escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejny raz cos o A-league na tym forum:)
Dla obstawiajaych - zainteresujcie się. Liga to żyła złota:)
1
„Problemem” Salaha w tym sezonie (chociaż wg mnie wcale go nie ma) jest to ze Mane ma „wybuch formy”. Wczesniej mega liczby miał tylko Salah, dzisiaj mówi się o megaformie Mane. Myśle ze o „słabym” sezonie Salaha mówią raczej ludzie powiedzmy mający ograniczone zasoby obiektywizmu. Pozwolę sobie tak to ująć.
0
Liczę na dobre widowisko i oczywiście nasz awans:)
0
Haha tak:) wiesz to było połączenie imienia i nazwiska;) Sadio Mane w skrócie Sane;)
1
Ale u nas tez niezle wygladaja skrzydła. Ktoś pisał chyba wczoraj ze nie było nigdy bądź bardzo długo, takiej sytuacji ze obaj obroncy maja 7 i 6 asyst w jednym sezonie. Pisze celowo obroncy bo akurat o liczbach ofensywnych skrzydłowych nie ma co pisać:)
Do tego trzeba zwrócić uwagę ze tamten sezon Salah a ten Sane.
Nie umniejszam im bo maja czym straszyć ale skupmy się na swoich;)
0
Nie sądze, wygra Legia, mimo ze nie zasługuje. Napis na koszulce zobowiązuje.
1
Zależy czy jesteś księżniczką czy masz mniejsze wymagania:) campingi super wyposażone, kamper tez miał wszystko. Właściwie to inaczej, może źle się wyraziłem. My podróżowaliśmy kampervanem. Toyota hiace czy jakoś tak, przerobiona na „kampera”. Dwa podwójne łóżka, mikrofala, lodówka, zlew i całe zaplecze kuchenne (sztućce, garnki, talerze, kubki/szklanki, otwieracz do puszek, obieraczka, miski, spinacze, sznurek do rozwieszenia prania) wiec gdybysmy nawet spali „na dziko” a nie na kempingach to bysmy dali rade. Niestety fura miała juz pol miliona przebiegu ale dała rade:) niestety tutaj inna waluta niż złotówka wiec nie braliśmy „nówki” fury:)
Odowiadajac na pytanie to ja na pewno powtórzę taką podróż:)
0
Sprawdziłem z ciekawosci cineme 19,5 ale i tak poniżej 20. Dziękuje:) skończyłem ich finansować jak skończyły się „środy z Orange”. Widzę ze teraz ju normalnie w środy taniej:) dzięki za info:)
0
A jak Leo skończy z piłką to Ty skonczysz z oglądaniem Barcelony?
4
Sydney-Early Beach- Sydney
0
Gdzie kosztuje bilet do kina 20zl?
44
Pozdrowienia z kampera:) po 5500km jestem spowrotem w Sydney:)
1
Kurde trafione. Jestem z Warszawy i jak widzę „ekipę” dla ktorej maksimum zabawy to walenie wódy, to współczuje. Kur.. jestem księżniczką. Chociaż to może zależy od wieku... No nie wiem.
9
Ktoś podawał statystykę ze w ostatnich 10 latach tylko dwa razy klub który był pierwszy w boxingday nie zdobył mistrzostwa. To był dwa razy Liverpool, obawiam się ze to bedzie ich trzeci raz.
0
O miło widziec człowieka z A-League:)
0
Oby wrócił do formy... w Holandii strzelał jak na zawołanie przed transferem do Totkow.
0
Az sprawdziłem tę ich formę... jestem pod wrażeniem 20 ostatnich meczów to 1 porażka, 7 remisów i 12 zwycięstw. Niezle to wyglada.
0
Jak dla mnie każdy wahadłowy jakiego by nie wystawił Valverde będzie trochę innym wahadłowym niż w innych drużynach. My głównie siedzimy na rywalu i wydaje mi się ze o to będzie chodzić trenerowi. Trzech stoperów, ewentualnie cofnięcie się Busiego/Rakitica w przypadku kontry powinno wystarczyć. Oczywiście może nie, ale ze słabszymi drużynami powinno. Myśle ze Malcom będzie miał znacznie mniej pracy w defensywie niż wahadłowy w innej drużynie, mniej operującej piłka.
To wahadło to po prostu kolejna opcja w ofensywie jak dla mnie. I tak jak mówię, tylko w przypadku takich drużyn jak Barca.
1
Barcelona była przed i będzie po Messim. Ja pamietam jak się wkurzalem jak wchodził za Ludovica Giuly’ego, którego bardzo lubiłem. Myśle ze sporo tygodni minie, a obawiam się ze miesięcy (i modlę żeby to nie były sezony) zanim nauczymy się grać bez Leo.
1
Kto go nie docenia? Śmieszne istoty od złotych balonów?
0
Pisałem to kilka h temu:) chyba widział to u mnie:)
Zgadzam się w tym co mówi kładąc szczególny nacisk na ostatni akapit o „znawcach piłki”.
0
Sane uwielbiam ale rozważaliśmy napastników:)
1
Pamietam Benzeme z Lyonu i z początków w realu. Ludzie się z niego śmieją przez pryzmat ostatnich dwóch (czy trzech) sezonów. Natomiast gosc ma pojęcie o piłce. Potrafi grać kombinacyjnie, gorsza noga tez strzela, głowa również. Jak dla mnie śmianie się ze Benzema zostaje na nastepny sezon blablabla jest slabe. Gosc może narobić szumu.
0
Najbardziej żałuje ze nie znajdzie się na 4 miejscu Betis, No ale może za rok...:)
0
Ja wciaz marze o Firmino:)
0
Ogladalem akurat pierwszy jego mecz w MLS i naprawdę niezle wyglądał... tak wiem to tylko MLS, ale fajnie:)
1
Wyniki jakie maja każdy widzi. Goniące ich napoli nie potrafi ich ograć. Jest VAR. Myśle ze na dzien dzisiejszy tylko rzeczy „pozasportowe” mogłyby ich „zrzucic” z tronu. Typu doping większości kadry, machloje z pieniędzmi (transfery, kontrakty itp)
0
Zostawiam komentarz zeby moc do
Niego wrocic:) to bardziej dla mnie niż dla Ciebie komentarz:) ja dałem herb:)
0
Taktyczny
0
Było w porannym przeglądzie prasy o tym.