12

@sergio5 cały Muller:) chłop lubi pożartować:)

0

@DiSBlaDE USA poza kilkoma wyjątkami gra głównie ligowcami, ale z kolei Meksyk ze swoim śmiesznym składem doszedł już i tak daleko. To może być ciekawy mecz, ale też i totalny syf. Osobiście liczę że Stany to wezmą, chociaż to Meksyk faworytem.

2

@Walpiano to prawda. Ja tu nawet wspominałem o nim w kontekście wzmocnienia. Doświadczony, jeszcze parę lat gdy przed sobą, no ale nikt i nim nie myślał.
Toronto pogoniło obu Włochów - i Berne i Insigne.

3

@Walpiano bardzo dobre wzmocnienia. Berna w MLS i strzelał i asystował, myślę że to wciąż ma jakość i to na pewno będzie wzmocnienie.
Co do Ciro to tak, strzelił kilkanaście goli, z czego wszystkie z karnych;)
No ale to dalej doświadczenie.

0

@mekston oni „chudego” hajsu nie maja;)

0

@ojWojtek niech będzie:)

1

@ojWojtek dobrze:)

3

@blakkudium Grosik też żegnał się z kadrą;)

1

@FiscaelBarca tak to nie wolno.

0

@ojWojtek myślę że za „niedobre” też go ktoś weźmie. On sam może chcieć wymusić transfer

1

@blakkudium Muller zostanie w tej sytuacji?

3

Rodrygo to już chyba śmiało może klubu szukać, co?

1

@Frimpong żeby porywalizowac z potężnymi Oser czy Nants.

@ViscaelBarca2007 mam wrażenie że ten kotlet grzany jest co chwila:D
Chociaż faktycznie ostatnio nie było:)

1

@Barca_Big_Moment kadra zmieniona, ten puchar ich nie nasyci. Powiedziałem że turniej wygra ktoś z pary Bayern - PSG i tego będę się trzymał:)

3

@Frimpong czyli zostaje transfer do Francji i gra w tamtej lidze?

1

@Roobo no i w porządku Roobo:)
Może było włączyć mecz kogoś kogo nie oglądasz? Dziadki z Miami, Francuzy z PSG z Ligą Mistrzów, piękny Vini, albo City - Juve.
Trzeba było włączyć wczoraj np Fluminense - Al Hilal.

5

@ViscaelBarca2007 a po co czekać? Juz zacząć sezon 2027/2028

0

@12Frost12 z jak dobrej drużyny? Przecież to przeciętniaki juz kolejny sezon.

0

1

@Conradxc ale oni nie są ani z Ameryki ani z Afryki. Może być czarnoniemiecki pasek?

0

@19Macio93 e tam.

2

@Conradxc zależy z której strony patrzysz. A może ma do połowy czarny?

1

Maszyna Alonso ruszyła.
Szybko poszło i 1:0.

Czwarty gol w piątym meczu Garcii. Do tego asysta w meczu, w którym gola nie strzelił. Chłopak w każdym spotkaniu na tym turnieju punktuje.

0

@adamek20151 szukajcie a znajdziecie. On znalazł akurat kmś, niech się wyszumi.

1

@Barca_Big_Moment i poszło;)

0

@Eklerek pokaż.

1

@Barca_Big_Moment Bayern ma najdłuższą i najlepszą ławkę. Doświadczoną i na poziomie. PSG nieco słabiej, ale też ma kim postraszyć. Jak dla mnie zwycięzcą tego meczu bierze tytuł.

0

@Rifek zobaczymy co dalej. Świetny sezon, świetne Euro. Ciekawe czy potwierdzi talent w najbliższym sezonie.

1

@Barca_Big_Moment też tak myślę, ale z drugiej strony PSG jest tak nieobliczalne że oni tego gwoździa mogą wybić i wbić w rękę rywalom.

0

@D10SLEO fakt, jescze Brazol ktory im w nocy gola strzelił.
I Paezie to nie wiedziałem, albo totalnie wypadło mi z głowy. Wrócą mi dużą karierę. No ciekawe, Caicedo może go ładnie poprowadzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?