esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lola120, dziwne typy są najlepsze. Nie ma nudy ;)
2
@michal26, taktyczny.
7
Szczesny: “If you asked me at the start of the season, I’d say I’ll be leaving Barça in June. But I love the time I‘ve spent here...”.
“My family is happy, my son loves his school, my wife loves being here… I’m open to everything”.
[Wojtek]
1
@Tomaszekkkkk, u mnie super śmiga darmowe rozszerzenie do firefoxa "urban vpn". Jeszcze jak korzystałem z c+ online to działało na (Luxemburg, Litwa, Estonia, Finlandia). Po prostu czasem trzeba próbować i zmieniać kraje i któreś w końcu zadziała.
38
Ja bym dawał złotą piłkę Pedriemu co mecz. Piękny to jest piłkarz. Oby tylko zdrowie dopisywało.
0
@Mitch_Atleta, śmiechłem :D
4
28 Luty: BTC 78k
2 Marzec: BTC 94k
Ktoś skupował dołki?
0
Tak się tylko zastanawiam czemu Gavi w ogóle dziś nie powąchał murawy. Będzie brany pod uwagę jako zmiennik na Benficę ja tak to widzę.
0
@tadzik447, no bo mega to śmierdzi podtekstem politycznym. Po co to? Jeszcze rozumiem raz na jakiś czas, ale to jest po kilka razy co każdy konkurs.
1
A według Was ile jest puci?
0
Ależ turbo poziom tego konkursu. Oby na dużej skoczni było podobnie. Szkoda tylko, że Polacy nie dojeżdżają nawet do pierwszej "10".
1
Naprawdę te przytyki komentujących w stronę Niemców robią się już niesmaczne i irytujące.
1
Alex Destroyed ten skok.
9
Dziś już przy bezpiecznym wyniku spokojnie można rozgrzeszyć Yamala za grę pod siebie.
1
@Kapitan hawk, jak do tego doszło, nie wiem...*
1
@macio_944, https://www.flashscore.pl/mecz/U3teBNr9/#/szczegoly-meczu/statystyki-meczu/0
https://www.flashscore.pl/mecz/Sxm2FZvJ/#/szczegoly-meczu/statystyki-meczu/0
https://www.flashscore.pl/mecz/MoLoKr8c/#/szczegoly-meczu/statystyki-meczu/0
Trochę zbliżone (za każdym razem grali 11 vs 11)
3
Świetny ruch Lewego. Cieszy brameczka. Vamos.
0
To jest teraz idealny mecz od Lewego by postrzelać i pokazać coś od siebie, ale niestety słabo to wygląda dalej.
2
Ależ widać, że Usher ma dziś mega ochotę do gry i pieczętuje brameczką. Vamos!
0
Teraz to już zdecydowanie trzeba wygrać ten mecz.
8
Ciekawym jest, że zarówno Pedri jak i Yamal często pokazują swoją magię, ale to jednak Kanaryjczyk bardziej rozkochał w sobie kibiców i to Jego imię jest skandowane na trybunach najczęściej.
0
@PizzerMan, podbijam.
5
https://x.com/Jiji_Byte/status/1895751146591175029
Ale to był kot.
0
@kamiVeB, ale za to popołudniem często męczymy bułę z tego co pamiętam...
0
Średnie poparcie kandydatów we wszystkich dostępnych sondażach:
Rafał Trzaskowski – 38,6%
Karol Nawrocki – 24,55%
Sławomir Mentzen – 23,57%
[chat gepetto]
1
W Konfie jest kwas. Wg. informacji do jakich dotarła D. Wielowieyska, kandydat na prezydenta, Mentzen jest skonfliktowany z szarą eminencją w partii, Wiplerem.
Wipler był zawsze postrzegany jako polityczny patron Mentzena. Ma jednak szereg pretensji i nie ukrywa tego.
Ma żal min. o to, że nie znalazł się na liście w wyborach do PE. Nie wyszło mu też kandydowanie w prezydenckich w Warszawie.
W Konfie, po wyjściu Brauna, pozostały dwie, rywalizujące ze sobą frakcje. Ruch Narodowy Bosaka i Nowa Nadzieja Mentzena. O tym, że daleko tam do jedności, świadczy fakt, że nawet subwencją z budżetu się dzielą.
Ponieważ do PE dostał się S.Tyszka, zwolniło się miejsce na stanowisku Szefa Klubu. Obie frakcje kiedyś ustaliły, że podzielą się obsadą v-ce Marszałka i Przewodniczącego Klubu.
V-ce Marszałkiem został Bosak, a w związku z kandydowaniem Mentzena na Prezydenta, Wipler otrzymał obietnicę, że to właśnie on obejmie przywództwo w Klubie.
Znowu nie wyszło. Narodowcy za nim nie przepadają. Bosak zablokował. Nie może bowiem zapomnieć Wiplerowi, że ten wyrzucił go kiedyś z zarządu Fundacji Republikańskiej. Pozbawił pracy.
Bosak namówił Mentzena, by ten nie upierał się przy kandydaturze Wiplera. W zamian za to, dorzucą się ze swojej części subwencji, na kampanię.
Szefem Klubu został G. Płaczek. Miarka się przebrała.
Doszło już nawet do tego, że Bosak, publicznie określił go mianem… Debila. Grubo.
Wipler bardzo to przeżył. Stara się tego nie okazywać. Mimo konfliktu, zjawił się na Konwencji,ale znowu dostał mokrą szmatą. Nie został zaproszony na scenę by stanąć obok Mentzena i innych, wymienionych, ważnych postaci Konfy.
Kiedy jednym z wywiadów, Bosak został zapytany o skomentowanie słów Czarnka, o rzekomych rozmowach w sprawie koalicji, obśmiał to, mówiąc że to bzdury i nic o tym nie wie.
Okazuje się, że to właśnie Wipler prowadzi, bez upoważnienia, takie rozmowy. Podobno w zamian za przystąpienie do współpracy i ewentualnego poparcia KN w w II Turze, zażądał dla Konfy, stanowiska Premiera.
[Konfaploteczki]
1
https://x.com/NIIESLON/status/1895065786575725049
Mam wrażenie, że wielu ludziom nie było dane wejść na poziom ewolucji typu homo-sapiens.
0
@Yoshi94, często nawet rzeczy oczywiste nie są tak do końca oczywiste.
3
A Wy się kiedyś zastanawialiście, że w tym temacie propaganda idzie nie tylko ze strony rosyjskiej?
1
Kitku zarabia na saszetę.