draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Cienkowska jest podsumowaniem tego beznadziejnego rządu, jeszcze tylko rok
0
Holandia połowa populacji polski a my nawet w 1/2 nie mamy tak klasowej reprezentacji..
2
Ale Ci holendrzy opaleni, nie to co Japończycy
2
Niesamowite jak Niemcy potrafią się opalić.
16
co za żenada xD ale czego oczekiwać po koalicji
2
Chore przepisy, ograniczenia xD
Co za głupota. Bezmózgi "szybko i bezpiecznie" mają coraz ciężej zapierdzielać
5
Where Shaqiri :O
1
Eh klasycznie co sobotę dwie biedronki w okolicy i w obu nieczynne butelkomaty...
0
@EzioAuditoreDF mówisz?
5
skądś kojarzę te panie
@VegetaPolska opinia?
3
Ale długie brody Kanadyjczyków na trybunach
0
Ale szkodaaaaaa
3
Co jest kurwa za obrona xDDDDDD
0
Dobrze widzialem ze sa puste krzesełka?
Czy kwestia przerwy i dwójki
3
Człowiek nie wiedział, ze tyle rdzennych czarnoskórych żyje w Kanadzie
1
@Kgorecki2500 ale trzeba było wstawić fotkę przed zjedzeniem
2
@Kozinho.
Dlatego chciałbym by Nawrocki był ponad gówno wojną Tuska, ale najwidoczniej, Panowie muszą.
3
eh mógłby sobie już darować te komentarze, jest to w stylu żenady tuska na twitterze i wojny podjazdowej.
8
powinny mieć cytat Tygryska przyklejony na skrzydłach xD
5
w sumie dobrze, że realizują projekty pisu jak cpk, elektrownie jądrowe, zakup f35, dozbrajanie etc.
To są projekty, które rządy powinny realizować ponad podziałami
15
haha xD zaorane
0
@Foton
Z drugiej strony światowe opracowania mówią, że największym globalnym beneficjentem wojny UKR-RUS od 2022r. jest właśnie Polska :D Nie podam Ci dowodów na to ale Szewko o tym mówił u siebie, a ja tak serio mu wierzę.
Co tam rolcnitwo, jak dostaliśmy pełno ludzi do pracy, dealów, etc.
11
@Criss18Barca prosto w szczepionkę xDD
5
nie mogę z tych twarzy xD
0
@Comentateiro Janusz, gniewasz się dalej?
2
@lajcior
to samo było gadane z hyundajami i kiami, a dzisiaj tego mnóstwo.
Tak samo było gadane o 1.0 TSI, downgrade, że te silniki nie wytrzymają, a tłuką dystanse na służbówkach, przy interwałach 30kkm, takie pieprzenie.
0
niesamowite, czyli ceny aut jednak były zawyżone i dumpingowe ceny Chińczyków spowodowały spadki u innych producentów w Europie??
1
@gumaz btw. czyli Ty na tym nagraniu byłeś taki kozak a potem jak przyjechała policja pięknie ściągałeś folie przy panie policjancie :D
Ten w czerwonej kurtce to ja
0
@gumaz pamiętaj misiu,groźby są karalne, od straszenia są duchy a Ty możesz mi jedynie dobrze życzyć
3
nie wierzę, że zamiast takiego fantastycznego mężczyzny, naród wolał kibola i złodzieja kawalerek...