2

Ej weźcie mnie pierdyknijcie czy ja zgłupiałem czy nie, ale wczoraj z du*y robiłem sobie afirmację, że Barca wygra mecz kiedy przegrywaliśmy 0:2
Następnie dodatkowo po meczu zrobiłem sobie to samo, z nagłym, niespodziewanym przypływem gotówki, a tu cyk dzisiaj jakiś zwrot podatku, cholibka wie skąd. Chyba zacznę to praktykować częściej :D

20

Gole dla Barcelony:

Robert Lewandowski - 94
Jose Mari Bakero - 94
Ronaldinho - 94

Doborowe towarzystwo.

15

Ale narzekamy na tego Lewego tutaj czasem (ja również), ale co nas podłączył do prądu tą fenomenalną bramką to trzeba mu oddać. Czapki z głów. "L" jak Roberciiiik!

0



Przeżyjmy to jeszcze raz z footrolem ;D

1

@norbi77, "I belive I can flyyyy"

2

Rafał super popracował w pressingu przy czwartej bramce El Tiburona.

0

@Ilka, myślę, że w obecnych czasach chyba już lepiej kupić nowy bo naprawa zazwyczaj kosztuje blisko wartości nowego smartfona.

5

Szczęsny dziś w wywiadzie pomeczowym mówiąc, że "futbol jest brutalny i szkoda mu przeciwnika" idealnie wpasowuje się w motto "Més que un club".

1

@Ilka, i za to się należy szacuneczek.

Edit. Chyba Ci pamięci w telefonie brakuje :D

0

@tbas, i jak tam?

0

Aż sobie jeszcze cofam do trzeciej i czwartej brameczki z komentarzem Świętego. Z cyklu przeżyjmy to jeszcze raz. Piękne emocje, piękne chwile!

3

Kto nie wierzył dzisiaj do końca? Wstydźcie się.

0

O my f gosh!!!!

Dotrwajmy, proszę...

0

Proszę bez spalonego, proszę...

Vamos!!!!!!!!!!!!

2

Robercik wybacz. Nic wcześniej nie pisałem.

0

Jest ręka całe szczęście...

1

@tbas, trochę wiary.

0

@Limaker, kto by pomyślał jeszcze parę miesięcy temu... a nie, czekaj... ja pisałem, że Fancy Hansi go odbuduje.

3

Warto też zaznaczyć, że gdyby Llorente przewrócił się w polu karnym to moim zdaniem ewidentne wapno. Serio nie rozumiem czasem jak tak doświadczeni gracze jak Inigo mogą prokuorwać takie sytuacje.

0

Miejmy nadzieję, że z każdą kolejną minutą Atleti będą czuli coraz bardziej 120' w środku tygodnia.

1

Lewy nawet w tym wieku może jeszcze sobie popykać w jakimś średniaku LaLiga np, ale w Barcelonie szczególnie widać jak zaczyna odstawać od reszty. Wiadomix, że Robercik kończył się już wielokrotnie, a potem zamykał usta wszystkim, ale jednak prędzej czy później nadejdzie taki moment gdzie będzie raczej już tylko tendencja spadkowa. Napadzior w lato konieczny, ale tylko nie znowu jakieś Tygrysy z Ameryki Płd.

1

Kounde z kartką -> Fort
Lewy -> Ferran

Już w przerwie, proszę...

0

Balde w akcji bramkowej wracał jak De Jong w "najlepszej" formie...

17

Dzięki Lewy. Gramy w 10, a jeszcze nie strzelasz jak trzeba.

5

Czy Kounde ma trochę oleju w głowie? Gość ma kartkę, a dwa razy odwija łapą w kierunku zawodnika...

1

@macio_944, choć będąc szczerym czasem chłodna kalkulacja nie ma nic wspólnego z tym co dzieje się z rywalami rządowych na boisku w trakcie spotkań LM. Po prostu fizjologom takie rzeczy nawet się nie śnią...

0

@Pnog37, całkowicie się nie zgadzam. Warunki są nierówne i niestabilne, ale ów skoczkowie są zdecydowanie bardziej doświadczeni niż taki Marusiak, a dali ciała po całości.

1

@macio_944, a ja odpowiem inaczej. Ten fart się w końcu skończy, nie ma bata. Jak nie na Kanonierach to na PSG jeśli utrzyma doskonałą dyspozycję.

0

Kot i Kubacki lądują na buli po czym Marusiak wali 194m. Da się? Da.

0

@tadzik447, prędzej Lovro Kot ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?