escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trochę kupa, nie uważasz?
0
Sa te drużyny czy nie?:)
1
Ktoś tu pisał juz o menagerze eliminacji na TVP. Z ciekawosci sobie wszedłem bo niestety bawie się w te głupoty i mam pytanie do tych którzy juz grają.
Czy ja źle widzę czy tam jest część reprezentacji? Nie ma No takich leszczy jak Chorwacji, Francji, Belgii ...poważnie?
0
Ja tez na tamtej. Stad sentyment:) ale tych Chrisnatvalów, Rochembakow i Simaów do dzis moge wymienić:)
2
Girona ma uklad z City.
3
Mega informacja!!:)
ps. Marc przybrał parę kilo:) piękna była ta holenderska kolonia w Barcelonie:)
1
Linetty: jak dla mnie gosc typowo do klubu. Chwalony w klubie w kadrze niewidoczny. W mniejszym stopniu ale niestety podobnie z Zielem i Klichem.
Zaniolo:gosc mi imponuje. Pojawił się znikąd (jak dla mnie) i czy liga czy LM robi robotę.
Atletico: jakaś wymiana kadrowa?:) może strach przed odejściem Griezmana i szukają mu kolegów:)
Kurtuazyjny: No goscia jak pogonią po kilku/nastu miesiącach to by było grubo:)
0
Wyprowadzanie kontr przez niego jest dla mnie odpychające. Czy to Atletico czy we Francji. Nie lubię takiego kunktatorstwa, ida we 4 na 2 i się parszywiec zatrzymuje przy linii środkowej boiska bo wygrywają 1:0. Jestem na nie. Ale kogo to obchodzi:)
0
Kolejna druzyna tak broni przed wolnym wykonywanym przez Messiego.
1
Novak to jednak jajcarz. Wydaje się takim normalnym gościem:)
0
Będzie ciezko.
2
Śmieszne nawet:)
0
Ja ogladalem. Fajnie wszystko pokazane. Na Rapie się mocno nie znam, ale kilka Eminemów i 2paców pokazali.
Edit No i Ice Cube jr grający swojego ojca. Jak dwie krople wody:)
0
Czołowe ekipy i celtic:) śmiesznie to wyglada...:) czołowe ekipy juz dawno uciekły takiej Szkocji.
0
Obaj weszli z ławki w październikowym meczu a Mbappe strzelil gola:)
Tez chyba nie to:)
0
To dziwne gdyby wyszło po pol roku:)
0
Zdziwiłbym się gdyby powołał Isco i Coste, natomiast tak jak napisałem pod newsie o powołaniach. Ta powołana kadra wyglada śmiesznie.
0
Czegoś nie rozumiem... czyli dzisiaj PSG bez Mbappe to raz? A dwa kiedy oni oglądali ten mecz? Przeciez był dawno a mecz z Marsylia dzisiaj.
0
Ta kadra wyglada... conajmniej śmiesznie.
2
Trzeba mieć jaja grać na przeciętny (juz niestety kolejny sezon) Inter:)
0
Ja wiem... bardziej wydaje mi się niebywałe ze Buffon ich nie ma. 60 lat na boisku w topowej druzynie, a nawet jak nie buffon to dziwne ze Ruud nie ma. Czy to Manu czy Realu pograł pare lat.
8
Czyli ani troche taki jak Pedro...;) i nie gra i nie Hiszpan:)
0
Nie wiem o czym mówisz. Czy cos odwalił czy dobrze zagrał. Ale obserwowałem go jeszvze w Guimares - kozak gosc:)
0
Niestety za duzo cholera. Ja rezygnuje. 50 za C+ i chyba 20-25 za eleven.
0
No ma jeden. Grać o Złoto. Gortat odrzucił Bucks a Goldeni chcą znowu Boguta, który juz był u nich a teraz gra w Australii.
1
Mnie co innego martwi. Marcin ponoc odrzuca ofertę Bucks bo chce walczyć o
mistrza a rozmawia z Leakersami. No ręce mi opadły. Jasne ze Goldeni nie maja sobie równych, ale Jeziorowcy? Jest w tej chwili przynajmniej 16 drużyn lepszych od nich i wcale nie jest powiedziane ze zagrają w ogole w playoffach. Teraz pytanie. Czy „chce zdobyć mistrza czy grać z królem”? A propos króla... za niedługo Atetukatetukatompo:) czy tam po prostu Gannis może takim królem być. No gdzie sens gdzie logika... dziwne decyzje Marcina.
1
Wielu piłkarzy ma drybling, wielu tez kreuje. Dla mnie dopóki Ney nie dorośnie nie bedzie ponad CR. Pomijając wszystko Portugalczyk ma charakter na boisku, potrafi zmotywowac. A porównując liczby w lidze francuskiej czy włoskiej... wciaz jak dla mnie CR.
0
Jak dla mnie to jednak wciaz CR. Mówi się o nim troche mniej, ale wciaz wykręca liczby.
0
A przerzut to nie jest podanie? Przerzut 2 celne 0. Czyli jak dla mnie niejako dwa niecelne podania. Czy źle tłumacze?
4
W Paryżu to masz dopiero wyzwania...:) zwłaszcza w lidze.