1

Przeciez to napisałem:)

0

2;20.

2

Roma bliżej niż Bayern... nie swiruj:)

16

Sędzia nie gwizdał karnych dla obu drużyn. Co to za jakies głupoty ze sędzia przepchnal Liverpool do finału?

Liverpool chciał strzelić gola i wiedział ze jedna bramka załatwi im finał. Strzelili dwa i druga połowa to juz „spacerek”. Nam tez wystarczyłby spacerek w drugiej połowie, ale nie, my chcieliśmy spacerować caly mecz:)

Szkoda Romy. Ale nie była lepsza w dwumeczu. Tyle z mojej strony:)

5

Tyle lat posuchy to niech tam wali jak szalony:)

34

Mascherano strzela gola w pucharze Chin!!:)

0

Raczej ligi mistrzow i top 4 w Anglii nikt im nie zabierze. A w LM zostaja dwa mecze. Myśle ze jak na tylko dwa mecze to mogą grać ci sami. Z resztę dzisiaj środek tez dobrze wyglądał.

0

Do tego trzeba dołożyć Oxleida, jak gra to tez ma ciąg na bramę, z resztę Wijnaldum również.

0

Nie zaczyna się, a zaczelo, kilka miesięcy temu. I wcale się nie dziwie. Salah juz wyróżniał się w Romie a to co wyczynia w Live to czapki z głów.

1

Ja kibicuje drużynom Kloppa bo lubię ofensywne granie. Gole, akcje, sytuacje:)
Do tego nie ma stania, jest zapieprzanie cały mecz:) bez kalkulacji jak u nas, niestety.

0

Tak sobie pomyslalem (jesli ktoś pomyślał juz to sorry), ze przy tym wyniku może zagra Polak w półfinale ligi mistrzow:) (Skorupski-Roma :P)

0

Nie porównaj kibiców Barcelony do jakichkolwiek kibiców w Anglii:)

6

Można nie oszczędzać się przy korzystnym wyniku? Można:)
Za to wlasnie lubię Kloppa:) nie ma opier...:)

0

Gdyby nie ta scena z karnym Neymar/Cavani to bym go uwielbiał. A tak to „uczucie” jest troche mniejsze.

0

W koncu zmieniliście nazwę chinskiej drużyny.

Warto dodać ze radzą sobie nawdzyczaj niezle w tym sezonie. Kardec Alan strzela sporo bramek. Również obaj Fernandinho sporo liczb daja druzynie.

0

Żałuje ze dostawał tak malo wolnych:) potrafił przymierzyć:)

6

Szkoda bo to było odpadniecie po amatorsku. Czyste frajerstwo roztrwonić taka przewagę.

1

Śledzę ligę chińska juz kilka lat, ale nazwy „Chongqing Danghai” nie kojarze. Jest owszem w pierwszej lidze (obecnie 5 miejsce w lidze) druzyna Chongqing ale Lifan. Nie wiem czy to inna nazwa czy inna druzyna. Jesli inna druzyna to nie ma jej ani w pierwszej lidze ani w drugiej. A nie sadze zeby Andres szedł jeszcze niżej:)

3

On po pol roku bez piłki zjadłby prawie wszystkich naszych „skrzydłowych”. Właściwe poza Grosikiem (w formie) to zjadłby wszystkich.

0

Cieszę się. Maja paczkę na grze w lidze europejskiej. może za rok:)

0

I Jaroszynskim i Cionku:)
Kubix (poniżej) pokazał gdzie moje miejsce w szeregu:)

5

Ok, zmiażdżyłeś mnie:)

3

Polski wieczór we Włoszech:)
W Sampdorii trzech naszych a w Neapolu dwóch:)

0

Ja nie umniejszam mu klasy. On ofensywnie jest w europejskiej topie. Ale co z tego? No nie kupiłbym go i juz. Człowiek ze szkła.

0

Thiago się często leczy. Jak mam wydać 80 mln na chorobę, a nie moglbym wydać 120-130 na Eriksena, nie kupowalbym nikogo.

0

To jednak troche smutne...

1

A Ty zajrzyj do słownika. Każdym mundry siedząc na dupie.

0

Tak, wlasnie tam:).

0

Możliwe:).

1

Tak sobie myslalem ze Gomes wyglądał niezle do momentu straty gola, ale komentatorzy chcą mnie przekonać ze się myle... co Wy na to?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?