esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cules100pro, w sumie raz na jakiś czas nagra jakieś vloga też i to tyle chyba. Jednakże chyba nie ma co mu zazdrościć. Pracodawca wysłał go w taką delegację, więc niech chłopaczek korzysta.
0
@bartekvisca , co Cię skłoniło do takiej decyzji?
0
@zenoowity, jestem w stanie się zgodzić z tym, że faktycznie, że również jest typem chowa, co nie zmienia faktu, że potrafił również zagrać bardzo ostro.
1
@hefaj6, mogę oglądać ten serial w nieskończoność.
0
@szkutnik91, to że ostatnio trochę zapomniał jak gra się w piłkę, nie oznacza, że sobie tego nie przypomni. Coś mi w trawie piszczy, że mogą być z tego transferu na prawdę fajne korzyści.
6
Widzę, że zaczęła się nagonka na Joao Felixa. Moim zdaniem gość ma na prawdę nieprzeciętny talent, ale oprócz tego, że psycha czasem nie dojeżdża to facet po prostu nie ma szczęścia w swojej ścieżce kariery. Najpierw Atleti gdzie kompletnie grają inny futbol i nie ma jak udowodnić swojej wartości, a następnie trafia do klubu, który jest w totalnej rozsypce i nie ma jakiejkolwiek organizacji gry. Co jednak faktu nie zmienia, że być może jest trochę przepłacony.
0
@zenoowity, gościu wchodził w każdego jak w masło, więc tak, przecinak. Co z tego, że nie dostawał kartek w LL bo robił to niby po gentlemańsku, ale nogi prawie urywał...
0
@-barca4ever-, takie kontuzje często są najgorsze kiedy nie masz kontaktu z przeciwnikiem.
0
Casemiro przecinak, ale potrafi zagrać ciasteczko. Jak go nie trawię to teraz. Chapeau bas.
1
@DonCarletto, gdyby to Redzi robili ten remake, ale to byłby sztos.
0
@Kondziubarca, Wakanda News informuje, że Czarna Pantera rozważa podczas najbliższych obchodów upamiętniających "Bitwę o Wakande" potępienie zachowań, które zdarzają się regularnie w kierunku gwiazdy Realu Madryt, Viniciusa Jr.
1
@cules100pro, bardzo.
3
By wszystko stało się jasne: W żadnym momencie nie zapytałem czy mogę odejść, więc nigdzie się nie wybieram. [Jules Kounde]
0
@antymadrista1, z tego co mi wiadomo dogadany jest Inigo Martinez.
0
@KrwawiaceoczyVEB, zespoły z superligi zapłaciłyby znacznie więcej.
0
smasher, golazo, Brighton.
4
@Mns21, odwalają pajacerkę total, ale jeśli ten cyrk pomoże wypędzić margines społeczny z trybun to już niech tak będzie. Podobno cel uświęca środki.
0
@koziar, pożyjemy, zobaczymy. W sumie żadne z tych rozwiązań nie jest tragedią... Choć to w jaki sposób Największa Legenda w historii futbolu odeszła z naszego klubu jest wielkim wstydem.
0
@Deviler, stąpasz na krawędzi, choć w sumie masz rację jeśli chodzi o miejsce narodzin :D
0
Myślę, że odejście Jordiego całkowicie przekreśla powrót Leo. Choć emocjonalnie bardzo bym chciał by miał godne pożegnanie na jakie nikt inny nie zasłużył, tak niestety sportowo mógłby to być krok w tył jeśli chodzi o rozwój całej drużyny i budowanie nowego projektu.
1
@damianfcb105, doceniam poczucie humoru.
1
@adi7adi8, tak to się kończy. Chłop był tyle razy poniżany, że w końcu nie wytrzymał, ale dziwne, że dostał karę. Na pewno zaraz złoży odwołanie i wszystko rozejdzie się po kościach.
0
@ObiwanKenobi, plują nam jawnie w twarz. Ludzie się w końcu obudzą, ale nie czy nie będzie za późno?
0
@KlonaZepan, umiesz czytać ze zrozumieniem?
0
Wydaje mi się, że Xavi zbyt mało zmotywował dziś zawodników, a po drugie znowu kompletny brak planu Mistera na mecz.
0
@MesQueUnClub96, hmm. Szkoda strzępić ryja. Moja subiektywna opinia. Jak napisałem. Mecz można przegrać, ale dać z siebie zaangażowanie. Ja po tak rozegranym meczu przeprosiłbym naszych kibiców na całym świecie za żenadę w naszym wykonaniu.
2
Mam wrażenie, że piłkarze i trener Barcelony nie zdają sobie w tym momencie sprawy jak wielką rzeszę kibiców mają i jak wiele osób dziś zmarnowało swoje 2h z życia. Tu nie chodzi przede wszystkim o wynik tylko o jakikolwiek brak zaangażowania.
0
Gramy dziś na poziomie walki o utrzymanie.
6
Dziś jest mi wstyd, że jestem kibicem Barcelony. To mistrzostwo na prawdę zaczyna smakować coraz gorzej.
1
@GeneralXavi, heheheh.