0

Newcastle - 1.47
Oczekiwane gole (xG)
Barcelona - 1.31

0

@Andi18, patrząc obiektywnie to te bramki były trochę z niczego :D

0

Winić Araujo za to, że dymał do tego z całych sił by zablokować dośrodkowanie tuż przed bramką jednocześnie łamiąc linię spalonego?

1

Sprzedalimy wszystkich, zwolnilimy wszystkich? Zdjacie raport mordeczki. Najlepiej przydałby się Lucek, który tu czasem wrzuca "the best of La Bamba".

4

Uwielbiam to jak Hansi cieszy się po bramkach jak dziecko. Jak tu chłopa nie kochać.

2

Najlepszy okres między 35' a 40' kiedy faktycznie ich zepchnęliśmy mocno, ale 5' bardzo dobrej gry to troszkę mało. Nie ma tragedii, ale chyba przydałoby się trochę rozruszać tę grę kimś z ławki. Dani Olmo w końcu coś pokaże bo takiej klasy zawodnik nie będzie wiecznie pod formą. W dogodnych sytuacjach bramkowych jednak na razie góruje Newcastle.

11

Czas na "sprzedajemy wszystkich" i "zwalniamy wszystkich" uważam za otwarty.

3

No i Robert już zaczyna strzelanie mimo tego, że nasz mecz się jeszcze nie rozpoczął.

0

@HypeR, na to bym nie patrzył. Kibice rykną, piłkarze ruszą do boju z większą ambicją. Po za tym na przeciw nich staje wielka Barcelona, więc zawsze drużyny chcą się dodatkowo pokazać...

0

@kemyt1995, na Newcastle 2.5 a na Barce 2.4

0

Ta grafika z Araujo na głównej to sztos jest :D

5

@kuz, ale jest na ławce, więc to już progress.

1

Jestem praworęczny i mieszam herbatę w lewą stronę. Nikt mi tego nie zabroni.

0

@Faro, w ogóle można oznaczyć kogoś kto ma bana?

5

Dziennikarz w rozmowie Natalię Bukowiecką: "Niezależnie od tego jak twoja psychika prezentuje się w trakcie tego sezonu dalej jesteś waleczna jak lwica", po czym Natalia kulturalnie odpowiada z uśmiechem na ustach. Analogiczna sytuacja z Igą Świątek na konferencji prasowej - wiemy co się działo. Iga, bierz przykład z Natalii.

0

Jaki wynik dziś obstawiacie? Moim zdaniem Newcastle narzuci mega intensywność. Uważam też, że padnie dużo bramek. Strzelam 4:2 dla nas.

1

@Kgorecki2500, mam nadzieję, że idziesz na studia z jakimś konkretnym planem, nie "bo tak wypada" i nie pod kogokolwiek presją. Wybacz za szczerość, ale te konkretne kierunki, które podałeś nie zagwarantują Ci żadnej lukratywnej pracy po nich. Oczywiście, może znajdzie się tu ktoś kto mnie merytorytcznie spunchuje i poprawi :)

1

@pride1899, DCA sprzedaje gdzieś od 1.5 miesiąca, ale zastanawiam się czy jakiś bagów sobie nie zostawić w razie super-cycle (póki co nic praktycznie nie wskazuje na przegrzanie rynku, a hossy zazwyczaj kończą się w euforii). No i jak zobaczę wzrosty na altach 10-20% dziennie to się na chwilę podłączę pod fomo.

0

https://coinmarketcap.com/currencies/bnb/

Zaraz 1k. Jak tu iść spać...

4

Tomáš Chorý, więc schodzi.

1

@blakkudium, dajże spokój już z tym Kessie. Przecież to może na początku było śmieszne przez kilka dni, ale już nie teraz. Dorośli ludzie podający się za afroamerykaninów. Dejcie spokój.

3



Oglądałoby się takie analizy. Dżokeres wzięty na tapet.

0

@Misiusessi, no tylko, że jakość na filmanie jest max 720p bez opłat i oglądanie na 4k 55" to trochę pixeloza.

1

Jak dla mnie karny ewidentny. Chłop mu kopa konkretnego zasadza. Co Oni p...

Z drugiej strony Slavia przekręcona trochę w pierwszej połowie gdzie silny strzał głową blokuje ręką zawodnik Bodo i nie ma karnego. Do szewskiej pasji doprowadzają mnie te przepisy w stylu "kwestia interpretacji"...

1

Jak to jest, że Tomáš Chorý, a jednak gra dzisiaj?

1



Edukacja domowa, co raz to bardziej popularna, ale przez to bardziej piętnowana przez Ministerstwo Egzekucji Narodowej.

0

@Borneo, na ten moment nie czuję się na siłach by jakoś skontrować Twoje wpisy przez brak merytorycznych argumentów, aczkolwiek mi chodzi o to, że zwyczajnie po ludzku nam się to należy. Nie znam statystyk, ale z Twojego komentarza wnioskuję, że przez to, że Niemcy łożą aż tak dużo na UE to powinniśmy być im wdzięczni za nasz kosmiczny rozwój gospodarczy w ostatnich 20-30 latach, a domniemam że to raczej powinniśmy podziękować samym sobie, swojej przedsiębiorczości i pracowitości.

3

"Franco Mastodontono wczoraj zrobił rajd godny Maradony"

[Kamil Gapiński]


1

@judaszowe_srebrniki, nie mój gatunek, ale leci lajk i szacuneczek za pasję :)

0

@Borneo, "To Niemcy płacą w ue najwięcej na całą resztę i tak spłacają kwestie wojny" - o czym Ty stary bredzisz? Uważasz, że przez to temat reparacji powinien być nieważny? A propos SAFE, tak, Polska będzie jednym z beneficjentów tej POŻYCZKI, a jak myślisz gdzie będzie kupowane to uzbrojenie i kto na tych pieniądzach bez zapożyczania się skorzysta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?