escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przeciez to napisałem:)
0
2;20.
2
Roma bliżej niż Bayern... nie swiruj:)
16
Sędzia nie gwizdał karnych dla obu drużyn. Co to za jakies głupoty ze sędzia przepchnal Liverpool do finału?
Liverpool chciał strzelić gola i wiedział ze jedna bramka załatwi im finał. Strzelili dwa i druga połowa to juz „spacerek”. Nam tez wystarczyłby spacerek w drugiej połowie, ale nie, my chcieliśmy spacerować caly mecz:)
Szkoda Romy. Ale nie była lepsza w dwumeczu. Tyle z mojej strony:)
5
Tyle lat posuchy to niech tam wali jak szalony:)
34
Mascherano strzela gola w pucharze Chin!!:)
0
Raczej ligi mistrzow i top 4 w Anglii nikt im nie zabierze. A w LM zostaja dwa mecze. Myśle ze jak na tylko dwa mecze to mogą grać ci sami. Z resztę dzisiaj środek tez dobrze wyglądał.
0
Do tego trzeba dołożyć Oxleida, jak gra to tez ma ciąg na bramę, z resztę Wijnaldum również.
0
Nie zaczyna się, a zaczelo, kilka miesięcy temu. I wcale się nie dziwie. Salah juz wyróżniał się w Romie a to co wyczynia w Live to czapki z głów.
1
Ja kibicuje drużynom Kloppa bo lubię ofensywne granie. Gole, akcje, sytuacje:)
Do tego nie ma stania, jest zapieprzanie cały mecz:) bez kalkulacji jak u nas, niestety.
0
Tak sobie pomyslalem (jesli ktoś pomyślał juz to sorry), ze przy tym wyniku może zagra Polak w półfinale ligi mistrzow:) (Skorupski-Roma :P)
0
Nie porównaj kibiców Barcelony do jakichkolwiek kibiców w Anglii:)
6
Można nie oszczędzać się przy korzystnym wyniku? Można:)
Za to wlasnie lubię Kloppa:) nie ma opier...:)
0
Gdyby nie ta scena z karnym Neymar/Cavani to bym go uwielbiał. A tak to „uczucie” jest troche mniejsze.
0
W koncu zmieniliście nazwę chinskiej drużyny.
Warto dodać ze radzą sobie nawdzyczaj niezle w tym sezonie. Kardec Alan strzela sporo bramek. Również obaj Fernandinho sporo liczb daja druzynie.
0
Żałuje ze dostawał tak malo wolnych:) potrafił przymierzyć:)
6
Szkoda bo to było odpadniecie po amatorsku. Czyste frajerstwo roztrwonić taka przewagę.
1
Śledzę ligę chińska juz kilka lat, ale nazwy „Chongqing Danghai” nie kojarze. Jest owszem w pierwszej lidze (obecnie 5 miejsce w lidze) druzyna Chongqing ale Lifan. Nie wiem czy to inna nazwa czy inna druzyna. Jesli inna druzyna to nie ma jej ani w pierwszej lidze ani w drugiej. A nie sadze zeby Andres szedł jeszcze niżej:)
3
On po pol roku bez piłki zjadłby prawie wszystkich naszych „skrzydłowych”. Właściwe poza Grosikiem (w formie) to zjadłby wszystkich.
0
Cieszę się. Maja paczkę na grze w lidze europejskiej. może za rok:)
0
I Jaroszynskim i Cionku:)
Kubix (poniżej) pokazał gdzie moje miejsce w szeregu:)
5
Ok, zmiażdżyłeś mnie:)
3
Polski wieczór we Włoszech:)
W Sampdorii trzech naszych a w Neapolu dwóch:)
0
Ja nie umniejszam mu klasy. On ofensywnie jest w europejskiej topie. Ale co z tego? No nie kupiłbym go i juz. Człowiek ze szkła.
0
Thiago się często leczy. Jak mam wydać 80 mln na chorobę, a nie moglbym wydać 120-130 na Eriksena, nie kupowalbym nikogo.
0
To jednak troche smutne...
1
A Ty zajrzyj do słownika. Każdym mundry siedząc na dupie.
0
Tak, wlasnie tam:).
0
Możliwe:).
1
Tak sobie myslalem ze Gomes wyglądał niezle do momentu straty gola, ale komentatorzy chcą mnie przekonać ze się myle... co Wy na to?