2

@D10SLEO coś pięknego:) Delap, Dżakson, dopiero co sprowadzony Joao Pedro, Guiu, George, Neto, Madueke, Palmer, Nkunku, ale to będzie chodziło z Gittensem. To brakujący element by wystawić jedenastkę składającą się z sałatce atakujacych zawodników.

Będzie jedenastka bez Polaków Papszuna i jedenastkę bez defensorów Maresci.

0

@FcPortoFan1999 napisz do niego i sobie porozmawiajcie

0

@FcPortoFan1999 i na tym poprzestańmy:)

0

@FcPortoFan1999 ale on grał w piłkę zanim te multikonto zabronione w regulaminie tu było.
Ciekawa historia o Fluminense?

0

@FcPortoFan1999 to nie na temat:)

1

@FcPortoFan1999 daj mi spokój z multikontem. Lepiej?

1

@FcPortoFan1999 daj spokój.

1

@FcPortoFan1999 nie ma tu konta prezydent USA.

13

Chodźcie opowiem Wam o Fluminense.

W 2023 wygrywają Copa Libertadores. W finale pokonują Boca Juniors po dogrywce 2:1. Jedną z bramek strzelił obecny wciąż w drużynie German Cano - wtedy król strzelców turnieju, a drugą bramkę strzelił w dogrywce były prezydent USA John Kennedy. John też był na tym turnieju, ale już w barwach Pachuci.

W 2024 roku jako mistrz Copa Libertadores - grają w lidze fatalnie. Szorują o dno jako najgorsza drużyna, albo druga najgorsza w lidze. Nagle cieszą się po zakontraktowani starego dziadka - Thiago Silvy. I stary dziadek wziął wstał i wybrał doświadczenie. Flumi przestało przegrywać, ba! Zaczęli nawet wygrywać. Co prawda dużo meczów 1:0, ale to wciąż 3 punkty. Utrzymali się, dostali do pucharów i wszystko cacy:)

Dziś mamy 2025, ten sam stary dziadek dalej dowodzi Flu, tym Flu które mamy dzisiaj w półfinale Klubowych Mistrzostw Świata.

Można mówić o drabince, słabszych rywalach, ale ja mam to gdzieś.
Szapoba Silva i Szapoba Brazole.
I tu wrzucam jeszcze przemowę Silvy


0

Komentarz usunięty

5

@RafiVeB ale co zobaczymy? 16 lipca ogłoszenie jakie projekty wygrały w dzielnicy Włochy - https://wlochy.um.warszawa.pl/Budzet-obywatelski-2025
Więc koszt tej śmiercionośnej tęczy "zabrał kasę" na projekty dla Twojej dzielnicy czy nie?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

1

@Mezocyklon87 ktoś tam się trafi:)

0

@escarabajo teraz zobaczyłem "żelazny":D
oczywiście chodziło o "zeszły".

3

@Adran360 i ten sam na 2:0. Żelazny rewelacyjny sezon, też również bardzo dobry. Niezły turniej i to może być ostatni sezon w MLS

2

@Sulimo ja myślałem, że @arasz1819 tylko o Holandii;)

0

@Ryoumen fizycznie to on będzie zasuwał na boisku;)

0

@July_6_BcN a z trzeciej to Twoja przyjaciółka, która wiele dla Ciebie znaczy i chcesz dzielić z nią te chwile, prawda?

Prawda??

:)

1

@July_6_BcN czyli na +-100?!
To żart jakiś.

0

@July_6_BcN o grubo:D a na ile osób taka „zacna” impreza?
Może oni nie dodali że to będzie wesele w restauracji zasiadane do kolacji. Młodzi, świadkowie i rodzice?:D

0

@lucas/catalan Bułka ma 25 lat, nie sądzę, że tyle, ale niech zostanie tam 3 lata. Masz 30 baniek więcej na koncie i 28 lat. Jesteś bramkarzem- możesz wszystko.

Możemy się śmiać, że to liga wielbłądów bla bla bla, ale czy tego chcemy czy nie to transfery takich ludzi jak CR, Benzema, Diaby, Mahrez, Firmino, Toney, Auba i cała masa innych uznanych nazwisk sprawia że coraz więcej kibiców ogląda tę ligę, coraz więcej telewizji tę ligę transmituje i przede wszystkim coraz więcej agentów/skautów tę ligę obserwuje.

1

@Vurt ogarniesz. Przeczytaj na spokojnie:)
@budel17 to prawda. 1 małosolne, 2 konserwowe i 3 mogą nie istnieć:)
@allien18 zdanie na temat smaku jest jak dupa, każdy ma swoje:) mi wystarczy ten zestaw, chociaż przyznam że czosnek czasem daje
@July_6_BcN nie dawałem:) rodzice owszem, zresztą cały zestaw @allien18 a;) mnie tyle wystarcza:)

8

Nie ma to jak zapach koperku do małosolnych… ach.

Uwaga podaje przepis (niestandardowy), jest dosyć skomplikowany dlatego wypunktuje:

- Kupujemy kilogram ogórków
- myjemy kilogram ogórków
- jeśli są grube to nacinamy w połowie i układamy warstwę do pojemnika (na przykład)
- kładziemy koperek i solimy połową (względnie 2/3) łyżki stołowej
- powtarzamy czynność na kolejnej warstwie
- zamykamy pojemnik i potrząsamy tymże pojemnikiem
- odkładamy do lodówki
- czynność potrząsania powtarzamy co kilka godzin
- ogórki gotowe po niespełna dobie

Pozdrawiam
#gotujZescarabajo

3

@Eklerek majstersztyk:)

0

@escarabajo nie psuj* oczywiście:)

0

@FcPortoFan1999 niewykluczone
@osa91 nie spij mi narracji:)
A na poważnie - zobacz 35 lat dziś a dekadę temu.

1

@FcPortoFan1999 nie śledzę:) interesuje mnie Pukki

0

@FcPortoFan1999 nie wiem:)

1

@John_Doe w Australii byłem na Shark Island. To wyspa dla więźniów wkoło której pływały wiadomo co:) baby shark shark shark shark.
Na wyspie nie było strażników, nikt się nie bał, że jakiś więzień ucieknie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?