0

Nie dziwie się, pytam:)
Znakiem tego ponad 2zl na Polaków to pewniaczek?:)
Tal wiem nie ma pewniaków:P

0

Skład Chile podany. To chyba mocno eksperymentalny sklad co?

0

Zieliński jest piłkarzem rozgrywającym. W druzynie z lewym którego na szpicy bedzie kryło podejrzewam dwóch rosłych byków to ten bedzie się cofał do pomocy. W takim wypadku nasi zawodnicy będą dawać pilke Lewemu a nie Piotrkowi do rozgrywania. Piotrek z Lewym w druzynie sa niekompatybilni, niestety.

Co do Guedesa uważam ze on nie bedzie grał w pierwszym składzie. Quaresma, CR i B.Silva będą z przodu. Tak myśle.

0

Tez bez gry ostatnio. Liczę na Kurzawe, bo jego lewa noga jest zaraz po lewej nodze Leo:)
Szkoda Szymańskiego, on by zrobił wiatru. Może więcej niż Kapustka na euro.

0

Może i cos może być, ale ze wszystkich meczów które zagrali razem wyglądało to słabo. Ostatnim razem Zielu dopiero pokazał cokolwiek po zejściu z boiska Lewego.
Kuba jest i tak ostatnio był pierwszym do zmiany, ale gosc zasuwa po całej długości boiska, to w nim lubię, ona naprawdę gryzie trawę.
Martwią mnie skrzydłowi bo w tej chwili miernie to wyglada.

0

Jesli wzięli go zeby sprowadził Griezmana a może i kilku francuzow to jestem za:) kadrowo sa najmocniejszym krajem na świecie w tej chwili.

1

Ja odnośnie tej kadry mam kilka wniosków:
-peszko to niestety leszcz, Błaszczyk pol roku bez gry zjada wszystkich naszych skrzydłowych razem wziętych.
-piszczek jako jeden z 3 stoperów to marnowanie potencjału
-Zieliński w składzie z Lewym=gra w 10. Niestety Piotrek nie może grać swojej gry bo to Lewy się cofa do drugiej linii i podają chłopaki do naszej gwiazdy zeby rozgrywał. Ewidentnie Robert wyklucza Piotrka z gry.
-pisałem juz wczesniej. Jesli Peszkin jest w kadrze bo po przydupas Lewego to wypier...bym ich obu, od tak, dla zasady.

0

Myśle ze nie zagra.
Mało tego, uważam ze jesli Peszko jest w kadrze bo to przydupas Lewego, to wypier... bym obu z kadry. Tak, dla zasady.

0

Tak sobie myśle... uwielbiałem Saviole. Jakoś na niego nigdy takiego hejtu nie było jak dołączył do Realu.
Hmm czy on dostał faktycznie poważna szanse w naszym klubie?

0

Dziękuje:).

0

Nie wiem jak sytuacja z zawodnikami spoza unii w Realu.
Marcelo juz troche gra wiec może ma paszport europejski, natomiast Casemiro chyba nie. Jest póki co jeszcze Navas, Hakimi (on chyba tez spoza unii). Do tego dwóch małolatów z Brazylii. Nie wiadomo kiedy zaczną grać w Realu, nie wiadomo co się dalej wydarzy. Ale na chwile obecna jak ich wszystkich zebrać to jest problem.
Z reszta u nas podobnie gdy przyjdzie Arthur i zostanie Mina.

0

Trzeba oddać Mine zeby grał Arthur a tu kolejny spoza Unii? No niechętnie.

5

Stawianie na równi Marcelo z Pepe i Ramosem to troche nieporozumienie.

31

Niektórzy zobaczą drzazgę w czyjejś dupie a kłody przed własnymi oczami nie widzą.

Mnie bawią ci śmieszni „rodacy” od żołnierzy wyklętych. Bluzy, koszulki, och ach, a „kiedy jest dzien żołnierzy wyklętych w kraju?” - „yyyy” - „dziękuje”.

