0

Skąd tu nagle taki hejt na Lando? Co się odnorrisowało?

3

Kłaniam się nisko Max.

2

@Safrani, polecam z serii Galaxy S, ale oczywiście nie te najnowsze bo moim zdaniem szkoda hajsu, a 80% rzeczy, które te telefony potrafią nie wykorzystasz.

2

@gumaz, z funkcją masażu? Szanuję.

0



Opinia?

4



Szantusz pod ostrzałem.

5



Hir łi goł egen.

4

Nawet Alcaraz wbija szpilkę cieszynką Probierzowi.

2

Jeśli Alcaraz prowadził 2:0 w Grand Slams to jeszcze nigdy nie przegrał. 52:0
Massive.

0

@agaFCB, Nole fizycznie będzie miał mega ciężko żeby to ewentualnie wyciągnąć w 5-setówce.

1

@mordini123, ale kasiorka się zgadza.

0

@Konradowskyy, szczerze jak bliżej mi do prawej strony to byłem zaniepokojony jeśli chodzi o ten nowy przedmiot, ale chyba jak widać póki co conajmniej nie ma się czego obawiać, choć moim zdaniem jeszcze jest zbyt szybko na ferowanie wyroków. Edukacja religijna w UK w programie również wygląda świetnie, a w praktyce jest przede wszystkim na niej islam.

0

@RivaldoVitorBorba, tak jak kolega wyżej napisał. Masz mnóstwo darmowo dostępnej wiedzy. Ja osobiście polecam kanał Piotra Ostapowicza i Phila Koniecznego. Oczywiście jak przed każdą inwestycją najpierw zainteresuj się tematem zanim włożysz jakieś pieniądze.

0

@Konradowskyy, Ty tak serio czy trollujesz? Podobno każda lekcja na dany temat będzie prowadzona przez osobę, która zna się na danym temacie.

0



Thiago Wszołek - złe dobrego początki.

0

@RosjaninBut, dziennikarz zadający pytanie podpowiadający premierowi jakieś rozwiązanie - bezcenne. Może trzeba go wziąć do otoczenia premiera skoro nikt wcześniej Donaldowi czegoś takiego nie doradził?

0

@Hektor16, no uwierz mi, że wielu ludzi nie siedzących w tym rynku nie ma o tym pojęcia i właśnie potem padają potem argumenty typu, że to jest już za drogie itd.

0

@Hektor16, ale wiesz o tym, że nie musisz kupować całego BTC za 112k $? Że możesz posiadać np 0.01 BTC i wciąż mieć na niego ekspozycję?

0

@Comentateiro, stary, przecież to jest nie do obrony, choć z drugą części Twojej wypowiedzi mogę się zgodzić.

1

@Hektor16, jasne, możesz mieć swoje zdanie, ale tak jak mówię, radziłbym tego nie ignorować, nie snuć imaginacji, że są to tazosy czy karty, tylko poświęcić kilka godzin i się doedukować. Bardzo często ludzie po prostu jak czegoś nie rozumieją to to kwestionują i tutaj jest naoczny tego przykład. Nie czuj się atakowany bo nie taki jest mój cel, ale wiele ludzi mówi, że jest za późno na btc, a moim zdaniem to dopiero początek masowej adopcji. Moja propozycja dla Ciebie jest taka by dowiedzieć się czym jest BTC, a jeśli wyciągniesz swoje wnioski i uznasz, że Cię to interesuje to podejmiesz świadomą decyzję z czystym sumieniem, że to nie dla Ciebie. Scenariusz drugi jest taki, że olewasz temat nie zagłębiając się w niego ani trochę, a za 10-20 lat będziesz pluł sobie w brodę.

3

@Hektor16, stary, BTC i owszem reaguje na różne wydarzenia jak każde stocki, ale krótko-terminowo. Chodzi o horyzont czasowy, bardziej długoterminowy. Zignorowanie BTC w obecnych czasach gdzie potężne fundusze ładują w niego grube miliardy, a nawet całe państwa go skupują jest moim zdaniem głupotą, ale oczywiście każdy zarządza swoim kapitałem jak chce. Pozdro.

Tak btw, to nie musisz całej kwoty wrzucać w jedno aktywo, możesz, a nawet powinieneś to zdywersyfikować.

https://companiesmarketcap.com/gbp/assets-by-market-cap/

Wnioski można wyciągnąć samemu.

3



Wyplułem herbatę.

10

Ale się Denzel Washington zdziwił jak Thiago Wszołek go wsadził do kieszeni.

2

@misterio, kompletnie się nie zgodzę. Holendrzy tak na prawdę nie stworzyli sobie mnóstwo klarownych sytuacji, nie strzelili bramki z gry. Moim zdaniem mecz w naszym wykonaniu był mega solidny, byliśmy skonsolidowani kiedy broniliśmy, a pod koniec udało się wykorzystać szansę. Wiadomym było, że Holandia grę będzie kontrolować bo różnica w jakości jest oczywista.

0

@Axoon, no trochę to wymowne, że z tego co wiem same transfery idą z KS -> KZ, a w drugą stronę takowych nie ma. Nie liczę oczywiście Dominika Piechoty odgrzebanego z czeluści.

1

@JordiAlbion, najlepszej nie graliśmy, ale zagraliśmy na prawdę bardzo solidnie i wreszcie co też ważne z ogromnym zaangażowaniem i walką o każdy cm boiska.

0

"PZPN, PZPN, j j PZPN". Czy naprawdę jest to potrzebne na trybunach? Czy nie lepiej po prostu dopingować Naszych?

3

Według mnie tragedii nie ma w tym meczu. Przy lepszym wykończeniu lub rozegraniu akcji inaczej mogliśmy spokojnie gola już strzelić w pierwszej połowie. Szymański miał 100 na głowie, a Cash się pogubił w jednej sytuacji.

1

Mateusz "Niestety" Borek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?