0

ME U21

W trwającym pierwszym półfinale turnieju Holandia właśnie wyrównała z Anglią na 1:1. Dla Anglików bramkę strzelił zawodnik Liverpoolu - Elliot, a dla Holendrów jeden ze Stanów w Ameryce - Ohio.

Mamy 75 minutę. Ten mecz i drugi półfinał (21:00) w TVP sport.

1

@Adran360 Jamajka to żart.

1

@blakkudium no szału nie ma

0

@FcPortoFan1999 to niech sami grają, bez trenera.

1

@FcPortoFan1999 no ale on chce być selekcjonerem, sam tak mówił. Myślicie, że da sobie z samymi Polakami?
@mkord "czy na naszym ograniczonym "podwórku" on jest w stanie znaleźć wykonawców" - naprawdę? Uważasz, że ten szrot z innych krajów, który daje radę w naszej lidze jest lepszy niż nasi najlepsi zawodnicy?

0

@kanver_ @FcPortoFan1999 czyli taki fachowiec i ma przyjść na gotowe? Nie da rady sam poukładać naszych "klocków"? Ma 11 narodowości w pierwszej jedenastce Rakowa i daje rade, może więc uda mu się i w kadrze?

Mam nadzieję, że go nie wezmą. Trener, który otwarcie mówi, że nie interesuje go widowisko i styl, generalnie daje do zrozumienia, że ma w dupie kibiców. Czyli, tylko dodam, osoby dla których ten sport jest.

1

@kanver_ "Nie ma co marnować Papszuna." - co to znaczy?

0

@doc i piękny to piłkarz

0

@mordini123 stare

1

@Gaucho Mikautadze.

1

@Stinger_ tak świętują gola że aż mecz przerwali

0

Jedź Kane z Otamendim!! Jemu można.

Tak sobie myślę, że to aż dziwne, że on nie znalazł miejsca w Realu. Z Pepe czy Ramosem by się świetnie dogadali.

3

@mekston my już grzejemy:)

6

Ołkland Siti z golem!!!

Mamy to!!!

Brawa dla murarzy, piekarzy, operatorów wózka widłowego!!!

0

@PatrykBarca a to prawda:)

1

@Walpiano tak, klub już nie istnieje, ale nie grał w najwyższej klasie rozgrywkowej, więc bramek stamtąd nie liczyłem.
On, Insigne, Callejon - mocny to był tercet:)

1

@Stinger_ czyli w sumie razem go widzieliśmy na Ł3:) Ty w ekranie a ja na murawie:)

0

@FcPortoFan1999 tak było.

19

Dries Mertens

Belg oficjalnie, w wieku 38 lat zakończył karierę.

- 3 X mistrz Turcji z Galatą
- 2 X puchar Włoch
- 1 X puchar Holandii
- 1 X puchar Turcji
- 1 X superpuchar Włoch
- 1 X superpuchar Turccji
- 1 X superpuchar Holandii

- ponad 100 występów w kadrze Belgii, dla której strzelił 21 goli.
- niemal 250 bramek - głównie dla Napoli, ale również dla Utrechtu, PSV i Galaty
- ponad 200 asyst

Pan piłkarz.
Miałem okazje go widzieć na Ł3. Czy to coś zmienia? Nie, ale pochwalić się muszę bo się uduszę:)

1

@kubix05 dzisiaj też tam taki ruch, tyle że ludzki, bez aut:D i pyszne pączusie!

1

@Walpiano Vlaho też miał niezłe wejście:)
@fart tak? W Galacie buduje się potężny zespół, Osimhen ucieka?

2

Juve widzę się bawi.

- "Jonathan David porozumiał się z Juventusem. Do całkowitego dobicia targu potrzebne jest jeszcze ustalenie wysokości prowizji dla agentów Kanadyjczyka, którego roczne podstawowe wynagrodzenie wyniesie sześć milionów euro plus dwa miliony w ramach pakietu bonusowego. [Giovanni Albanese]" - Czyli Kolo Muani wraca do PSG? Za słaby na Juve?

- "Timothy Weah i Samuel Mbangula wkrótce powinni stać się nowymi nabytkami Nottingham Forest. Anglicy porozumieli się z Juventusem w sprawie transferu tego duetu na kwotę około 22 milionów euro. [ESPN]"

1

@Who_you_mam Mam to samo:D "świetne okienko w wykonaniu Deco:D" - no wybitne:D
@Danny Gaucho ja już czytałem o Arthurze - och, jaki to jest grajek, jakie pokrętło, ale to będzie chodziło - zapytałem niektórych - "rozumiem, że siadasz wygodnie w fotelu co weekend, zapinasz pasy i odpalasz Gremio?" - niestety odpowiedzią było głównie, że na YT są świetne kompilacje.
Dzisiaj mógłbym zapytać tych co się jarają tym nołnejmem z Danii - "czy mam rozumieć, że co tydzień siadasz wygodnie w fotelu i odpalasz sobie ligę duńską i Kopenhage?" Ale domyślam się jakie będą odpowiedzi.

Kiedyś sir Alex Ferguson zaufał takim nagraniom i ściągnął Bebe do siebie. Potężny Bebe legendą jest, ale nie United, a opowiadaną z uśmiechem na twarzy.

1

@Misiusessi Jeśli tyko kierunki, które napisałeś to proponuje próbować łapać lasty. Musisz jednak wiedzieć, że Hiszpania czy Włochy, a i pewnie Grecja w środka lata to ukrop straszny. Osobiście proponowałbym Ci wrzesień:) Mega ciepło, mniej turystów a i taniej:)

0

@A4ron ale Ola Szwed nie gra w piłkę, tylko śpiewa.

he he he

4

@Misiusessi ale generalnie wiesz, że jest dużo zależności i to co napisałeś to generalnie nic?
Dokąd chcesz jechać? Polska czy dalej? Sam czy rodzina? Czego szukasz na urlopie? No stary:)
Wakacje są najdroższe, jak zawsze. Czy to będzie 12 lipca czi 17 sierpnia. Może może na koniec sierpnia byłoby taniej. Musisz wiedzieć, że wakacje to generalnie "sezon urlopowy" - w którym prawie wszędzie kupa ludzi a co za tym idzie obłożenie noclegi mniej dostępne, a co z kolei idzie za tym - skoro jest mało noclegów a dużo chętnych to co? To cena do góry:)

1

@kanver_ Szanuje Twoje zdanie, ale nie zgadzam się.
@Stinger_ boje się myśleć:)

6

Jaka narracja bo nie wiem co myśleć?
Fajny turniej gdzie nieoczekiwane drużyny też grają w piłkę, czy jednak Atletico i Simeone odpuszczają ten puchar Tymbarka?

3

@Danny Gaucho przepaść między liderami a goniącymi.

1

@budel17 piszesz o Alvarezie? Jak młody się będzie tak rozwijał, to Alvarez może mu buty czyścić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?