1

Kurde pisałem poemat ale muszę jeszcze raz:/
Po krotce:
Ja również jak kolega wyżej byłem w Sarandzie. Wczesniej również na Korfu. Nie chciałem jechać z lotniska autokarem do sarandy, stad prom z Korfu.
Jedzenie dobre, ceny bardzo przystępne.
Mieszkaliśmy w mieszkaniu z airbnb, polecam.

Ps jesli bedziesz kombinował lot na Korfu i stamtąd prom to jest różnica czasu - 1h.
Ps 2 nie ma przystanków w Sarandzie. Gdzie nie staniesz i machniesz to się zatrzymują.
Ps 3 polecam jezioro blue sky. Przepiękne:)

2

Jestem w stanie to zrozumieć ale jak ktoś wrzuca newsa na la Rambli gdzie od godziny albo 4 jest artykuł na głównej stronie na ten temat to az mnie nosi.

1

To tak, zgadzam się z nim:)
Wiesz jak ktoś bie jest wolnym strzelcem/singlem, a w związku, poważnym, to raczej wiele decyzji podejmuje we dwoje.
Nawet wydawałoby się błachych, chociaż ta akurat w mojej hierarchii to wazna sprawa:)

0

Skoro chcą oddać Minę zeby było miejsce dla Arthura to gdzie upchna tego? Zakladam ze ma jedno obywatelstwo:)

2

Z Twojego wstępu wynika ze nic nie wynika.
Tak wiec to mogła być wazna decyzja która, nie dziwie się, chciał przedystkowac z narzeczona, ale i błachostka.
Natomiast tak jak pisałem wczesniej, ogólnie rzucone „dorobienie” nic nie znaczy póki co. Jednak obstaje ze tez bym chciał przedyskutować.

Po drugie to nie jest dziewczyna w gimnazjum, ale narzeczona, rozumiem wiec ze chce spędzić z nią życie. Tym bardziej zrozumiałe ze chciał z nią obgadać temat:)

0

Otóż to:)

0

Do przyjaciół?
Ja myśle ze do tej milosci musiałem dojrzeć:) teraz nie wymienie jej na żadna inna:)

0

Na zawsze tez zostanie w pamięci Yay’i Toure (nie wiem czy tak się odmienia jego imie, albo czy w ogole się odmienia), wlasnie przeczytałem jego wypowiedzi. Ciśnie w podobnym stylu co Zlatan i Eto’o.

1

Hmmm z tego wynika ze celowo tam pojechał i spotkał się z Nedvedem. A to nie było tak ze po prostu Holandia grała z Włochami na stadionie Juve i po prostu młody chciał obejrzeć obiekt Juve?

2

Ja wciaz katuje przyjaciół. Oczywiście „Teorią...” jestem na bieżąco, ale „Przyjaciele” ile razy by nie leciało to samo, to znam i wciaz się śmieje:)

1

Najlepszy:)



0

To tylko pokazuje jaką moc ma Francja...

0

Polska umie zagrac jedna polowe. I to przeważnie pierwszą. Maja wynik do przerwy, wychodzą na drugą polowe i... zapominają jak się gra w pilke. W niektórych meczach to więcej szczęścia niż umiejętności:) a juz o męczarniach oglądania nie wspomnę:)

0

To nie była walka, to był cios.

0

Wejście w Kariusa to było zagranie na granicy, ale bez podstaw do kary?
To co ma zrobić? Urwać łeb?

0

Ja rozumiem ze gosc jest młodziutki. Rozumiem ze trzeba mieć go na oku. Ale wychwalanie ze ma rewelacyjne statystyki to bym nie przesadzał. Bez dzisiejszego meczu na 7 spotkan miał 2 gole. Po dzisijszym ma 5 i asystę. Wyglada to niezle, ale poczekajmy do sezonu z wychwalaniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?