0

Nie wiem czy można to nazwać czepianiem się. Ja zwracam po prostu uwagę. Mi się tez czasem zdarzy babol, ale generalnie jestem zboczony jesli chodzi o ortografie. Nie wysyłam do szkoły, nie karze Ci się uczyć, po prostu zaznaczam błąd. Ot co.

0

Valdes - Alves, Puyol, Pique, Abidal - Xavi, Busi, Ronnie - Messi, Henry, Villa. A nie , sorry...

5

On dla mnie tymi ruchami był naj w tym meczu. Mówią o Leo, o Albie... ale nasza „5” w tamtym meczu... genialnie.

0

Barwom*.

1

Quagiarela 1,8.
Zapata 7.
Ronaldo 3,5.
Pio 5,5.

0

Nie o tym... ale mnie wypunktowałeś. Bardziej mi chodzi o technologie jaką mają. Ja to się łudzę ze wszystko jest do „wykrycia” wczesniej za taką kasę, z takim sprzętem i tymi wszystkimi bajerami.

2

Ja mozilla i odp brzmi tak. Nie widziałem wczesniej.

0

Sport to zdrowie mówią co? Ech...

0

Tyle wiem:) ale nie nam żadnych fejsow, twitterow itd, myslalem ze ktoś cos więcej. Ale i tak dzięki.

0

Cos ktoś wie cos więcej o Casilliasie? Jak się czuje?

0

Liczę na (jak nie przepadam za tym słowem, tak go teraz użyje) epickie widowisko:)

1

Haha dzięki!!:) juz edytować nie mogę:)
Rzecz jasna „do redakcji”!:)

0

Do rekacji akapit Marca: Felipe zawodnik Oporto. Chyba chochlik.

Co do Simeone to widzę swoje. 5 obrońców:D grubo:)

3

Boniek powiedział ze sędzia się pomylił. Karny powinien być.

0

Nie oglądam tego, ale widząc NK kojarzy mi się nasza klasa:)

0

Nie wiem czy obecnym sezonem Alves nie pobił Maxwella? Nie dam sobie reki uciąć, pamietam chyba 2 sezonu temu Maxwell był naj jesli idzie o trofea.

3

Co znaczy „siadło by teraz, żeby....” ?

0

Ja zawsze wolałem grę ofensywna niż defensywna. Zawsze wolałem się rozpływać nad kombinacyjna gra, dobraną ofensywną taktyką niż nad piękna taktyką na zero z tylu. Typu Atletico. Wiec jesli o mnie chodzi dałbym te nagrodę:Salah 21 goli 8 asyst, Sterling 17 i 10, Eden 16 i 13.

0

Z tego co widzę to chyba serial o smokach:)

0

Mnie co innego zastanawia.
Oddali bramke a jednak jakaś sprzeczka była, chyba jeden obronca z Leeds nie do końca wiedział o co chodzi bo próbował przerwać akcje. No i ten gest Terrego dłonią. Cos w stylu „bla bla bla” do Bielsy była dla mnie dziwna...

0

No świetna!!:) ach tęsknie za skorpionem Carlosa w klatce, reklamami pepsi z piłkarzami na dzikim zachodzie:)

2

Co to znaczy oddawanie goli?

0

Spokojnie. Spójrzcie na tego kibica który „oberwał”. On, ze swoim kolegą, ma juz plan na Neya:)

1

E tam:) Kluivert, Davids, Seedorf, oba deBoery:)

0

Lewy i Milik miało być tak? Dla mnie naprawdę te wolne to do perfekcji opanował, a Milika jak zobaczyłem gola z wolnego to od razu myśl „Lewy mu pokazał/podpatrzył u Lewego na kadrze”.

1

Co do Roberta. Zakładam ze o Lewym mówisz. Uwielbiam patrzeć jak wykonuje wolne (z reszta Milik ostatnio tak samo), tak za karne, na miejscu sędziego kazałbym mu powtarzać raz za razem. Jak dla mnie on się zatrzymuje i te jego karne nie do końca sa zgodne z przepisami.



Co do Martineza, to ja zwróciłem uwagę na niego jak trafił do MLS. Te karny pomyslalem „co on tak pajacuje”, ale jak zobaczyłem jakie wykręca liczby i ze te karne głównie wchodza to odszczekalem te „pajacuje”:)

1

Absolutnie się zgadzam. Moje „chyba nie w tym roku” odnosiło się do „mogliby stracić mistrzostwo”. Moj błąd:)

0

Chyba nie w tym roku....

0

Z innej beczki. Do tego Paco 17 goli, Reus 16 goli i 8 asyst a w Bayernie Lewy 21 goli i 7 asyst i długo długo nic. A i tak majster prwnie w Monachium. Szkoda. Reus zdrowy to maszyna.

1

Jasne ze Barcelona rządzi, liga hiszpańska najlepsza na świecie. Bla bla bla... natomiast uważam, tak całkiem serio, ze mocnych klubów, jest jednak więcej w Anglii. City, Utd, Totki, Chelsea, Arsenal, Liverpool. Myśle ze nie ma się co równać z nimi. Kolosalne pieniądze jakie maja z praw za transmisje sprawia ze popularnością i szeroko rozumianym „poziomem” odjeżdżają coraz bardziej. Bo transfery, bo sponsorzy... i ja nie mówię absolutnie o tym kto zdobywa tytuły europejskie itd. Mówię tylko i wyłącznie z punktu widzenia kibica. No wole popatrzeć na spadające z hukiem Fulham które sobie ściąga Schurle, Babela czy Vietto, wole popatrzeć na świetnego beniaminka Wolves, którego obserwowałem jeszcze w champinship niż Leganes, Levante czy inne Huesci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?