esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Filipem, to nie jest nalepka na kibel.
5
Aż współczuję osobie, która teraz będzie musiała pójść do wywiadu z Igą. Przecież Ona na każde pytanie może zareagować negatywnie.
0
Czy Iga powinna kontynuować pracę z obecnym trenerem?
0
Ten nawalony patol od razu out z trybun. Na co Oni czekają?
0
"Vamos Iga" na trybunach, a Ona do Nich "cicho!". Jak oceniacie to zachowanie?
0
Ja p. Jeszcze do tego gruźlica dopadła Camp Nou. Któż by się spodziewał.
0
Czy Bogdanowi dostało się od Newsweeka za to? Tuskotronic Vengeance?
1
Czy ktoś profesjonalnie może mi wytłumaczyć dlaczego nie został wczoraj podyktowany karny dla Liverpoolu? Krążą słuchy, że była to bliższa ciału ręka Czuameniego, naturalnie ułożona i to dlatego, ale do jasnej ciasnej koleś blokuje groźny strzał niedozwoloną częścią ciała, którą w piłkę się nie gra... U nas wszystkie takie sytuacje kończą się jedenastką przeciwko nam...
1
@Chada, duolingo masz darmowe. Korzystam od kilku lat.
0
@noface, w naszej obecnej formie dziś to raczej nie będzie spacerek i walka o 3pkt do końca. Obym się mylił.
2
@LeszekFCB, odrzucając propozycję z Barcy czy Realu (ha tfffu!) - można potem tego żałować całe życie.
0
@pt9, była ewidentnie w polu karnym i była dobra powtórka.
1
@Traba727, no okej, ale na jakiej podstawie? Że piłka najpierw odbija się od nogi Czuameniego, a potem w rękę? Jeśli tak to na żadnej powtórce tego nie widać.
0
Wszyscy w studiu na Amazon Prime zgodni, że to nie jest karny i po to właśnie jest VAR. O co kaman?
0
Czibo Airlines. Standard.
7
Z trybun "f ballerina!". Cudowne.
2
Hahahahahhahahahahahahahha
24
Pełna zgoda.
1
Klasyczek, ale z drugiej strony taki trochę śmiech przez płacz i w tle dramat tej rodziny.
0
Czy jakbyście byli Hansim Flickiem to bylibyście zadowoleni z przebiegu tego spotkania i dlaczego nie?
1
Czy Arajuo znowu się połamał?
1
Szczęsny ratuje nas przed 3:2
0
Matko i córko na niebie, ale pass Ferminatora - truskawka na torcie.
0
Powiem Wam, że nie mając kontroli w meczu grając w beniaminkiem to średnio na jeża to wygląda.
0
https://www.si.com/soccer/the-massive-fear-surrounding-lamine-yamal-nagging-injury
Kiedyś wrzucałem tutaj info o tym, to mnie linczowali, a teraz wszyscy o tym trąbią.
Przy ewentualnej operacji:
- Pełne obciążenia i mecze:
Powrót do gry w pełnym kontakcie, sparingi, mecze ligowe.
10–12 tygodni (czyli ok. 2,5–3 miesiące)
1
@Laminedependencia, słownik, dzięki mordo.
3
Pedri może wypaść nawet na 10 meczów... Masakra. Mam nadzieję, że będzie można wyciągnąć też z tego jakiś pozytyw i po prostu się oduzależnić od Kanaryjczyka. Casado na DM (Bernal w odwodzie) i De Jong wyżej - to w teorii wcale nie powinno wyglądać najgorzej.
2
@Roobo, muszę to mieć!
3
Dla przestrogi.
2
Surprise.