escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 wszystko wyjaśnia
0
Luźna propozycja bukmacherska.
O 21 swój mecz ligowy zaczyna lider brazylijskiej Serie A. Ich rywalem trzecie od końca Juventude. 1,5 gola samych gospodarzy ponad 1.5. 2,5 gola ogólnie w meczu to 1.85. Tyle samo płacą za gola lidera strzelców Kaio Jorge’a. Leonardo Jardim - trener gospodarzy (on z Monaco zdobył mistrza Francji) wystawia poza Kaio (były zawodnik Juve) również Gabriela (Flamengo ,Inter) i Marquinhosa (Arsenal).
0
@FcPortoFan1999 wytłumacz mi jak Ty to robisz, że jednocześnie oglądasz Ekstraklasę, 1 ligę, ósmą a i tak masz 200 komentarzy na godzinę?
0
@FcPortoFan1999 ale to w Belgii.
@mordini123 wolalbym żeby jednak grał:)
2
Superpuchar Belgii.
W finale mistrz kraju Royale Union uległ 1:2 w starciu ze zdobywcą krajowego pucharu - Club Brugge. Majkel Skóraś przesiedział cały mecz na ławce zwycięzców.
0
@PatrykBarca no dzisiaj męczarnie.
1
Liga duńska
Adam Buksa golem przed przerwą wyrównuje na 2:2. Jego Midtjylland przegrywało już 0:2.
Polak z golem w 1 kolejce.
0
@Gibbon_FCB ale Diaz jest typowym skrzydłowym potrzebnym w Bayernie a Woltemade, mimo całej mojej sympatii do niego, ma 6 metrów wzrostu i nie zagra na skrzydle:) na 9 z kolei nie wygryzie Harrego. Jak rozumiem zdziwienie chęcią wydania 100 milionów na Diaza, tak porównanie z zawodnikiem Stuttgartu w mojej opinii mocno nietrafione.
0
@FcPortoFan1999 dziwnie nazywasz drużyny.
0
@FcPortoFan1999 ten zespół sprzedaje najlepszych swoich zawodników, więc to ta zek nie zespół do zagrożenia komukolwiek.
@Ojciec5tkidzieci kolejny klub w krótkim czasie. Śmierdzi mi póki co drugim Balotellim.
0
@PatrykBarca dlatego są mistrzami świata:)
0
@PatrykBarca a kogo to obchodzi:) w kasie się zgadza:)
1
@Ojciec5tkidzieci Maria Carey - All I want for Christmas
Wham - Last Christmas
I to nie tylko na święta:)
Zbigniew Wodecki - Opowiadaj mi tak
5
Rebic, Haller, Jovic, Kostic, Marmusz, Kolo Muani i teraz Ekitike.
Eintracht królem świata:) bez kitu.
5
Brazylijska Serie A
O 22:30 swój mecz zaczęła legenda Barcelony - duński Nazario
O 23:30 mecz zaczyna nasz przyszły skrzydłowy Neymar
O 2:00 kolejna legenda - Depay
A z niedzieli na poniedziałek starcie Fla-Flu. Czyli Flamengo które ograło klubowych mistrzów świata w starciu z czwartą drużyną świata. Piękny to będzie pojedynek.
0
@Czajka90 ja w większym:)
15
Świetna wiadomość. W końcu się doczekałem. Już chciałem tego transferu w zeszłym okienku. Rash w piłkę grać potrafi. To będzie casus Auby, który potrzebował zaufania żeby pokazać pełnię swoich umiejętności.
Byłem pewny Auby i dziwnie jestem pewien Anglika.
Cieszę się bardzo na ten transfer.
15
Piekło zamarzło…
Raków Częstochowa z sześcioma Polakami w składzie na Gieksę!!! To więcej niż w pięciu poprzednich kolejkach razem wziętych.
Panie trenerze Papszun… jestem wzruszony. Wiem o co chodzi, widzę te sygnały…
Pan trener Papszun pokazuje że chce do kadry, że Polakami też potrafi zarządzać. Łączcie kropki.
0
@Arkon sezon kogoś zweryfikuje:)
0
@BHAFCB United z Mbuemo i Cunhą będą mieli maksymalnie 2 mecze w sezonie (liga) bez gola. I nie będzie to Leeds:)
3
@jacobFCB kiedyś moja mama mi powiedziała jak byłem mały „czasem lepszy bliski sąsiad niż dalsza rodzina”. Wtedy nie wiedziałem o co chodzi, ale z wiekiem zrozumialem. I to poniekąd można tu przypisać. Nieznajomi się łączą i oferują pomoc. To przywraca wiarę w ludzi, to prawda:) powodzenia:)
2
@jacobFCB poruszyła mnie Twoja sytuacja stary i poruszyłeś moje skostniałe serducho. Wysyłam Ci tira siły, wsparcia, współczucia i wszystkich emocji których potrzebujesz.
Psychiatra powiedział Ci coś świetnego a zarazem banalnego - wyjdź do ludzi. Nie kiś w sobie. Teraz zobaczysz ile osób jest gotowych Ci pomóc. Trzymaj się!
1
@Walpiano Eva Longoria też?
0
@Luciano99 inaczej byłby na emeryturze?:)
2
Bayer Leverkusen który wyszedł z Boniface, Adlim, Arthurem czy Hofmanem i młodymi graczami dostaje na dziurę 0:5 od Flamengo.
Flamengo U20:D
0
@Inko za 20 też będzie tyle miał:)
0
Ja wiem że chłopak ma dopiero 20 lat i cała kariera przed nim, ale jak na łatkę „talentu”, który tak szybko zaczął profesjonalny futbol… no debiut w Kopenhadze to trochę zjazd.
Youssoufa Moukoko.
1
@Ku84fcb czyli taki sam jak każdy w zeszłym sezonie. He he.
Rozumiesz? Bo nic nie wygrali:)
1
@tbas każdy ma inaczej, ja nie dawkuje i wciąż mam głód:)
2
@Eklerek czyli nie zdobyłeś się na nic nowego. Rozumiem i w porzo.
@tbas "Czym to się różni od meczów ligowych" to że takich drużyn nie oglądasz regularnie.
"Piłka ci się znudzi jak będziesz cały rok oglądał" - nie znudzi się:) oglądam Copa Libertadores, Copa Sudamericana też rzucam okiem, azjatycką ligę mistrzów, wcześniej gdy było dostępne również Brazylię i MLS, jeszcze wcześniej Australię. No nie, nie znudzi mi się.
W porządku:) czyli jak @Eklerek i @Comentateiro jesteś na nie:)
teraz Ty Dziadek - nie wchodzę w politykę, że dla kasy bla bla bla. Rozumiem że nie czerpałeś przyjemności z turnieju:) ok:)