escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądasz Eintracht? jak wygląda Haller (chyba tak sie pisze)? Typowy środkowy napastnik czy bardziej "skrzydło"?
1
Nie no.... w co ma się palnąć?
7
Za chwile sezon zaczyna liga japońska. Vissel Kobe gra na wyjezdzie z c. osaką. W składzie kobe Iniesta, Villa i Podolski:)
8
A kiedy zyskał?
0
MALCOM juz chwile jest w druzynie. Warto się nauczyc.
0
Nie daliby rywalowi takiej kasy, lepiej kupić szrot z balkanow:) albo teraz widzę moda na Portugalię:) jesli o Legie chodzi. Niestety.
32
Mundo - świetny mecz Messiego, a madryckie w drugą stronę. Ogladalem pierwsza polowe tylko i skłaniam się jednak to zdania madryckich dzienników. Cała Barcelona grała baaaardzo przeciętnie, włącznie z Messim. Mundo jednak przegięlo:)
1
Chciałbym zobaczyć go w środku pola. Nie na sile na skrzydle.
Ktoś kiedyś dobrze napisał tutaj. Graliśmy 4 obrońcami Busquetsem jako defensywnym i ofensywnymi graczami wspomaganymi Albą i Alvesem dziś wystawiamy na skrzydle Cou i środkowych pomocników, z których jeden kreuje a dwóch „broni”. No niefajnie.
0
A wylecieć rano i być tam koło południa? Na spokojnie hotel/motel/mieszkanie ogarnąć. Zostawic graty i w miasto a potem mecz?
4
Cos amsterdamskie perełki nie błyszczą dzisiaj za mocno.
2
Dopiero zobaczyłem na tiki tace o Veli. Zajebisty pomysł:)
0
No to jutro dzwonię;)
0
Arturo Vidal na szpicy...? Ja chyba śnie... Malcom, Dembele a Ci wymyślają Arturo...
1
Peaky blinders.
0
130 i masz w tym Polsaty sport te dodatkowe do ligi mistrzow?
0
Wystarczy UPC i cyfrowy Polsat. Bedzie wszystko.
A na poważnie to jest straszny kibel. Wszystko podzielone, kiepsko naprawdę wyrwać cos sensownego. Mi się zaraz kończy umowa z UPC i chyba kończę współpracę.
0
Moj koleżko:).
0
T-Raperzy znad Wisły!!!:)
0
Ruszył i angielski puchar.
City mocna 11, powinna przejechać się jak walec:)
0
To wypada tylko czekać na rozwój:)
2
Zabrakło umiejętności? Hmmm uważam ze będąc w formie nie brakowało mu nic. Ale może zaślepiony:)
0
Ja wiem czy tak padła? Jasne ze na tle innych lig to średnio, ale naprawdę liczyłem ze Lyon, Marsylia powalcza z PSG. No i miałem nadzieje na Henry’ego ale nie z tym przedszkole które ma.
0
Wiec moje pytanie brzmi... jak go widzisz na skrzydle?
0
Z dystansem:) jest juz tam chwile, a dopiero teraz takie dno, wiec to nie on:)
0
Oby. Zdecydowanie wole jego i Lukaku w napadzie niż tych brytyjskich malolatow, którym nic nie ujmuje:) wole wcześniejsza dwójkę po prostu :)
0
Ogólnie pisze. Ze zjazd zrobił. Jeden z kilku piłkarzy, których odejścia żałuje na przestrzeli tych nastu lat jak kibicuje Barcelonie.
0
Szkoda mi go...
0
Napisałeś teraz w poście „z tego co czytałem...”. Tylko czytałeś ogólnie o nim w Eibar czy i przyglądałeś mu się troche? Jak on wyglada w pomocy?
0
Ktoś wie co się dzieje w Marsylii? Zaliczają ostatnio taki zjazd ze głowa mała. A Przeciez druzyna jest naprawdę mocna, myslalem ze się nawet postawią przez chwile PSG. Dzisiaj patrzę sklad w pucharze i pomyslalem „mocna paka jak na taki śmieszny mecz” a tu pyk i 1:0 w plecy. Pewnie, albo nie, nie pewnie, a mam nadzieje ze to wyciągną. Natomiast dziwnie tam się dzieje, czyżby powtórka z Manchesteru?
0
To chyba kolejny jego mecz na boku pomocy, prawda?