esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skąd tu nagle taki hejt na Lando? Co się odnorrisowało?
3
Kłaniam się nisko Max.
2
@Safrani, polecam z serii Galaxy S, ale oczywiście nie te najnowsze bo moim zdaniem szkoda hajsu, a 80% rzeczy, które te telefony potrafią nie wykorzystasz.
2
@gumaz, z funkcją masażu? Szanuję.
0
Opinia?
0
@PaPo, https://thomasclipper.com/products/50ml-country-premium-mens-aftershave-cologne
4
Szantusz pod ostrzałem.
5
Hir łi goł egen.
4
Nawet Alcaraz wbija szpilkę cieszynką Probierzowi.
2
Jeśli Alcaraz prowadził 2:0 w Grand Slams to jeszcze nigdy nie przegrał. 52:0
Massive.
0
@agaFCB, Nole fizycznie będzie miał mega ciężko żeby to ewentualnie wyciągnąć w 5-setówce.
1
@mordini123, ale kasiorka się zgadza.
0
@Konradowskyy, szczerze jak bliżej mi do prawej strony to byłem zaniepokojony jeśli chodzi o ten nowy przedmiot, ale chyba jak widać póki co conajmniej nie ma się czego obawiać, choć moim zdaniem jeszcze jest zbyt szybko na ferowanie wyroków. Edukacja religijna w UK w programie również wygląda świetnie, a w praktyce jest przede wszystkim na niej islam.
0
@RivaldoVitorBorba, tak jak kolega wyżej napisał. Masz mnóstwo darmowo dostępnej wiedzy. Ja osobiście polecam kanał Piotra Ostapowicza i Phila Koniecznego. Oczywiście jak przed każdą inwestycją najpierw zainteresuj się tematem zanim włożysz jakieś pieniądze.
0
@Konradowskyy, Ty tak serio czy trollujesz? Podobno każda lekcja na dany temat będzie prowadzona przez osobę, która zna się na danym temacie.
0
Thiago Wszołek - złe dobrego początki.
0
@RosjaninBut, dziennikarz zadający pytanie podpowiadający premierowi jakieś rozwiązanie - bezcenne. Może trzeba go wziąć do otoczenia premiera skoro nikt wcześniej Donaldowi czegoś takiego nie doradził?
0
@Hektor16, no uwierz mi, że wielu ludzi nie siedzących w tym rynku nie ma o tym pojęcia i właśnie potem padają potem argumenty typu, że to jest już za drogie itd.
0
@Hektor16, ale wiesz o tym, że nie musisz kupować całego BTC za 112k $? Że możesz posiadać np 0.01 BTC i wciąż mieć na niego ekspozycję?
0
@Comentateiro, stary, przecież to jest nie do obrony, choć z drugą części Twojej wypowiedzi mogę się zgodzić.
1
@Hektor16, jasne, możesz mieć swoje zdanie, ale tak jak mówię, radziłbym tego nie ignorować, nie snuć imaginacji, że są to tazosy czy karty, tylko poświęcić kilka godzin i się doedukować. Bardzo często ludzie po prostu jak czegoś nie rozumieją to to kwestionują i tutaj jest naoczny tego przykład. Nie czuj się atakowany bo nie taki jest mój cel, ale wiele ludzi mówi, że jest za późno na btc, a moim zdaniem to dopiero początek masowej adopcji. Moja propozycja dla Ciebie jest taka by dowiedzieć się czym jest BTC, a jeśli wyciągniesz swoje wnioski i uznasz, że Cię to interesuje to podejmiesz świadomą decyzję z czystym sumieniem, że to nie dla Ciebie. Scenariusz drugi jest taki, że olewasz temat nie zagłębiając się w niego ani trochę, a za 10-20 lat będziesz pluł sobie w brodę.
3
@Hektor16, stary, BTC i owszem reaguje na różne wydarzenia jak każde stocki, ale krótko-terminowo. Chodzi o horyzont czasowy, bardziej długoterminowy. Zignorowanie BTC w obecnych czasach gdzie potężne fundusze ładują w niego grube miliardy, a nawet całe państwa go skupują jest moim zdaniem głupotą, ale oczywiście każdy zarządza swoim kapitałem jak chce. Pozdro.
Tak btw, to nie musisz całej kwoty wrzucać w jedno aktywo, możesz, a nawet powinieneś to zdywersyfikować.
https://companiesmarketcap.com/gbp/assets-by-market-cap/
Wnioski można wyciągnąć samemu.
3
Wyplułem herbatę.
10
Ale się Denzel Washington zdziwił jak Thiago Wszołek go wsadził do kieszeni.
2
@misterio, kompletnie się nie zgodzę. Holendrzy tak na prawdę nie stworzyli sobie mnóstwo klarownych sytuacji, nie strzelili bramki z gry. Moim zdaniem mecz w naszym wykonaniu był mega solidny, byliśmy skonsolidowani kiedy broniliśmy, a pod koniec udało się wykorzystać szansę. Wiadomym było, że Holandia grę będzie kontrolować bo różnica w jakości jest oczywista.
0
@Axoon, no trochę to wymowne, że z tego co wiem same transfery idą z KS -> KZ, a w drugą stronę takowych nie ma. Nie liczę oczywiście Dominika Piechoty odgrzebanego z czeluści.
1
@JordiAlbion, najlepszej nie graliśmy, ale zagraliśmy na prawdę bardzo solidnie i wreszcie co też ważne z ogromnym zaangażowaniem i walką o każdy cm boiska.
0
"PZPN, PZPN, j j PZPN". Czy naprawdę jest to potrzebne na trybunach? Czy nie lepiej po prostu dopingować Naszych?
3
Według mnie tragedii nie ma w tym meczu. Przy lepszym wykończeniu lub rozegraniu akcji inaczej mogliśmy spokojnie gola już strzelić w pierwszej połowie. Szymański miał 100 na głowie, a Cash się pogubił w jednej sytuacji.
1
Mateusz "Niestety" Borek.