draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czerwiec jest piękny bo ceny pomidorów i truskawek stają się ludzkie
11
możliwość aborcji w przypadku chorego dziecka to powinna być absolutna podstawa.
Po co zmuszać rodziców i dziecko do męczarni.
Jak ktoś chce wychowywać chorę to wybór ma.
0
@partymaker
Czyli podczas wiekszego natężenia ruchu, typowo na OPP, ludzie się boją.
Jak jest pusto to elegancko zapinam tyle co GPS czyli średnio +3 licznikowe u mnie i się leci pięknie.
0
@partymaker mówisz o Gdańsku A1, czy A2 na obwodnicy Poznania lub Warszawy :D?
No swoje trzeba postać jak natężenie ruchu się zwiększa.
1
człowiek pojeździ trochę w Skandywanii czy Austrii to potem czuje się w dziczy w Polsce xD
Dosłownie na Polaków tylko działa OPP, tam jakoś potrafią trzymać dystans i jechać z mózgiem.
Na szczęście, zmierza to w kierunku dalszej ekspansji OPP, jeszcze tylko by były mobilne fotoradary nieoznakowane i byłoby pięknie (ale nie te śmietniki straży miejskiej co kiedyś)
1
@tbas
W końcu, daleko nam jeszcze do zachodu, ale jak na Państwo które istnieje od 40 lat to jest niesamowity wynik.
6
Ja przykładowo nie miałem nigdy paska na świadectwie, a w życiu elegancko jestem nieudacznikiem życiowym.
1
@wyrek no niby tak, każdy troche jest bo ja też uważam o wielu sprawach co innego niż 4 lata temu, ale to jak stanowski bronił tej beznadziejnej gry michniewicza to był wyższy poziom fikołków intelektualnych xD
2
piękne xD
18
robić bohaterkę i męczennice z baby, która szkodziła służbom i władzy w działaniach wojny hybrydowej xD
0
z czego wynika ta przerwa?
3
spoko, lepiej obiecywać a potem tego nie realizować jak tusk i jego brygada :)
0
@gumaz chopie, ja tam od dwóch dni nie dodałem komentarze, do okulisty czas
2
@Spider_Man @Dari0G że im się chce xD
5
i cyk konfitura wzywa policę, wiesza się na śmigło do czasu przyjazdu policji i wystawienia 1500zł za LATANIE wzdług po chodniku xD
13
chłop co przewidział w 2017 roku xDD
0
@Dari0G ja od doby nawet tam nie zaglądam
3
fajnie, że rosjanie na czas swojego DAVOS zapewnili takie atrakcje, pewnie jakaś usterka na instalacji, zdarza się
0
@wojopancer nie mam czasu pisać bo właśnie zgłaszam źle zaparkowane samochody na chodniku, NARA
10
niemieckie lobbujące medium zarzuca antypolskość mentzenowi :D
0
pizza z żabki - opinie?
2
jeździłem kilka godzin Teslą po Warszawie z wolantem i było to dla mnie w ogóle nie wygodne.
Może kwestia przyzwyczajenia, macie jakieś odczucia?
0
@pride1899
Co xD? Rok temu spędziłem 14 dni w Seulu i Busan, każdego dnia wypadałem gdzieś na Lunch i obiadokolację i to był absolutny standard.
Okej może na myeongdong na streetfood tego nie było, ale w knajpach, z grillem standard.
Powiem więcej, mam knajpę gdzie bylismy dwukrotnie, czysty grill gdzie zamawiasz wołowinę do grillowania.
I manager tam przy obu przyjściach przyniosił nam dodatkowe dania (byliśmy jedynymi tam europejczykami) zaznaczając że za to nie płacimy.
Plus w Korei masz te stoliki gdzie masz szafeczki na sztućce podstawowe.
2
piękne xD
0
szkoda, że tylko jeden taki Inpost mamy z którego możemy być dumni miedzynarodowo.
Niecałe 40 lat wolności, nasz mental, dalej procentuje
10
@Prorokk
koszt wody przy 100 klientach zakładając jednorazowo 0,5 litra to miesięcznie 0,3zł - serdeczny penis w oko prywociorzom za podwyżkę za to.
7
Kradnie Pan z budżetu?
Tak, a co?
Nie boi się Pan, że ktoś się dowie?
No właśnie się Pan dowiedział. I co?
6
@Prorokk chłopie, to jest podstawa na miarę cywilizacji 21 wieku.
0
@Hektor16 klasyka, gówno woda w szkle premium za 15zł xD
58
w Polsce z wodą w restauracjach to jest jakiś dramat.
Ze świecą szukać restauracji gdzie od razu przynoszą karafkę wody (za darmo!!).
W takiej Korei standardem jest absolutnie wszędzie herbata i woda za darmo. We Włoszech do kawy zawsze dostaniesz wodę, nawet do mlecznych, ale nie w Polsce.
W Polsce woda musi kosztować 0,5 butelki 10zł lub 15zł za karafkę dla prywociorza