0

Myslalem ze mnie zaskoczysz „osiemnastym” albumem świątecznym w jego wykonaniu;)
Lubię goscia.

1

Juz jeden ojciec był blisko syna, teraz siedzi w PSG, niech nie przyjeżdża :)

0

Ja to wszystko wiem i to wszystko rozumiem, jednak jesli przeczytałeś moj wpis, a nie był zbyt długi, to chyba zauważyłeś ze napisałem o nim w tej chwili. Czyli teraz kiedy juz jak na niego, „długo” nie ma kontuzji.

0

Ach, kto nie był w "naszych" planach:)

0

Sancho? Jasne, że to perspektywiczny gracz, natomiast Reus w tej chwili mógłby wskoczyć za każdego w ofensywie.

1

Póki co dobrze sobie radzi:)

1

Tak sobie myślę, że chętnie zobaczyłbym Reusa u nas, takiego zdrowego jak w tej chwili. Tfu tfu tfu, oby jak najdłużej.

0

popłakałem się:)

0

Co zrobiłeś o 18?

0

Kluivert, Bergkamp, Eto, Ronaldinho, Henry.

0

Del Piero, Marcelo, Beckham, Mbappe, i pustka.... wszyscy z Barcy:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wiesz co, odpaliłem sobie. Ten gosc jest dziwny... przetrwałem kilka minut.

0

No i tak doradził ze wylądował w Torino:)



Poziom wzrósł ale myśle ze jest to zasługa tego europejskiego zaciągu, który jednak sprawił ze to wszystko poszło w górę. Popularność, kasa a zapewne i szkolenie.

0

Podobno Almironem zainteresowany był/jest Arsenal.
Natomiast Martinez wyglądał słabo w Europie. Teraz może dojrzał, ciekawe jakby wyglądały jego liczny dzisiaj we Włoszech.

0

Jego Atlanta naprawdę fajnie wyglada. No i trzeba dodać ze Martinez ma sezon konia:)

Sorry za wcześniejszy błąd. Edytowałem:)

3

Hmmm nie zgadzam się, że „strzelenie 13 goli pozwoliło mu na powrót do reprezentacji.” On był w tej kadrze podczas pierwszego epizodu w Chinach, będąc w Barcelonie i będąc znowu w Chinach.

0

Bo się nie znają... kim on ma grać?
I do tego ten błazen który, „opublikował” te listę kontuzjowanych... Rony Lopes to jeden piłkarz. A nie Rony, Lopes... znafcy.

4

Robił syf w Rennes przed transferem do BVB, robił syf przed transferem do Barcy... i teraz tez zaczyna robić syf. Bardzo niepieknie.

0

Wlasnie miałem to pisać:) wszyscy „nasi” na Chelsea:)

0

Dzięki:)
Komentarz do usunięcia redakcjo:)

0

Czy w tym przypadku „nienajlepsza” nie powinno być pisane razem?
Chodzi o tytuł artykułu.

0

Hehe:) No w koncu dojrzał:)

1

Miesza Lucho. Sporo nowych twarzy:) niech się wiedzie!:)

0

Nie myśle, wręcz mam nadzieje, ze trener decyduje o takich rzeczach jednak jak wspomniałem, Pique od lat gra wysuniętego napastnika przy niekorzystnym wyniku.

29

Pique od lat jest na szpicy gdy przegrywamy. To nie wymysł obecnego trenera.

0

Czyli na wiosnę stawiamy przeciwko ŁKSowi skoro maja marne szanse na licencje. Cos czuje ze nagle „stracą” gaz.

0

Troche myslalem ze Beijing namiesza, ale nie dali rady.

0

Daje radę skurczybyk:)
Skoro on jest powoływany to zastanawia mnie brak Hulka, Oskara, Talisci. Wszyscy maja świetne liczby.

0

Mecz na szczycie w Chinach nie zawiódł. Paulinho 4 - 5 Hulk. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?