escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja ich wymieniam. Dla mnie kadrowo to będą jedne z najbardziej wyrównanych mistrzostw odkąd pamietam. Czyli licząc MŚ i ME jakiś 8 turniej.
Francja, Belgia, Brazylia, Hiszpania, Argentyna, Niemcy.
0
Miała być transmisja na TVP sport ale leciała powtórka Niemcy-Chile.
Dołączam się, jakby ktoś miał skrot to poproszę:)
1
Średnio chyba pasował to koncepcji z dwoją skrzydłowymi. Jak dla mnie to się marnuje tam. Gosc ma takie pokrętło w nodze, szybkość i strzał ze powinien grać pierwsze skrzypce.
20
A mi tam najzwyczajniej, po ludzku, szkoda chłopa.
0
Tam nikt nie błyszczał w eliminacjach, wiec teraz to wróżenie z fusów kto się sprawdzi a kto nie.
1
A Icardi, Dybala, Higuain wymiatają w kadrze, tak?
0
Nie wstyd przegrać w lidze z City:)
1
Jesli o to chodzi to juz wypowiadałem się wczesniej. Messi nie nadaje się na kapitana. Iniesta tez się nie nadawał. Z całym, ogromnym szacunkiem.
0
Za 200 to oni chyba kupili Martiala i Depaya lata temu.
Ostatnio kupują topowych:) Pogba, Sanchez, Lukaku.
2
W dzisiejszych czasach to 1,5 topowego zawodnika:) to żadna rewolucja:)
1
A propos Villarealu to podobno maja chrapkę na Carlitosa z Wisły:)
Takie tam info z du...:)
0
Valdes
Puyol
Messi/Ronaldinho
Ronaldinho/Messi.
Rijkard/Guardiola
0
A to Payet juz pewne ze nie jedzie na mistrzostwa? Bo jesli 4:3:3 to pewnie on zajmie miejsce w drugiej linii.
1
Każda część z tyloma gwiazdami, które się oglądało za małolata jest rewelacyjna:)
0
Mina ostatnimi meczami (ligowym i dzieisjeszym śmiesznym sparingu) raczej oddała się możliwości rumby z Antkiem.
0
Czekam na znawców:
„1:0 teraz autobus. Typowe Atleti”:D
3
Mina jest bardzo elektryczny. Słabo to wyglada.
2
Zajebiscie:)
Ja juz byłem dwukrotnie na własna rękę. I naprawdę wszystko idzie załatwić, no prawie:)
Ale mega robota:)
16
Ja tę statystykę pamiętałbym przez lata...
0
No ja chyba jednak Hiszpanów wole, zaraz po naszej kadrze:) potem jednak Francja:) z reszta ktokolwiek z nich to i tak bede się cieszył:)
0
Myśle ze jak ktoś wyjechał z kraju zarobić kasę, to teraz studia nie sa ucieczka przed dorosłością:)
0
Wiem ze ten kurs słaby, ale feta bedzie po meczu, który trzeba wygrać zeby się nie zbłaźnić przed własna publicznością, przed impreza mistrzowska:)
0
W sensie przed dorosłością?
0
A co to jest? Jakiś program?
0
Juz maja. I po tym meczu pewnie feta.
0
Jesli ich na to stać, tzn nie musza się zażynać łącząc szkole z pracą to rewelacja. Szacun, ze im się chce, że mają ambicje.
6
Brazylia kadrowo mocna.
Ale tak patrzę na Argentynę, na te nazwiska i przypomnę sobie ich mecze eliminacyjne to naprawdę dziwna akcja:)
Takie nazwiska a taka mizeria na boisku:)
Kadrowo sa mocni i jedni i drudzy, do tero Francja, Hiszpania, Niemcy...
Odnoszę wrażenie ze te mistrzostwa będą najbardziej wyrównane, „szalone”, od lat.
0
Przy tej samej ilości pkt mistrzem zostaje druzyna która była na pierwszym miejscu przed podziałem tabeli.
Niemniej jednak Jaga lepsza w starociach bezpośrednich.
0
Chce Paco w pierwszym:)
0
Zieliński nie da rady. On zabłyśnie w kadrze jak nie bedzie Lewego. Gdy gra Robert to wszyscy grają na niego, on się cofa po pilke i ja dostaje. Dla mnie kadra z Zielinskim i Lewym to gra w 10. Piotrek jest niestety bezproduktywny. Juz bym wolał dać jakiegoś napadziora przed Lewego. Tylko kogo? Teo ma nierówno pod kopułą, Wilczek strzela gola za golem, pytanie czy to ten rozmiar grajka, Milik? ... No Nawałka bedzie miał problem.