escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Prawda jest taka ze Barcelona nie może konkurować z wieloma klubami jesli chodzi o ceny, głównie z angielskimi, jak również o pensje. Messi pożera większość:)
Do Barcelony przyjdą zawodnicy z topu jesli po pierwsze będą chcieć tu grać a po drugie, wybiorą ponad pensje możliwość gry w Barcelonie.
0
No wlasnie tak myslalem:)
Jednak obawiam się ze Twój scenariusz się nie spełni...
0
Niestety. Trzeba zacisnąć zęby i zapier... niech pokażą na boisku kto jest lepszy. Realowi jak się okazuje potrafi dorównać tylko Barcelona i przez ostatnie lata również Atletico.
No i ostatnio Legia:)
0
Remis daje chyba Jadze tytuł, tak...?
1
Sezon przegraliśmy tylko i wyłącznie PRZEZ SIEBIE. Sędziowie sędziami, ale tyle meczów co mu odpuściliśmy to kpina z kibiców.
Co do drukowania wszystkiego pod Real to słuchaj, trzeba spojrzeć obiektywnie. Mecz z Chelsea gdzie sędziował Ovrebo to nie był druk? Przeciez sędzia jawnie popchnął Barcelona dalej...
0
Dlatego sobie odpuść. Nie szkoda Ci nerwów? :)
1
Naprawdę masz taki problem ze Złota piłka? Przeciez ta nagroda od lat juz jest nagrodą za sympatie a nie zasługi. Niech wygra Ronaldo. Tę, następną i 10 kolejnych.
Prawda jest taka ze gosc miał fantastyczną końcówkę sezonu. Z reszta jak cały Real. Pogratuluj im grzecznie i zakończ ten śmieszny wywód z honorem.
1
Widzę jeden plus w tym ze Real wygrał.
Znowu hiszpański futbol udowadnia, ze jest najlepszy. Nie petrodolary w Anglii, nie włoska obrona czy niemiecka taktyka, a wlasnie znowu Hiszpania:)
0
Tylko pod warunkiem, ze Pazdek odejdzie!:)
Dzisiaj wszystko możliwe, ale Lechia chyba za mało doświadczona, zeby cos ugrać z Legią.
1
Cos było nie tak w finale?
1
Nie sądzę, zeby dostał minuty których oczekuje. Jesli mu to nie odpowiada, bo ma ambicje. Spoko, to jego wola i fajnie. Chce grać, niech gra. Jesli ma grać w innym klubie to fajnie, niech gra. 30 mln to jest minimum które Barcelona powinna za niego otrzymać. Dosyć promocji z Barcelony. Nie wydaje mi się zeby Rafinha kiedykolwiek osiągnął poziom brata.
0
Swoją droga czemu nie Sidibe? Ponoć za 40 do wyciagnięcia.
1
Przeciez to jest jakiś absurd...
2
Ja tez z całego serca życzę zwycięstwa Buffona. Bo mu się należy!
Ale za "należy mu się" to mozemy się w du.. pocałować:)
Niech udowodnią na boisku ze zasłużyli!:)
0
Co do Leicester mam troche inne zdanie. Jasne ze gratulować im itd. Ale tak słaby sezon wszyskich z topu nie powtorzy się juz nigdy.
0
Jasne, że nie mozemy, ale tez nie kupimy co sezon 6 zawodnikow, o czym wspomniałem wyżej. Również wspomniałem o pomocniku z topu. No powinien przyjść. Co do wracania się, to uważam ze, tak Neymar jak i zawodnik na prawym skrzydle mogli by wracać, zeby teoretycznie suarez na szpicy i messi mogli zostać z przodu. Neymar ma siły na bieganie w te i spowrotem. Pytanie czy bedzie mu się chciało.
Uważam ze jesli na stałe cofnięty zostałby Messi, który nie ukrywajmy miałby liczbę asyst na poziomie fabregasa czy de bruyne w minionym sezonie angielskim, to niepotrzebny byłby jeszcze w najbliższym sezonie topowy rozgrywający. Jednak za rok to juz naprawdę mus. W tej druzynie nie ma kto podać z drugiej linii, i co najgorsze, nie ma strzałów z dystansu. Ma kto uderzyć, ale tego po prostu brakuje.
0
Tak patrzę na tę listę i tak sobie myśle, że po jednym gościu, takim solidnym piłkarzu, na sezon wprowadził. Pytanie teraz czy to duzo czy mało jak na taki klub jak Barcelona...?
0
Dlatego napisałem tez o Deulofeu-Tello to ludzie za "grosze" patrząc na dzisiejsze ceny zawodnikow, można ich spróbować. Co do Busiego to znowu wracamy do Roberto ewentualnie Gomes, jest tez Masche.
