escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W eliminacjach grali jeszcze Higuain, lavezzi, benevento i nie pamietam reszty, ale uwierz mi ze grało tam około 10 napastników/skrzydłowych. I tak jak powiedział przedmówca „mało co nie awansowali”
0
Janusze ? Haha. Człowieku Przeciez my im do pięt nie dorastamy. Do nich dorzuciłbym jeszcze około 10 innych drużyn narodowych.
Człowieku otwórz oczy.
1
Po pierwsze 4 na 5 naszych drugich połów to miernota totalna. Gdyby nie przewaga z pierwszych połów to ciezko by było mieć taki wynik jaki mieliśmy.
Po drugie każda druzyna w naszej grupie jest niewiadomą dla naszych.
Tak wiec rozbiegi i ściany zostaw na później.
0
Wszedł Wagner może cos wpadnie:)
1
Haha spoko:)
Co do meczu to nie wiem. Oglądam naszych i hiszp-arg, ale widz sklady to Brazylia powinna ich zjesc, niestety dla Ciebie, do zera.
1
Na papierze :)
Balonik jest pompowany. Kadra ma wyniki ale gra średnio a czasami marnie. To bedzie ciężka dla nas grupa.
Ps zawsze kibicuje naszym i zawsze ich oglądam:) ale boje się:)
1
Pokaz:).
1
Nie bądź taki pewien, każda druzyna z grupy jest nam „obca”.
1
Nie przesadzaj:)
Przeciez nasze drugie połowy sa marne jak ta dzisiejsza. Jesli prowadzimy do przerwy to w drugiej gramy taka padake ze tylko duża przewaga z pierwszej połowy ratuje nam punkty.
Dzis gramy tak samo jak w eliminacjach - gole w pierwszej połowie, padaka w drugiej.
0
Fajny to na Brazylię:) przy tych składach to lokata :)
0
Tak swoją droga myśle sobie o tej Argentynie. Lubię Sampaolego, jest charyzmatyczny, wyraźny, ale on sprawdza nowe warianty? Przeciez on stare warianty ma do dupy a szuka nowych jeszcze głębszych niż te stare... ech..
0
Kuriozalna:) ale bramka:)
0
Znamy. Pol internetu zna. Juz bys dawno znalazł:/
3
Nawet top 10 nie jesteśmy.
16
Przede wszystkim wg mnie, Piszczek marnuje się na „stoperze”. Co to za pomysł zeby jego nie probowac na wahadle?
Juz nie wspomnę o wystawieniu trzech „klasowych” zawodnikow Legii.
Ps jestem kibicem Legii. Nie mam jednak klapek na oczach, gowno grają:)
0
Po co takie pytanie? Ani śmieszne ani zabawne...:/
25
Dobremu komentatorowi nawet Żewłakow nie przeszkodzi:)
0
Ja co roku, od kilku lat, latam gdzieś, tak wiec przynajmniej 2 razy w roku i wiesz co? Za każde razem mam stracha:)
1
A przeczytałem komentarz... kurde nie pamietam kibica czyjej drużyny. Prawił ze gosc jest przereklamowany, nie ma techniki i bazuje tylko na szybkości. Natomiast ze strzela bramki? Popatrzcie to wszystko się gdzieś tam odbija i spada mu pod nogi.
Taki znafca:)
2
Ja mam:).
0
Robert:)
1
Nieźle mu kibicujesz:)
3
Myśle ze smialo mozesz dodać cos o szacunku do rywala, bo w dzisiejszych czasach z tym ciezko.
2
Może oddaje część. Nie wiesz tego...
2
Każdy facet z rańca ma powstańca:)
0
Mlodzierz to literówka tak? Czy złapała Cię taka mała nostalgia za szkołą?:)
0
On nie jest od kreowania. To typowy przecinak, bardziej defensywny, dlatego w PSG się nie odnalazł.
5
Dla mnie Krychowiak mimo kilku strat zdecydowanie na plus. Za samą chęć strzelenia bramki. Chyba tylko on chciał z naszych:/
1
Wlasnie miałem pisać:)
Sa goście o których się zawsze bedzie dobrze mówiło i dobrze wspominało:) poza oczywiście wychowankami:) ale tacy Keita, Marquez, Abidal, Adriano:)
Z reszta ja to jestem chory:) dobrze wspominam christanvali i rochembackow:)
0
Polsat bedzie pokazywał wszystkie mecze na zywo. A obowiązek ma pokazać jeden w otwartym kanale. Pytanie brzmi czy jeden dziennie czy jeden na turę tj jeden o 18 i jeden o 21. Bo teraz dwie tury meczów będą.