escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@sergio5 cały Muller:) chłop lubi pożartować:)
0
@DiSBlaDE USA poza kilkoma wyjątkami gra głównie ligowcami, ale z kolei Meksyk ze swoim śmiesznym składem doszedł już i tak daleko. To może być ciekawy mecz, ale też i totalny syf. Osobiście liczę że Stany to wezmą, chociaż to Meksyk faworytem.
2
@Walpiano to prawda. Ja tu nawet wspominałem o nim w kontekście wzmocnienia. Doświadczony, jeszcze parę lat gdy przed sobą, no ale nikt i nim nie myślał.
Toronto pogoniło obu Włochów - i Berne i Insigne.
3
@Walpiano bardzo dobre wzmocnienia. Berna w MLS i strzelał i asystował, myślę że to wciąż ma jakość i to na pewno będzie wzmocnienie.
Co do Ciro to tak, strzelił kilkanaście goli, z czego wszystkie z karnych;)
No ale to dalej doświadczenie.
0
@mekston oni „chudego” hajsu nie maja;)
0
@ojWojtek niech będzie:)
1
@ojWojtek dobrze:)
3
@blakkudium Grosik też żegnał się z kadrą;)
1
@FiscaelBarca tak to nie wolno.
0
@ojWojtek myślę że za „niedobre” też go ktoś weźmie. On sam może chcieć wymusić transfer
1
@blakkudium Muller zostanie w tej sytuacji?
3
Rodrygo to już chyba śmiało może klubu szukać, co?
1
@Frimpong żeby porywalizowac z potężnymi Oser czy Nants.
@ViscaelBarca2007 mam wrażenie że ten kotlet grzany jest co chwila:D
Chociaż faktycznie ostatnio nie było:)
1
@Barca_Big_Moment kadra zmieniona, ten puchar ich nie nasyci. Powiedziałem że turniej wygra ktoś z pary Bayern - PSG i tego będę się trzymał:)
3
@Frimpong czyli zostaje transfer do Francji i gra w tamtej lidze?
1
@Roobo no i w porządku Roobo:)
Może było włączyć mecz kogoś kogo nie oglądasz? Dziadki z Miami, Francuzy z PSG z Ligą Mistrzów, piękny Vini, albo City - Juve.
Trzeba było włączyć wczoraj np Fluminense - Al Hilal.
5
@ViscaelBarca2007 a po co czekać? Juz zacząć sezon 2027/2028
0
@12Frost12 z jak dobrej drużyny? Przecież to przeciętniaki juz kolejny sezon.
0
@Barca_Big_Moment oby nie.
1
@Conradxc ale oni nie są ani z Ameryki ani z Afryki. Może być czarnoniemiecki pasek?
0
@19Macio93 e tam.
2
@Conradxc zależy z której strony patrzysz. A może ma do połowy czarny?
1
Maszyna Alonso ruszyła.
Szybko poszło i 1:0.
Czwarty gol w piątym meczu Garcii. Do tego asysta w meczu, w którym gola nie strzelił. Chłopak w każdym spotkaniu na tym turnieju punktuje.
0
@adamek20151 szukajcie a znajdziecie. On znalazł akurat kmś, niech się wyszumi.
1
@Barca_Big_Moment i poszło;)
0
@Eklerek pokaż.
1
@Barca_Big_Moment Bayern ma najdłuższą i najlepszą ławkę. Doświadczoną i na poziomie. PSG nieco słabiej, ale też ma kim postraszyć. Jak dla mnie zwycięzcą tego meczu bierze tytuł.
0
@Rifek zobaczymy co dalej. Świetny sezon, świetne Euro. Ciekawe czy potwierdzi talent w najbliższym sezonie.
1
@Barca_Big_Moment też tak myślę, ale z drugiej strony PSG jest tak nieobliczalne że oni tego gwoździa mogą wybić i wbić w rękę rywalom.
0
@D10SLEO fakt, jescze Brazol ktory im w nocy gola strzelił.
I Paezie to nie wiedziałem, albo totalnie wypadło mi z głowy. Wrócą mi dużą karierę. No ciekawe, Caicedo może go ładnie poprowadzić.