0
Ten rynek jest chory. Ceny są masakryczne. Do tego trzeba dodać fakt, że napastnicy nie chcą przychodzić bo będą siedzieć na ławie. Pomocnicy boja się tego samego. Busi nie do ruszenia, Rakitic o dziwo tez, Iniesta myśle ze wciaz bedzie odgrywał role pierwszoplanową. Co za tym idzie-pomocnicy też boja się przyjść i usiąść na ławce.
Nie wiem co wymyśli Valverde ale wg mnie powinien spróbować z Messim cofniętym do pomocy. Wtedy zyskujemy cracka w pomocy. Na skrzydle mogą grać "wszyscy": Vidal,Roberto,Paco, nawet i próbowani Rafihna, Andre Gomes.
W obronie jest kim grać, naprawdę nie widzę potrzeby kupowania. Alba/Digne, Umtiti/Pique/Masche/Marlon, Vidal/Roberto/ i może ten Palencia o którym tak piszą w komentarzach. Nie oglądam drugiej drużyny wiec nie mam pojęcia jaki to gracz.
Wydaje mi się ze problem ze straconymi golami to nie słaba obrona a ta taktyka klepania od tylu. Nonszalancja i pewność siebie gubi piłkarzy, włącznie niestety z Ter Stegenem. Ale może potrzebują jeszcze kilkunastu/kiludziesięciu meczów zgrania.
Myśle, ze musi nadejść sezon posuchy, może to ten co minął. Może Valverde cos zmieni, poprawi, doda cos nowego. Moze wypala ci co niewypalili w zakończonym sezonie.
Barcelona kupiła sześciu 22 latków. Nie można tego robić co roku. Wg mnie potrzeba kupić pomocnika mimo wszystko ze światowego topu. Nawet jesli Messi zostałby cofnięty. Zdecydować się na Tello bądź Deulofeu jesli nie pasują ci których wymieniłem wyżej i próbować. Jesli kolejny sezon nie wypali wtedy trzeba brać kredyty i sięgać gleeeeeeboko do kieszeni.
0
No widzisz. Wszystko zależy od charakteru człowieka. Kiedyś juz pisałem w komentarzu o NBA i druzynie Miami Heat. Tam maja ograniczenia płacowe. Nie mogą więcej wydać niż X w danym sezonie na pensje rzecz jasna. Ale Lebron James, Dwayne Wade i Chris Bosh chcieli tak bardzo ze sobą grać i odnosić sukcesy ze zgodzili sie na obniżenie swoich pensji przy transferachi. I jesli dobrze pamietam zgarnęli 2 czy 3 tytuły.
0
Otóż to. Chciałem to napisać. Barcelony nie stać na takie pensje jakie dostaną w City czy Manu. U nas się może to zmieni jak Messi odejdzie/zakończy karierę. Bo raczej nie zechce obniac pensji...
0
To działa na nowo? W zeszłym roku było bezpłatnie No i zdecydowanie nielegalne:) ale później był skasowany.
0
Mam przeczucie, że będzie tu pogrom mimo braków kadrowych...:)
0
Spaletti go chce znowu w Romie?
A on czasem nie idzie do Interu?
W sensie trener:)
3
Muniain. :) może Williams.
0
Ale spokojnie, ja naprawdę uwielbiam szpaka nawet jak się myli, uwielbiam szaranowicza bo na nich się wychowałem. Nie borki czy koltonie, ale wlasnie oni. Troche u szpaka forma spadła No ale wiek juz nie ten. Tylko ze to wszyscy plus laskowski (szkoda ze tak mało komentuje) No i wszystkie kozaki z canalu plus to sa komentatorzy. Ale jak słyszę zewlaka to mnie krew zalewa, zaraz po nim kowal i hajto... o matko...
0
Naprawdę ten gosc mnie tak drażni, nie daje rady go słuchać. Wole każdego od niego:) innym kanał, inni goście a nawet bez głosu, byle nie on:)
0
powiem Ci ze nie wiem generalnie jaki jest poziom tego zawodnika, ale jesli ten mecz ma zdecydować o jego transferze gdzieś dalej to pierwsze 25 minut raczej go niewytransferuje:)
3
Człowieku... Żewłakow to jest największa porażka TVP ostatnich lat. Nawet lapsusy szpaka to pryszcz przy tym "charyzmatycznym" ekspercie...
0
Ajax gra fatalnie. Naprawdę miałem lepsze zdanie o nich.
A ten "świetny" stoper Sanchez to jakoś zart...