escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myslalem ze mnie zaskoczysz „osiemnastym” albumem świątecznym w jego wykonaniu;)
Lubię goscia.
1
Juz jeden ojciec był blisko syna, teraz siedzi w PSG, niech nie przyjeżdża :)
0
Ja to wszystko wiem i to wszystko rozumiem, jednak jesli przeczytałeś moj wpis, a nie był zbyt długi, to chyba zauważyłeś ze napisałem o nim w tej chwili. Czyli teraz kiedy juz jak na niego, „długo” nie ma kontuzji.
0
Ach, kto nie był w "naszych" planach:)
0
Sancho? Jasne, że to perspektywiczny gracz, natomiast Reus w tej chwili mógłby wskoczyć za każdego w ofensywie.
1
Póki co dobrze sobie radzi:)
1
Tak sobie myślę, że chętnie zobaczyłbym Reusa u nas, takiego zdrowego jak w tej chwili. Tfu tfu tfu, oby jak najdłużej.
0
popłakałem się:)
0
Co zrobiłeś o 18?
0
Kluivert, Bergkamp, Eto, Ronaldinho, Henry.
0
Del Piero, Marcelo, Beckham, Mbappe, i pustka.... wszyscy z Barcy:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wiesz co, odpaliłem sobie. Ten gosc jest dziwny... przetrwałem kilka minut.
0
No i tak doradził ze wylądował w Torino:)
Poziom wzrósł ale myśle ze jest to zasługa tego europejskiego zaciągu, który jednak sprawił ze to wszystko poszło w górę. Popularność, kasa a zapewne i szkolenie.
0
Podobno Almironem zainteresowany był/jest Arsenal.
Natomiast Martinez wyglądał słabo w Europie. Teraz może dojrzał, ciekawe jakby wyglądały jego liczny dzisiaj we Włoszech.
0
Jego Atlanta naprawdę fajnie wyglada. No i trzeba dodać ze Martinez ma sezon konia:)
Sorry za wcześniejszy błąd. Edytowałem:)
3
Hmmm nie zgadzam się, że „strzelenie 13 goli pozwoliło mu na powrót do reprezentacji.” On był w tej kadrze podczas pierwszego epizodu w Chinach, będąc w Barcelonie i będąc znowu w Chinach.
0
Bo się nie znają... kim on ma grać?
I do tego ten błazen który, „opublikował” te listę kontuzjowanych... Rony Lopes to jeden piłkarz. A nie Rony, Lopes... znafcy.
4
Robił syf w Rennes przed transferem do BVB, robił syf przed transferem do Barcy... i teraz tez zaczyna robić syf. Bardzo niepieknie.
0
Wlasnie miałem to pisać:) wszyscy „nasi” na Chelsea:)
0
Dzięki:)
Komentarz do usunięcia redakcjo:)
0
Czy w tym przypadku „nienajlepsza” nie powinno być pisane razem?
Chodzi o tytuł artykułu.
0
Hehe:) No w koncu dojrzał:)
1
Miesza Lucho. Sporo nowych twarzy:) niech się wiedzie!:)
0
Nie myśle, wręcz mam nadzieje, ze trener decyduje o takich rzeczach jednak jak wspomniałem, Pique od lat gra wysuniętego napastnika przy niekorzystnym wyniku.
29
Pique od lat jest na szpicy gdy przegrywamy. To nie wymysł obecnego trenera.
0
Czyli na wiosnę stawiamy przeciwko ŁKSowi skoro maja marne szanse na licencje. Cos czuje ze nagle „stracą” gaz.
0
Troche myslalem ze Beijing namiesza, ale nie dali rady.
0
Daje radę skurczybyk:)
Skoro on jest powoływany to zastanawia mnie brak Hulka, Oskara, Talisci. Wszyscy maja świetne liczby.
0
Mecz na szczycie w Chinach nie zawiódł. Paulinho 4 - 5 Hulk. ;)