esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys, zabieram się za ten film (jak za wiele innych) od jakiegoś czasu :D
5
@Aragorn33, lubię Krzysia i oglądam KZ regularnie, ale tutaj zdecydowanie Stano poleciał po bandzie. Najgorsze są komentarze gdzie ludzie, którym pasuje dana narracja prawie w 100%, mają klapki na oczach i dalej uważają, że nawet to dłuższe nagranie "niewyrwane z kontekstu" jest kompromitacją, a nie jest. Kto nie rozumie tego przekazu jest chyba po prostu debilem.
10
@D10SLEO, z tego co wiem, to był chyba najbardziej zmasowany atak od początku wojny, pewnie jakieś kilkaset dronów w natarciu, a ten dzban się czepia kilku, których akurat nie udało się zestrzelić. Nie jestem jakoś bardzo negatywnie nastawiony do konfederacji, ale tutaj ręce opadają.
0
@Kazragore, zamierzam się zabrać z BG3, ale nie wiem czy to dla mnie bo ostatnio oglądałem streamy z Divinity i to jest chyba podobna gierka...
0
@July_6_BcN, surowe pewnie tylko wtedy kiedy się na następny dzień nie chce iść do szkółki.
0
@Ku84fcb, za kim jesteś podczas meczu Chelsea vs Barca?
0
@Ku84fcb, nie tutaj tylko u kolegi z linka, który wrzuciłem :)
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16039368#comment-16039368
Dobra ludziska. Robimy gorące.
1
@davidek1997, zdrówka jak zawsze! Robimy gorące!
24
https://x.com/K_Stanowski/status/1965179674533003680
Krzyś się nie zatrzymuje.
2
Anita full opcja.
3
@Encore, tego gościa po prostu chyba nie da się nie lubić.
5
Króciutko.
0
@RosjaninBut, co do uja :D
1
Potężna Repentacja! Duma.
2
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
0
Szkoda Amandy, ale musi spojrzeć na to z innej strony. Po raz kolejny jest w finale szlema, a jest to nie lada wyczyn. Jeszcze przyjdą Jej dni (oby nie z Igą).
0
@tbas. gdyby babcia miała wąsy.
0
Congratulations Saba.
0
@tbas, Iga dostała porządne wciery od Amandy i nie miała prawa tutaj dziś grać.
0
Oj Amanda... Za bardzo szuka rogów, linii. Przy jej płaskich i piekielnie silnych zagraniach na prawdę nie trzeba aż tak dokładnie celować...
1
@Frimpong, wcześniej dostał kilkanaście kopniaków. Nogi nie wytrzymały ;)
0
@kondziu2121212, ceny są kosmiczne ostrzegam. Dopiero przy "check out" widzisz końcową cenę.
https://seatpick.com/slavia-prague-vs-fc-barcelona-tickets
0
@Kamiloza91, chronią Cię byś nie stracił piniendzy.
0
In Amanda we trust.
2
@norbi77, może zabrzmię brutalnie, ale pewne pokolenie musi po prostu wyginąć by coś zaczęło się zmieniać.
0
@SenseiFCB, jeśli tak serio powiedział to mega słabe ze strony Leo.
0
@mordini123, nie wiem czy On tak zawsze wyglądał, ale dziś to było jak pojedynek tłuszczu z mięśniami, jak walka Dawida z Goliatem.
1
@arasz1819,
1.
De Heer stond ooit aan de oever,
Zocht naar mensen bereid Hem te volgen;
Om harten te vangen
Met de waarheid van Gods Woord.
Refrein:
O Heer, U hebt naar mij gekeken,
Uw lippen hebben vandaag mijn naam uitgesproken.
Mijn boot laat ik achter op de oever,
Met U begin ik vandaag een nieuwe vangst.
2.
Ik ben een arme mens,
Mijn schat zijn mijn handen bereid tot werken,
Om met U te werken
En een zuiver hart.
Refrein
3.
U hebt mijn handen nodig,
Mijn hart met jeugdige ijver,
Mijn druppels zweet
En mijn eenzaamheid.
Refrein
4.
Vandaag zullen wij samen uitvaren,
Harten vangen op de zeeën van mensen,
Met het net van Uw waarheid
En met het woord van het leven.
Refrein
2
@mkord, masz na myśli Rockiego Biedronia?