esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Ojejejejej... przeżył"
Koty coś słabo sobie radzą z lataniem chyba.
1
Co Wy pitolicie jak to Real zleje Arsenal. Przecież nawet taki Arsenal jak dziś vs Chelsea wygląda zdecydowanie lepiej niż obecnie madrycioki. Jak forma obu zespołów się nie zmieni i Arsenal nie zes*a się w trakcie tego dwumeczu to mają spore szanse żeby rządowych wyeliminować.
0
@PizzerMan, podbijam :)
0
@kubix05, ziemniaczki możesz zostawić, ale chociaż mięsko zjedz.
0
@Kgorecki2500, polecam serię Horizon. Teraz ogrywam Forbbiden West i gra się zacnie ;)
HL też mam zamiar ruszyć kiedyś, ale tyyyle gierek jeszcze do ogrania...
0
@agaFCB, Tyyy czekaj. Przecież ktoś tu pisał jakiś czas temu, że zwycięzcę turnieju już znamy...
15
OLaboga "dla mnie to jedenastka". Na 100% gdyby to było w przeciwną stronę to nagle przypomniałby sobie przepisy.
0
Poczekaj? Voight żenua? A dżud spoko? Przecież dostał lekkiego plaskacza...
2
Jak to jest, że biali strzelają bramki skoro odpuścili już LaLiga?
1
Pięknie się ogląda jak Słoweńcy latają.
2
Alex Destroyer z dobrym skokiem. Brawo.
1
Kolejny z Polaków z fantastycznym skokiem, tym razem Jakub Wolny na progu.
5
Ale urwał Maciej Kot.
0
@goldmetaxa, w życiu. On tylko chce grać w piłkę.
4
Mam wrażenie, że Gerard Moreno jest wiecznie kontuzjowany. Villareal bardzo rzadko może z Niego korzystać...
3
@July_6_BcN, mam czasem wrażenie, że ludzie czasem nie rozmawiają ze soba, bądź po prostu nie potrafią. Komunikacja jest najważniejsza. Niektóre tematy wydają się oczywiste, ale każdy jest inny i inaczej interpretuje, inaczej myśli...
16
Ale co Balde jest kotem od jakiegoś czasu to głowa mała.
2
Gual złoty dotyk, ba... a nawet kilka. Brawo (L)!
0
Tu ciekawa sytuacja.
0
@Michu94, nie zapominaj dodać [parody] bo Ci zdejmą post za sianie dezinformacji.
1
@July_6_BcN, a w konkursie "warunki były jakie były" :D
22
Komentatorzy: "Oni znowu to zrobili!"
Czyli co? Zagrali piach i znowu przeszli dalej?
0
Czy Wam też bramka Lamine przypomniała trochę gola Leo z Betisem gdzie kibice oklaskiwali go na Benito Villamarin? Trochę z innych stron, ale tu też taki delikatny lobik.
0
Gruby Żewłak twierdzi, że Yamal chciał strzelać.
5
Samolot linii Air India wraca awaryjnie z powodu przepełnionych toalet
W trakcie lotu Chicago-Delhi pasażerowie zapchali 11 z 12 toalet w ciągu zaledwie 4 godzin lotu. Jedyną działającą kabiną pozostała klasa biznes. Piloci postanowili nie podejmować żadnego ryzyka i zawrócili. A po lądowaniu samolot był myty przez prawie dwa dni.
[BuckarooBanza]
0
Czy ktoś wie czemu nie było faulu dla Rayo w 93'? Ewidentny stempel zaraz przed polem karnym NA OCZACH sędziego.
0
@daniel32778, możesz sprawdzić :D
0
Co najbardziej lubi jeść Riccardo Calafiori?
0
Ale czemu Real strzela bramki? Przecież Oni już odpuścili ligę.
0
Można się rozejść.