1

MŚ U20.

A drugim półfinale Argentyna wygrywa skromnie, 1:0, z Kolumbią i awansuje do finału, w którym zmierzy się z Marokiem.

Finał z niedzieli na poniedziałek o 1:00.

6

Roque z kolejną bramką.

3

MŚ U20

Maroko po karnych pokonuje Francję i melduje się w finale turnieju.

Za chwilę Argentyna z Kolumbią w drugim półfinale. Mecz na TVP sport.

1

@FcPortoFan1999 @blakkudium czytał właśnie rano że Ole jest brany pod uwagę.

1

@MOLESTA trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że mamy nieco większy budżet niż Espanyol, na transfery. Chłop grał 14 lat w Espanyolu - 1996-2010 (wikipedia). W tym czasie przez Barcelonę przewinęli się: Kluivert, Eto, Villa, Rivaldo, a i jedyny prawdziwy Ronaldo.
Jak dla mnie Tamudo niech sobie dzierży ten zaszczytny tytuł, ja się cieszę, że mogłem oglądać w swoim klubie powyższe nazwiska.

3

4 mecze, 12 punktów, 15 strzelonych i żadnej straconej.
Chłopaki szacun, panie selekcjonerze również szacun.

1

Ale maszyna Brzęczka gotuje. 3:0 na wyjeździe ze Szwedami!!
4 kolejny mecz póki co zwycięski i bez straty gola. Piękne eliminacje.

4

@Inko nie trzeba klikać, widać Liverpool, Liverpool, Liverpool bez klikania:D

2

Tego Rauma to powinnismy obserwować…

1

Czarnogóra najpierw 0:4 od
Potężnych Wysp Owczych, a teraz w sparingu 0:1 z Lichtensteinem.

Legenda Seria A (Roma, Juve, Lecce) - Mirko Vucinic - raczej długo się nie utrzyma jako selekcjoner.
Wcześniej legendarny Prosinecki dostawał łomot, teraz Vucinic

3

@FcPortoFan1999 tak! Do kadry ich!
@fcbarcafan19 tak jest;)

0

@PatrykBarca wyraziłem swoją opinie po meczu z Nową Zelandią. Nasi zawodnicy generalnie Tracja umiejętności na kadrze. Od lat, prawie wszyscy.

0

Drużyny z Kiwiorem i Bednarkiem już nigdy nie przegrają. Chwilo trwaj!!

0

Szymański gol i asysta. Liczy się z Litwą? Czy za słaba reprezentacja? Bo tu jest kilku jego hejterów.

0

@Pnog37 @Prorokk tu akurat nic nadzwyczajnego, bo Polska mistrzem Polski ogrywa słabą Litwę

4

Wyspy Owcze leją Czechów 2:1, Gibraltar leje Chorwację 0:0. Nie ma już słabych drużyn.

0

Hojlund czwarty kolejny mecz z golem. Dwa w Napoli i drugi w kadrze.
6 goli i asysta. Ładnie.
Czyli to nie jest tak że można z United odjeść, ale United nigdy nie odejdzie z ciebie:)

0

@Ojciec5tkidzieci bardzo mi przykro. Jak znowu do Was wpadnę, to tym razem żadne z pięciorga dzieci nie dostanie prezentów, tylko Ty. Ok?

0

@Ojciec5tkidzieci Ale gdzieś tam słyszałem że dzwoni:)

2

Kwalifikacje MŚ2026 - Afryka.
Kilka szybkich ciekawostek na kolejkę przed końcem kwalifikacji.

Najlepiej punktującym zawodnikiem jest Jordan Ayew (ulubieniec @Ojciec5tkidzieci jak dobrze pamiętam). Ghańczyk zdobył 14 oczek - po 7 goli i asyst.

Dalej jest Amoura z Algierii i Salah z Egiptu po 12 oczek. Pierwszy 8 goli i 4 asysty a drugi 9 i 3.

Żadnej bramki po 9 kolejkach nie straciły WKS i Tunezja. Ładny wynik.

Ghana, Algieria i WKS zdobyły po 22 bramki.

Najwięcej straconych bramkę mają Seszele - 46, a dalej Dżibuti 31 i 26 Wyspy Świętego Tomasza i Książęca.
Chociaż myślę że jakby robić Tomka i Książęcą to by miały tylko po 13 straconych, wtedy luz.

0

Skóraś i Kamiński na bokach. Chyba obecnie nasi najlepsi skrzydłowi. No niezły ten skład. Myślę że z 2/3:1 ugramy.

1

@fejkenq niestety tu mi się nie udało:(

6

Potężny Depay.
Miesiąc nie gra w piłkę, przyjeżdża na kadrę. W pierwszym meczu z ławki i gol w drugim sam bije Białoruś. Dwie asysty i gol.

4

@Walker klasyka

2

@Danny Gaucho wiem, ale Norweg napierdziela tyle goli, że to może się okazać chwila dla niego.

2

@mekston czego nie potrafił ogarnąć Giroud.

2

@mekston LA FC od KMŚ zagrało 10 spotkań w lidze zanim przyszedł Koreańczyk. Wygrali raptem 4, ale jak Son zaczął grać to mają 5 zwycięstw z rzędu plus 6 niedawno - ale bez Sona bo ten na kadrze. Także wygląda na to, że Koreańczyk jednak popchnął drużynę na pięterko wyżej.

0

@RoberDzik a ile mu tam bramek zostało do pobicia rekordu? 15?

4

Tomasz Muller zdobył bramkę w 97 minucie na 2:1 i jego Vancouver Whitecaps wygrali kolejny mecz i są liderem konferencji zachodniej.
Na chwilę obecną są drugą drużyną ligi - po Philadelphii Union.

Niemiec rozegrał 7 spotkań w kanadyjskiej drużynie (która gra w MLS) - 6 spotkań w lidze i jedno w mistrzostwach Kanady. Tylko w jednym meczu nie punktował, ale generalnie wygląda to tak:
7 spotkań, 7 goli i 4 asysty.

Ameryka/Kanada? Kraje dla starych ludzi:)

Dodam jeszcze, że Son, który też jest w tej lidze od niedawna, zagrał 9 meczów, strzelił 8 goli i zaliczył 3 asysty.

1

@MadafakinGuy bez kitu, a jak patrzę na te jego nóżki jak patyczki… że to się nie łamie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?