8

Cienkowska jest podsumowaniem tego beznadziejnego rządu, jeszcze tylko rok


0

Holandia połowa populacji polski a my nawet w 1/2 nie mamy tak klasowej reprezentacji..

2

Ale Ci holendrzy opaleni, nie to co Japończycy

2

Niesamowite jak Niemcy potrafią się opalić.

16

co za żenada xD ale czego oczekiwać po koalicji


2

Chore przepisy, ograniczenia xD
Co za głupota. Bezmózgi "szybko i bezpiecznie" mają coraz ciężej zapierdzielać


5

Where Shaqiri :O

1

Eh klasycznie co sobotę dwie biedronki w okolicy i w obu nieczynne butelkomaty...

0

@EzioAuditoreDF mówisz?

5

skądś kojarzę te panie
@VegetaPolska opinia?

/photo/1

3

Ale długie brody Kanadyjczyków na trybunach

0

Ale szkodaaaaaa

3

Co jest kurwa za obrona xDDDDDD

0

Dobrze widzialem ze sa puste krzesełka?
Czy kwestia przerwy i dwójki

3

Człowiek nie wiedział, ze tyle rdzennych czarnoskórych żyje w Kanadzie

1

@Kgorecki2500 ale trzeba było wstawić fotkę przed zjedzeniem

2

@Kozinho.
Dlatego chciałbym by Nawrocki był ponad gówno wojną Tuska, ale najwidoczniej, Panowie muszą.

3

eh mógłby sobie już darować te komentarze, jest to w stylu żenady tuska na twitterze i wojny podjazdowej.


8

powinny mieć cytat Tygryska przyklejony na skrzydłach xD


5

w sumie dobrze, że realizują projekty pisu jak cpk, elektrownie jądrowe, zakup f35, dozbrajanie etc.
To są projekty, które rządy powinny realizować ponad podziałami


15

haha xD zaorane


0

@Foton
Z drugiej strony światowe opracowania mówią, że największym globalnym beneficjentem wojny UKR-RUS od 2022r. jest właśnie Polska :D Nie podam Ci dowodów na to ale Szewko o tym mówił u siebie, a ja tak serio mu wierzę.
Co tam rolcnitwo, jak dostaliśmy pełno ludzi do pracy, dealów, etc.

11

@Criss18Barca prosto w szczepionkę xDD

5

nie mogę z tych twarzy xD


0

@Comentateiro Janusz, gniewasz się dalej?

2

@lajcior
to samo było gadane z hyundajami i kiami, a dzisiaj tego mnóstwo.
Tak samo było gadane o 1.0 TSI, downgrade, że te silniki nie wytrzymają, a tłuką dystanse na służbówkach, przy interwałach 30kkm, takie pieprzenie.

0

niesamowite, czyli ceny aut jednak były zawyżone i dumpingowe ceny Chińczyków spowodowały spadki u innych producentów w Europie??


1

@gumaz btw. czyli Ty na tym nagraniu byłeś taki kozak a potem jak przyjechała policja pięknie ściągałeś folie przy panie policjancie :D
Ten w czerwonej kurtce to ja


0

@gumaz pamiętaj misiu,groźby są karalne, od straszenia są duchy a Ty możesz mi jedynie dobrze życzyć

3

nie wierzę, że zamiast takiego fantastycznego mężczyzny, naród wolał kibola i złodzieja kawalerek...


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?