie prosiłem by ktoś usuwał xD
1
@Copernicus uh, presja społeczeństwa wiem o co chodzi
0
@Dari0G No xD Normalnie siedzę i płaczę
0
@tbas Otóż to (15 znaków).
0
@Kompletny Miało być 100.
0
Tego się nie spodziewałem.
32
Couthino odchodzi, Malcom odszedl, Neymar zostaje w PSG, a my zostajemy z kopiacym się po czole Dembele XD
0
@zuris kolonko to tylko doi kasę A patrząc na liczbę osób nic z tego nie będzie
6
@Hudson XD
-PiS
-PO
-dobro Polski
Wybierz jedno
11
13 października PiS triumfuje w wyborach
5
@Chwytliwy nie wiem
1
@Ghandi Nie pamiętam
48
Kontuzjowany Neymar da więcej niż zdrowy Dembele.
Fakt nie opinia.
0
Jak to jest z Umtitim. Miał ta kontuzję kolana było wahanie co do operacji I na czym to stanęło? Polepszylo się Ale może wrócić?
2
@Bovciek chyba w lipcu 2020 xD
0
@bartoszekkk 20 będzie w ea access?
0
@Lares jak w życiu, znajdziesz I spoko dziewczynę jak I dupe na jedna noc.
0
@Janiama co z tego, że przepaść, jak te nasze gówniane kluby pod względem kasy są 8 na świecie, a gramy totalne bagno.
3
Przykre jest to że jak się patrzy na drugą ligę angielską I świetnym mecz Derby z Huddersfield, to polskie szambo (czyt. Polskie kluby) nigdy do takiego poziomu nie dojdą.
3
@msmsms walka bękartów w Grze o Tron i nadciągająca pomoc dla Snow'a
0
Komentarz usunięty
0
@konrad1661 dembele w pakiecie z Valverde za darmo by oczy przestały krwawic.
0
Komentarz usunięty
0
Nie mamy skrzydłowych, de jong Bóg.
18
Może jeszcze się uda wymienić tego Dembele za Malcoma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Może oni po prostu mają jeden mikrofon i się wymieniają w trójkę.
0
@Kamilos84 zapewne jest to nieopłacalne I nierentowne.
0
@Chakalaka no.tak bo w Polsce to na każdym stadionie gwiżdża na tych murzynów A w polskich klubach ich w ogóle nie ma...
0
@ściah o, długo nie widziałem tak mądrej I obiektywnej wypowiedzi na la rambla.