esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33, brawa za to, że porusza temat i daje choć trochę nadziei na to by posunąć temat naprzód, lecz tak jak napisałem sam nie wierzę w to do końca by to zakończyło się happy endem.
0
@Aragorn33, szczerze to nie wiem co to za konto i chodziło mi o treść wystąpienia Nawrockiego niż to co jest napisane w opisie.
1
@FCB_dimiC, jedyna możliwość jest taka, że ktoś tam napisał sprośny bądź wulgarny komentarz i poleciał przez to cały wątek. Tylko jeśli, to czemu cały wątek, a nie tylko komentarz.
5
Niestety obawiam się, że między rządzącymi, a Prezydentem w najbliższym czasie takiej jedności nie będzie i ten temat z tapetu zginie niedługo śmiercią naturalną, choć oczywiście brawa dla prezydenta Nawrockiego.
1
@Kessie, no stary to już jest przegięcie.
1
By tradycji stało się za dość.
4
Co On miał z tą ręką zrobić przy tym wślizgu ja się k pytam?
2
Co Wy tu p, że go ledwo musnął. Walnął mu z bańki ewidentnie w kość policzkową.
2
Dobra nie łudźmy się nawet. To się skończy 3-4:1 dla Śmietankowych.
7
Jeśli chodzi o dyscyplinę taktyczną ten mecz stoi na tragicznym poziomie.
1
Marsylia co chwile im daje takie prezenty, że to się robi aż abstrakcyjne i podejrzliwe, że to jest robione niecelowo...
2
Ja rozumiem jak Militao by zdążył tę rękę schować, ale do k nie zdążył. Wystaje łokieć jak byk i blokuje celny, silny strzał...
0
Mastondontono, co za akcja!
0
0
Fuler chyba mentalnie ogląda jeszcze podanie zewniakiem Yamala.
1
Czekam tylko na to jak puszczą hymn Madrycioków i włączą reklamę.
1
@blakkudium, te koniki to muszą być pewnie specjalnie szkolone, żeby się nie płoszyć podczas takich zamieszek.
0
@Czajka90, zależy na jaką jest smak ;)
1
@Sulimo, u mnie ogromna pustka powstała po E33 i tak naprawdę jeszcze się chyba z tego nie wyleczyłem i mam growego kaca, a minęło już parę miesięcy...
0
@Azazel_Pazuzu, nie wiem. Dziś w magazynie o LM na KS o tym wspomniał.
2
Kolega mojego znajomego ma ciotkę, która sprząta w biurze jednego znanego polityka. I raz została po godzinach, bo mop jej się zaciął w drzwiach. No i przez przypadek usłyszała, jak ten polityk mówi przez telefon: „Plan jest gotowy, tylko musimy poczekać na sygnał”. I wiecie, wszyscy myśleli, że to o jakieś poważne sprawy państwowe chodzi. A potem się okazało, że to był sygnał… żeby twój stary mógł odpalić twoją starą, a ona wtedy odpala światła awaryjne.
3
"Mecz z PSG prawdopodobnie odbędzie się na Montjuic"
[Dominik Piechota]
2
@osa91, fajnie byłoby jakbyś dodał jeszcze jakieś rozrywki do całej tej listy. Trochę tak średnio dymać tylko po to żeby się utrzymać i tylko egzystować.
0
@maroon, napisałem wyżej. Sam byłem równie sceptycznie nastawiony.
0
@mmaciass, nie kojarzę. Ktoś mi tylko wysłał materiał gdzie ktoś mówi, że to nie był dron, ale nic nie było wtedy jeszcze o rakiecie. Chyba, że coś przegapiłem.
1
@Kgorecki2500, co raz to ciekawsze informacje. Niedługo będzie podobnie jak z sytuacją w Przewodowie. Jednak po małej konwersacji z gpt jestem w stanie zrozumieć czemu to może być utajnione.
"Informacja o tym, że na dom cywilny mogła spaść rakieta AIM-120 AMRAAM, pozostaje utajniona z kilku powodów: przede wszystkim ze względu na tajemnicę wojskową, ponieważ tego typu rakiety są elementem systemu obrony powietrznej NATO, a szczegóły ich działania, jak mechanizmy autodestrukcji czy przyczyny awarii naprowadzania, stanowią wrażliwe dane techniczne, których ujawnienie mogłoby być prezentem dla Rosji i dowodem na słabości systemu; z uwagi na unikanie odpowiedzialności politycznej, gdyż oficjalne przyznanie, że polski pocisk spadł na dom, wywołałoby debatę o bezpieczeństwie, odszkodowaniach i kompetencjach armii, dlatego rząd i MON wolą najpierw ustalić fakty i przygotować narrację, niż ryzykować kryzys zaufania do sił powietrznych; ze względu na chęć kontroli informacji i uniknięcia paniki, ponieważ w warunkach narastającego napięcia na wschodzie kraju nagłe podanie komunikatu „rakieta spadła na dom” mogłoby być odebrane jako dowód chaosu i braku kontroli obrony powietrznej; oraz z powodu procedur NATO, gdyż użycie amerykańskiej rakiety obejmuje także relacje z sojusznikami i w takich przypadkach obowiązuje cisza informacyjna do momentu, aż wszystkie strony ustalą wspólną linię komunikacji."
1
@Seneka, dokładnie. Jakiś czas temu pytałem gpt, który jest zdrowszy - Kielecki czy Winiary.
0
@BorzyKrzys, taktyk. Szkoda, że nie można grupować wątków bo potem muszę grzebać na Twoim albo swoim profilu, żeby znaleźć poprzednie historie :D
0
@Criss18Barca, dobre :D Nie pamiętam tego odcinka.
0
@tomek8756, ooooooooo proszeeeeeeeeeeeeeee.