draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
niestety jest jak jest i wybory zostały sfałszowane.
13
Dodatkowe białko xD
8
i to są potrzeby, na które warto by szły pieniądze, a nie jakaś jałmużna dla kiepskich artystów, Kapeli czy wystaw Cienkowskich
3
@gumaz
Tak, ja wspieram SAFE.
Jedynie z punktu widzenia biznesowego, te umowy są przepłacone bo spółki wiedziały do kiedy rząd ma czas by to dopiąć, także nie musiały negocjować cen, ale kasa zostaje w Polsce.
12
Gosia Gosia Gosia!!
Tak szczerze, to najlepszy prezydent w historii polski, nic nie zepsuł przez te 2 godziny.
1
oczywiście, że wina tego z podporządkowanej :)
Zawsze w takich sytuacjach oba kierunki sprawdzam bo za dużo takich sytuacji widziałem
0
@Zoker ciekawe jakby to wyglądało vs skład barcy w ćwierćfinale
0
@Matan_Zajcev znalazłbym Ci wpisy na konfę i pis jak to Cie boli, ale szkoda mi czasu, będę Cię oznaczać ok?
Oczywiscie, nie mona krytykować rządu bo pis gorszy, wiem wiem, uśmiechajmy się #silnirazem.
6
uśmiechajmy się, zaraz tusk pewnie jak kiedyś w dobrym stylu wpadnie do redakcji Jadczaka i go zamknie bo nie sprzyja jak tvp
4
@LukaszFan NIEEE, za trzeciem razem Rafał już wygra xD Na pewno!!
Last dance
25
jezu, cofnąć się do tego wieczoru :D, ale to było piękne GOSIA GOSIA GOSIA
0
Niesamowite staty
Bramki nietrafione:
Biali: 0
Czarnoskórzy: 3
0
@mekston
Bramki nietrafione:
Biali: 0
Czarnoskórzy: 3
11
Bramki nietrafione:
Biali: 0
Czarnoskórzy: 3
1
@BojanKriKicz dlaczego? Dwóch czarnoskórych nie trafiło
20
Póki co zawodnicy o ciemniejszym kolorze skóry nie trafiają
7
Ależ to piękne było :D
Przeżyjmy to jeszcze raz
1
@Comentateiro typical day w polskim sklepie xd
https://zapodaj.net/plik-opNlMb9OmM
0
@gumaz do wyjebania na stałe z polityki, prosta piłka, ale nie w Polsce.
3
100mln za Alvareza i ten bezcenny argentyński kaktus
0
W zasadzie przez Bojke i Pinkwart odechciewa mi się oglądać kanał zero, beznadziejne, atencyjne "dziennikarki".
Jeszcze większym rakiem jest cały Chęć czy jak mu tam, przydupas Stanowskiego
0
@NeroTFP1 nie wiem co napisałeś, usunąłem post bo nie działają linki z twittera
0
@Fabik87 nie dziala znowu wklejanie postów z x'a :D?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
w końcu artystyka :D uśmiechajmy się
10
Rafał by już podpisał zanim ta ustawa by trafiła na biurko :D
0
@gumaz nie widzę tutaj naruszenia regulaminu, jaki punkt polecasz?
0
@gumaz jesu ale nudny jesteś, wiele razy pisałem o tym, że Polska to najlepsze miejsce do życia i jaki zrobiła progres po dołączeniu do UE.
3
i tak pewnie nie odwołają xD
1
130k na takie coś xDD dodatkowo minister kultury przepierdzielająca pieniadze na nierobów tj. artystów co nie potrafią zarobić na siebie.
Zaraz artystą zostanie żul spod żabki, jego też trzeba wesprzeć.
Niech ten rząd już odejdzie