0

Oglądasz Eintracht? jak wygląda Haller (chyba tak sie pisze)? Typowy środkowy napastnik czy bardziej "skrzydło"?

1

Nie no.... w co ma się palnąć?

7

Za chwile sezon zaczyna liga japońska. Vissel Kobe gra na wyjezdzie z c. osaką. W składzie kobe Iniesta, Villa i Podolski:)

8

A kiedy zyskał?

0

MALCOM juz chwile jest w druzynie. Warto się nauczyc.

0

Nie daliby rywalowi takiej kasy, lepiej kupić szrot z balkanow:) albo teraz widzę moda na Portugalię:) jesli o Legie chodzi. Niestety.

32

Mundo - świetny mecz Messiego, a madryckie w drugą stronę. Ogladalem pierwsza polowe tylko i skłaniam się jednak to zdania madryckich dzienników. Cała Barcelona grała baaaardzo przeciętnie, włącznie z Messim. Mundo jednak przegięlo:)

1

Chciałbym zobaczyć go w środku pola. Nie na sile na skrzydle.
Ktoś kiedyś dobrze napisał tutaj. Graliśmy 4 obrońcami Busquetsem jako defensywnym i ofensywnymi graczami wspomaganymi Albą i Alvesem dziś wystawiamy na skrzydle Cou i środkowych pomocników, z których jeden kreuje a dwóch „broni”. No niefajnie.

0

A wylecieć rano i być tam koło południa? Na spokojnie hotel/motel/mieszkanie ogarnąć. Zostawic graty i w miasto a potem mecz?

4

Cos amsterdamskie perełki nie błyszczą dzisiaj za mocno.

2

Dopiero zobaczyłem na tiki tace o Veli. Zajebisty pomysł:)

0

No to jutro dzwonię;)

0

Arturo Vidal na szpicy...? Ja chyba śnie... Malcom, Dembele a Ci wymyślają Arturo...

1

Peaky blinders.

0

130 i masz w tym Polsaty sport te dodatkowe do ligi mistrzow?

0

Wystarczy UPC i cyfrowy Polsat. Bedzie wszystko.

A na poważnie to jest straszny kibel. Wszystko podzielone, kiepsko naprawdę wyrwać cos sensownego. Mi się zaraz kończy umowa z UPC i chyba kończę współpracę.

0

Moj koleżko:).

0

T-Raperzy znad Wisły!!!:)

0

Ruszył i angielski puchar.
City mocna 11, powinna przejechać się jak walec:)

0

To wypada tylko czekać na rozwój:)

2

Zabrakło umiejętności? Hmmm uważam ze będąc w formie nie brakowało mu nic. Ale może zaślepiony:)

0

Ja wiem czy tak padła? Jasne ze na tle innych lig to średnio, ale naprawdę liczyłem ze Lyon, Marsylia powalcza z PSG. No i miałem nadzieje na Henry’ego ale nie z tym przedszkole które ma.

0

Wiec moje pytanie brzmi... jak go widzisz na skrzydle?

0

Z dystansem:) jest juz tam chwile, a dopiero teraz takie dno, wiec to nie on:)

0

Oby. Zdecydowanie wole jego i Lukaku w napadzie niż tych brytyjskich malolatow, którym nic nie ujmuje:) wole wcześniejsza dwójkę po prostu :)

0

Ogólnie pisze. Ze zjazd zrobił. Jeden z kilku piłkarzy, których odejścia żałuje na przestrzeli tych nastu lat jak kibicuje Barcelonie.

0

Szkoda mi go...

0

Napisałeś teraz w poście „z tego co czytałem...”. Tylko czytałeś ogólnie o nim w Eibar czy i przyglądałeś mu się troche? Jak on wyglada w pomocy?

0

Ktoś wie co się dzieje w Marsylii? Zaliczają ostatnio taki zjazd ze głowa mała. A Przeciez druzyna jest naprawdę mocna, myslalem ze się nawet postawią przez chwile PSG. Dzisiaj patrzę sklad w pucharze i pomyslalem „mocna paka jak na taki śmieszny mecz” a tu pyk i 1:0 w plecy. Pewnie, albo nie, nie pewnie, a mam nadzieje ze to wyciągną. Natomiast dziwnie tam się dzieje, czyżby powtórka z Manchesteru?

0

To chyba kolejny jego mecz na boku pomocy, prawda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?