0

W eliminacjach grali jeszcze Higuain, lavezzi, benevento i nie pamietam reszty, ale uwierz mi ze grało tam około 10 napastników/skrzydłowych. I tak jak powiedział przedmówca „mało co nie awansowali”

0

Janusze ? Haha. Człowieku Przeciez my im do pięt nie dorastamy. Do nich dorzuciłbym jeszcze około 10 innych drużyn narodowych.
Człowieku otwórz oczy.

1

Po pierwsze 4 na 5 naszych drugich połów to miernota totalna. Gdyby nie przewaga z pierwszych połów to ciezko by było mieć taki wynik jaki mieliśmy.
Po drugie każda druzyna w naszej grupie jest niewiadomą dla naszych.

Tak wiec rozbiegi i ściany zostaw na później.

0

Wszedł Wagner może cos wpadnie:)

1

Haha spoko:)
Co do meczu to nie wiem. Oglądam naszych i hiszp-arg, ale widz sklady to Brazylia powinna ich zjesc, niestety dla Ciebie, do zera.

1

Na papierze :)
Balonik jest pompowany. Kadra ma wyniki ale gra średnio a czasami marnie. To bedzie ciężka dla nas grupa.
Ps zawsze kibicuje naszym i zawsze ich oglądam:) ale boje się:)

1

Pokaz:).

1

Nie bądź taki pewien, każda druzyna z grupy jest nam „obca”.

1

Nie przesadzaj:)
Przeciez nasze drugie połowy sa marne jak ta dzisiejsza. Jesli prowadzimy do przerwy to w drugiej gramy taka padake ze tylko duża przewaga z pierwszej połowy ratuje nam punkty.
Dzis gramy tak samo jak w eliminacjach - gole w pierwszej połowie, padaka w drugiej.

0

Fajny to na Brazylię:) przy tych składach to lokata :)

0

Tak swoją droga myśle sobie o tej Argentynie. Lubię Sampaolego, jest charyzmatyczny, wyraźny, ale on sprawdza nowe warianty? Przeciez on stare warianty ma do dupy a szuka nowych jeszcze głębszych niż te stare... ech..

0

Kuriozalna:) ale bramka:)

0

Znamy. Pol internetu zna. Juz bys dawno znalazł:/

3

Nawet top 10 nie jesteśmy.

16

Przede wszystkim wg mnie, Piszczek marnuje się na „stoperze”. Co to za pomysł zeby jego nie probowac na wahadle?
Juz nie wspomnę o wystawieniu trzech „klasowych” zawodnikow Legii.
Ps jestem kibicem Legii. Nie mam jednak klapek na oczach, gowno grają:)

0

Po co takie pytanie? Ani śmieszne ani zabawne...:/

25

Dobremu komentatorowi nawet Żewłakow nie przeszkodzi:)

0

Ja co roku, od kilku lat, latam gdzieś, tak wiec przynajmniej 2 razy w roku i wiesz co? Za każde razem mam stracha:)

1

A przeczytałem komentarz... kurde nie pamietam kibica czyjej drużyny. Prawił ze gosc jest przereklamowany, nie ma techniki i bazuje tylko na szybkości. Natomiast ze strzela bramki? Popatrzcie to wszystko się gdzieś tam odbija i spada mu pod nogi.
Taki znafca:)

2

Ja mam:).

0

Robert:)

1

Nieźle mu kibicujesz:)

3

Myśle ze smialo mozesz dodać cos o szacunku do rywala, bo w dzisiejszych czasach z tym ciezko.

2

Może oddaje część. Nie wiesz tego...

2

Każdy facet z rańca ma powstańca:)

0

Mlodzierz to literówka tak? Czy złapała Cię taka mała nostalgia za szkołą?:)

0

On nie jest od kreowania. To typowy przecinak, bardziej defensywny, dlatego w PSG się nie odnalazł.

5

Dla mnie Krychowiak mimo kilku strat zdecydowanie na plus. Za samą chęć strzelenia bramki. Chyba tylko on chciał z naszych:/

1

Wlasnie miałem pisać:)

Sa goście o których się zawsze bedzie dobrze mówiło i dobrze wspominało:) poza oczywiście wychowankami:) ale tacy Keita, Marquez, Abidal, Adriano:)

Z reszta ja to jestem chory:) dobrze wspominam christanvali i rochembackow:)

0

Polsat bedzie pokazywał wszystkie mecze na zywo. A obowiązek ma pokazać jeden w otwartym kanale. Pytanie brzmi czy jeden dziennie czy jeden na turę tj jeden o 18 i jeden o 21. Bo teraz dwie tury meczów będą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?