0

@Aragorn33, brawa za to, że porusza temat i daje choć trochę nadziei na to by posunąć temat naprzód, lecz tak jak napisałem sam nie wierzę w to do końca by to zakończyło się happy endem.

0

@Aragorn33, szczerze to nie wiem co to za konto i chodziło mi o treść wystąpienia Nawrockiego niż to co jest napisane w opisie.

1

@FCB_dimiC, jedyna możliwość jest taka, że ktoś tam napisał sprośny bądź wulgarny komentarz i poleciał przez to cały wątek. Tylko jeśli, to czemu cały wątek, a nie tylko komentarz.

5



Niestety obawiam się, że między rządzącymi, a Prezydentem w najbliższym czasie takiej jedności nie będzie i ten temat z tapetu zginie niedługo śmiercią naturalną, choć oczywiście brawa dla prezydenta Nawrockiego.

1

@Kessie, no stary to już jest przegięcie.

1



By tradycji stało się za dość.

4

Co On miał z tą ręką zrobić przy tym wślizgu ja się k pytam?

2

Co Wy tu p, że go ledwo musnął. Walnął mu z bańki ewidentnie w kość policzkową.

2

Dobra nie łudźmy się nawet. To się skończy 3-4:1 dla Śmietankowych.

7

Jeśli chodzi o dyscyplinę taktyczną ten mecz stoi na tragicznym poziomie.

1

Marsylia co chwile im daje takie prezenty, że to się robi aż abstrakcyjne i podejrzliwe, że to jest robione niecelowo...

2

Ja rozumiem jak Militao by zdążył tę rękę schować, ale do k nie zdążył. Wystaje łokieć jak byk i blokuje celny, silny strzał...

0

Mastondontono, co za akcja!

0

0

Fuler chyba mentalnie ogląda jeszcze podanie zewniakiem Yamala.

1

Czekam tylko na to jak puszczą hymn Madrycioków i włączą reklamę.

1

@blakkudium, te koniki to muszą być pewnie specjalnie szkolone, żeby się nie płoszyć podczas takich zamieszek.

0

@Czajka90, zależy na jaką jest smak ;)

1

@Sulimo, u mnie ogromna pustka powstała po E33 i tak naprawdę jeszcze się chyba z tego nie wyleczyłem i mam growego kaca, a minęło już parę miesięcy...

0

@Azazel_Pazuzu, nie wiem. Dziś w magazynie o LM na KS o tym wspomniał.

2

Kolega mojego znajomego ma ciotkę, która sprząta w biurze jednego znanego polityka. I raz została po godzinach, bo mop jej się zaciął w drzwiach. No i przez przypadek usłyszała, jak ten polityk mówi przez telefon: „Plan jest gotowy, tylko musimy poczekać na sygnał”. I wiecie, wszyscy myśleli, że to o jakieś poważne sprawy państwowe chodzi. A potem się okazało, że to był sygnał… żeby twój stary mógł odpalić twoją starą, a ona wtedy odpala światła awaryjne.

3

"Mecz z PSG prawdopodobnie odbędzie się na Montjuic"

[Dominik Piechota]

2

@osa91, fajnie byłoby jakbyś dodał jeszcze jakieś rozrywki do całej tej listy. Trochę tak średnio dymać tylko po to żeby się utrzymać i tylko egzystować.

0

@maroon, napisałem wyżej. Sam byłem równie sceptycznie nastawiony.

0

@mmaciass, nie kojarzę. Ktoś mi tylko wysłał materiał gdzie ktoś mówi, że to nie był dron, ale nic nie było wtedy jeszcze o rakiecie. Chyba, że coś przegapiłem.

1

@Kgorecki2500, co raz to ciekawsze informacje. Niedługo będzie podobnie jak z sytuacją w Przewodowie. Jednak po małej konwersacji z gpt jestem w stanie zrozumieć czemu to może być utajnione.

"Informacja o tym, że na dom cywilny mogła spaść rakieta AIM-120 AMRAAM, pozostaje utajniona z kilku powodów: przede wszystkim ze względu na tajemnicę wojskową, ponieważ tego typu rakiety są elementem systemu obrony powietrznej NATO, a szczegóły ich działania, jak mechanizmy autodestrukcji czy przyczyny awarii naprowadzania, stanowią wrażliwe dane techniczne, których ujawnienie mogłoby być prezentem dla Rosji i dowodem na słabości systemu; z uwagi na unikanie odpowiedzialności politycznej, gdyż oficjalne przyznanie, że polski pocisk spadł na dom, wywołałoby debatę o bezpieczeństwie, odszkodowaniach i kompetencjach armii, dlatego rząd i MON wolą najpierw ustalić fakty i przygotować narrację, niż ryzykować kryzys zaufania do sił powietrznych; ze względu na chęć kontroli informacji i uniknięcia paniki, ponieważ w warunkach narastającego napięcia na wschodzie kraju nagłe podanie komunikatu „rakieta spadła na dom” mogłoby być odebrane jako dowód chaosu i braku kontroli obrony powietrznej; oraz z powodu procedur NATO, gdyż użycie amerykańskiej rakiety obejmuje także relacje z sojusznikami i w takich przypadkach obowiązuje cisza informacyjna do momentu, aż wszystkie strony ustalą wspólną linię komunikacji."

1

@Seneka, dokładnie. Jakiś czas temu pytałem gpt, który jest zdrowszy - Kielecki czy Winiary.

0

@BorzyKrzys, taktyk. Szkoda, że nie można grupować wątków bo potem muszę grzebać na Twoim albo swoim profilu, żeby znaleźć poprzednie historie :D

0

@Criss18Barca, dobre :D Nie pamiętam tego odcinka.

0

@tomek8756, ooooooooo proszeeeeeeeeeeeeeee.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?