escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No Salzburg - Al Hilal to nie była najlepsza wizytówka tego turnieju:)
2
@4drian0 Na pewno brak Mitrovica może być widoczny, ale że zawodników ma doświadczonych to fakt, nawet dodałbym, że autentyczny:)
Tak czy inaczej dziwnie wygląda u Arabów, chociaż barwy trochę jąk Inter:)
4
Cancelo miał świetna okazje na 1:0.
Powiem Wam, że można sobie żartować, można oglądać, można śledzić… w Arabii różni trenerzy już byli, ale ten Inzaghi, który przed chwilą nas ograł, który przed chwilą grał w finale LM, to dziwnie mi wygląda u Hilalów:)
0
@SinMistico to prawda.
3
Ostatni ćwierćfinał ME U21 za nami, więc czas na KMŚ!
A tam potężna drużyna z potężnej ligi, porównywalnej do najlepszych lig w Europie!
Mianowicie wielbłądzie Al Hilal z Simone Inzaghim za sterami zmierzy się z Salzburgiem.
Pod nieobecność Mitrovica na 9 zagra Marcos Leonardo - który miał serię kilkunastu meczów z rzędu ze średnią ponad bramkę na mecz.
Ponadto nasz Malcom, nasz Cancelo, Ruben Neves, SMS, Koulibaly, Renan Lodi i tradycyjnie już w bramce wokalista U2 - Bono.
3
Odroczone o pół godziny, ale oficjalnie.
Półfinały ME U21:
- Środa 18:00 Anglia - Holandia
- Środa 21:00 Francja - Niemcy
4
3:2 Niemcy!!
Ale wsadził po krótkim
1
Goooooooool!!!
Włosi piękny strzał z wolnego na 2:2! Jednak się myliłem, grają do końca!!
Włosi w dziewiątkę w dogrywce!
Włosi w trzech meczach grupowych strzelali po golu, dzisiaj zdobyli 2! Jeden grając w 9. Niemcy ich pewnie zjedzą, bo to jednak przewaga dwóch zawodników, ale tak czy inaczej szacun!
2
ME U21
Włosi - Gnonto - czerwona i Niemcy w przewadze. Szybko poszło i jest 2:1. Asysta 6 metrowego Woltemade.
Chłopak w jednym meczu na ławce, czyli w 3 spotkaniach turnieju ma 5 goli i 3 asysty. Świetny rok zawodnika Stuttgartu trwa.
Drugie czerwo Włochów. Ja wiem że jeszcze parę minut ale nie sądzę że się coś zmieni.
W półfinałach młodzieżowych mistrzostw Europy zmierzą się:
- Anglia z Holandią
- Niemcy z Francją.
1
@MirusAmisz on i Oblak utrzymują formę chyba najdłużej na świecie obecnie. Żaden inny bramkarz nie jest w takim „topie” jak oni. Kilka słabszych meczów, a tak to mecz za meczem na najwyższym poziomie.
2
6 metrowy Woltemade na 1:1!!
Niemcy dalej w grze.
0
@BulaKG w porządku, masz prawo:)
Ja dużo oglądam;)
0
@CurryTheGoat30 tak:)
0
@RichardWinters tak, w Paczuce gra były prezydent USA, jest też daleki krewny w składzie - Kenedy:)
1
ME U21
Włosi na 1:0 z Niemcami w ostatnim ćwierćfinale turnieju. Piękna akcja, gość biegł od połowy i nikt mu nie zabrał piłki. Piękny strzał po długim rogu i gol od słupka.
Francja czeka na zwycięzcę tej pary.
5
@BulaKG szajs. Nie włączaj
4
ME U21.
Francja w dwie minuty z 1:2 na 3:2.
3
Djibril Cisse jak poszedł.
Piękna akcja i bramka na 1:1.
2
Babol Francuzów w obronie i mamy 1:0 dla Duńczyków.
Dania sobie świetnie poczyna.
5
Juve zbiło jednych outsiderów, teraz bije kolejnych. Ciekawy mecz może być z City.
0
ME U21
O 18:00 trzeci ćwierćfinał. Tym razem zmierzy się Dania z Francją.
Dania lubi strzelać. 2 wygrane i jeden remis, świetny na tym turnieju William Osula (Newcastle). W każdym meczu „z punktem”, czy to jak wychodził w podstawie czy z ławki. Ogólnie 3 gole i 2 asysty. Co do Francuzów to w ataku duet z Tottenhamu - Odobert i Tel, a w pomocy z kolei Djibril Cisse, który zapakował nam dublet. Kadrowo na pewno lepsza Francja, bo to jeszcze Merlin z OM czy Lukeba z Lipska.
Na pewno faworytem Francuzi, ale Dania myślę, że postawi się faworytowi.
Mecz na TVP sport.
1
@Adran360 Już 2:1 Koreance. Piękny szczupak.
2
Legenda Puszczy Niepołomice - Jin Huyn Lee na 1:1 z Fluminense!!
1
@Adran360 tak:) niby wiem, a jednak babol:)
3
Swoją droga tak się zastanawiam. Co taki Miłosz Trojak robi w Ulsan?
Przyjechał jakiś Koreaniec do Kielc na mecz Korony i pomyślał - mocny ten Trojak, przyda się u nas?:)
Flumi na 1:0. Ale brama z wolnego. Wow!
3
Ulsan Hyundai w skrócie UHD.
Niby Koreańce Ultra HD ale jednak tacy jacyś niewyraźni.
Fluminense póki co w 4K.d
2
@mekston Pato chwilę porządził jednak:)
@Stinger_ nie ma miękkiej gry:)
6
Za chwilę kolejny mecz!
Fluminense z 86 letnim Thiago Silvą w obronie i 65 letnim Cano - niedawnym królem strzelców Copa Libertadores podejmie o 0:00 koreański Ulsan z legenda polskiej piłki w obronie - Miłoszem Trojakiem.
W bramce Ulsan gra były wybitny brazylijski napastnik Jo, a z kolei we Flumi mamy jeszcze Ganso, który liznął trochę Sevilli niemal dekadę temu:) także trzonem Fluminense dzisiaj młodzież:
- obrona Thiago Silva 40 lat
- pomoc Ganso 36 w tym roku
- atak Cano 37.
3
@messi33 Ty widzę że co by się nie działo to wiecznie niezadowolony. Najpierw ze śmieszne drużyny i Europa ich leje, teraz ze w sumie Europa odpuszcza. Włącz sobie klan czy zlotopolskich i się wyluzuj na przyjemnym serialu.
5
ME U21
Anglia na 3:1. Hiszpania do domu. Pierwszy półfinał to Anglia z Holandią.