3

Spokojnie, zaraz się rozkręci.

0

@Kubsoleon co Ty gadasz

0

@cules100pro Tak? A ja kiedyś widziałem identyczne.

2

@MarioVeB! Powiedz to wszystkim mającym Messiego w awatarze lub choćby herb Barcelony inteligenta osobo.

13

Ale bym sobie takie posty @BarcaInfo poczytał :|

0

@skakun95 już niedługo Messi będzie miał komu podawać jak tutaj przy bramce na 3:0 , a nie do jakiegoś Dembele.

0

@gontex jestem akurat w hotelu 20 min drogi od lotniska, już raczej poczekam

0

Właśnie zobaczyłem, że jest takie coś jak kiss and fly na Chopinie. Do 7 minut bezpłatne, po 7 minutach 30 zł.. także lepiej się uwijac

0

@tbas
@NGRonnie10
Czyli tak jak myślałem, że lepiej poczekać aż da cynk I szybko podskoczyć, Dziękuję.

0

Pytanie do osób które odbieraly kogoś z lotniska Chopina w Warszawie, czy tam można gdzieś stanąć I poczekać czy lepiej że osoba na którą czekam dała mi cynk że przyleciała I mam przyjechać. Czy tam podjazd pod "przyloty" jak prowadzi Google maps jest płatny?

0

@krzychu1526 budynek w tle dość nowy, naprawdę to przez tyle lat nie zeszło samo z siebie?

2

Dziękuję wszystkim, człowiek przyjedzie ze wsi czyt. Bydgoszczy I się czuje zagubiony.

0

Pytanie do Warszawiaków. Kupiłem bilet dobowy na 1 strefę, mogę nim jechać metrem I skm'ka? Czy trzeba dodatkowe bilety kupować .

1

@Hushovt od dobrych kilku lat moje ulubione piwo

0

@LukaszFan zbyt duże starty marketingowe.

0

@format1977 To wciąż nie łamie żadnych zasad regulaminu tego portalu A im więcej ludzi takich jak Ty będzie się tego czepiać, tym bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że to była dobra decyzja .

0

@format1977 to że mogę? A co kieruje osobami ustawiającymi sobie Messiego?

1

Widzieliście nowy quiz etoto? Czy tylko ja czułem żenade oglądając I słuchając Koltonia?

0

@damianex10 może ktoś wyjaśnić? Nie za bardzo ogarniam Polska ektraklape

0

@SeeleyBooth jakoś w pierwszej połowie nie widziałem by grał spektakularnie.

0

@Encore tak tak za 5 lat odpali, chyba jak będzie grać a jakimś Betisie.

0

@kamilos1214 zaraz wchodzi 20 A Ty o 17

0

@blaugrana1980 Oh wielki inteligent, wracaj do swojego żłobka.

0

@blaugrana1980 nie rozumiem

2

Trzy miejsca na gorące dyskusje, dwie z nich to dyskusje @LuisSalvano xD.
Ale będzie sikanie jakby jakimś cudem Ney jednak trafił do Barcy.

0

@Rewolucja123 e tam, Nie ma VP to nie oglądam

0

@kkbarca no Bo przecież to jest stulejarstwo xD tak twierdzi elyta.

0

@Ghandi bo cycki chciało się zobaczyć dziennikarki? Mhm

0

@Odesseiron widzialem I to już nawet kilka Ale to w żadnym stopniu niż obliguje mnie,że jak jakaś dziennikarka wstawi do neta swoje zdjęcie to nie mogę go zobaczyć.

2

@lukas10 Google maps wbrew pozorom zużywa bardzo mało pakietu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?