escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja naprawdę jestem w szoku ze nikt nie dobrał się do niego. Żadna Hiszpańska federacja czy uefa. Przeciez maja nagrania, widać to. Za tę „walkę” z Kariusem to powinien odpocząć od LM z 10 meczów.
1
Zajebiscie:)
Szkoda goscia na ławkę. Myśle ze bez gry co tydzien, nakrywa czapką i Kariusa i Mignoleta:)
0
Polecam się:).
1
Redakcjo. Pierwszy dziennik - „Le Bron”??
Nigdy nie widziałem dzielenia Le i Bron. Chyba chochlik mały:)
0
Jesli z takimi „tuzami” bez Messiego ani rusz, to nie wróżę im dobrego wyniku ma mundialu.
Ps. Chociaż trzeba przyznać ze w 1 połowie kilka dobrych sytuacji na gola mieli. Niestety słaba skuteczność.
2
No to fajnie to rozegrali:)
0
Koszykówka się strasznie zmieniła od czasów MJ. wystarczy spojrzeć na centrów, kiedyś wystarczylo mieć „3 metry” i juz brali Cię do NBA, dzisiaj jest większa atletyka. I Lebron jest idealnym przykładem. Gosc ma 34 lata a gra prawie całe mecze, ma średnia powyżej 30 pkt w playoff, nie widać po jego grze wieku.
To on ciągnie drużynę, jest 8 raz w finale NBA. o czymś to świadczy. Jednak dla mnie to MJ jest i będzie najlepszy w historii. To jak się ruszał, jak rzucał, jak potrafił „zawisnąć” w powietrzu. Prawdziwy „Air”:)
0
Molestowanie a gwałt to różnica.
Tu mowa o molestowaniu, które jak dla mnie jest wyssane z palca w tym przypadku.
0
Tam i można dobrą jedenastkę, albo chociaż pol, zrobić z tych których nie powołał:)
0
Jesli to nie zart to Ci odpowiem:) Laca nie został powołany.
0
Generalnie to bym chciał, żeby mimo Griezmanna, ściągneli Eriksena. Takie tam marzonko:)
32
Trener Danii skreślił Daniela Wassa. Dziwna decyzja. Gosc się niezle prezentował w lidze...
0
Schodził zapłakany. Myśle ze zrobili wszystko co mogli na daną chwile zeby grał.
4
Marsylia w lidze Europy.
0
No... 90minutowy wyreżyserowany spektakl...
4
Prawie ze wszystkim się zgodzę.
Ale nie jestem jakimś zaślepionym kibicem, ignorantem który powie „nie ma Barcy w finale/w finale gra Real, to bie oglądam”. Nie mówię tego konkretnie o Tobie bo kozę masz gdzieś akurat:)
Ja jako fan futbolu lubię dobra pilke. Nawet jak w finale nie gra Barcelona. Mistrzostwa Świata również obejrzę nawet jesli Polska nie dojdzie do finału.
0
To nie on jest fujarą.
Z całym szacunkiem ale fujarami są ci co to oglądają i tam poszli.
Wszyscy później to komentują pogardliwie a i tak patrzą na to.
Ja widziałem jego kilka wywiadów kilka lat temu i wystarczyło mi urobić sobie zdanie o tym „wojowniku”.
Gosc jest miernotą ale jak widać jego nazwisko wciaz przyciąga.
0
Dlatego bawi mnie „moda” na niego.
0
A propos Najmana. Myśle ze część osób nie wie. Gosc ma niezły bokserski rangking. Jednak „zdobył” go organizując gale i zapraszając (i opłacając) tych „Cześków” z zagranicy i spuszczając im „łomot”. Sam sobie organizował gale, zapraszał „wojowników”, opłacał ich i ich „pobijał”:D
Można?:)
0
No to współczuje:)
Ale z kolei Ty bedziesz drzemał jak ja bede w pracy:)
0
Ja się nie przypier... chciałem tylko spytać:) może ja złe mówiłem:)
0
Akobe? A to nie po prostu Vissel Kobe?
1
Haha No pamietam:)
0
Jest i Prijo:)
0
Teraz wyglada na to ze trzymają rękę na pulsie, zobaczymy jak to się potoczy...:)
0
Chyba granie?:)
2
Whaaaaaat?:)
Zajebiscie bym chciał:) po Kluivercie to on był moim ulubieńcem :)
1
Wielu piłkarzy jak i wielu zapowiadających się na dobrych piłkarzy młodzieżowców po prostu odmawiało gry dla naszej kadry. Wiem to „ze źródła”. Jeszcze kilka lat temu było wielu skautów w niemieckich niższych ligach.
Edit: znalazłem. Maciej Chorążyk. On rozpoczął skauting na duża skale odnośnie chłopaków grających za granicami, głównie Niemcy.
Możesz zguglac i poczytać:)
0
Oczywiście ze jest tak jak mówisz. Portugalia generalnie kadrowo nieco niżej niż te powyższe, ale jasne ze mogą zajść daleko.
Moja sympatia do CR? Nie mam 12 lat. Gosc jest fenomenalnym grajkiem:) tyle ze kreują go troche na buca:) nie znam go, nic mi do tego:) ale tak Portugalia tez może.
Kolumbie śledzę juz jakiś czas. Bardzo się zawiodłem gdy byli tacy ludzie jak Falcao,Bacca, Jackson Martinez (ktoś go pamięta jeszcze?:)), James, Cuardado byli w składzie i grali mizernie.
Chorwacją tez ma fajną, ciekawa drużynę. Ba! Nawet nasze orly jak na papierze sa mocni. Do tego Senegal wyglada ciekawie.
O to mi chodziło, myśle ze te mistrzostwa będą jedne z najbardziej wyrównanych w historii:)
0
Nie prowadzą takiej polityki jak Chiny, a na pewno nie na taka skale.
W druzynie bedzie grał z Podolskim. I takich „perełek” jak Lukas można zliczyć na jednej ręce w całej lidze.