1

@Filipem, to nie jest nalepka na kibel.

5

Aż współczuję osobie, która teraz będzie musiała pójść do wywiadu z Igą. Przecież Ona na każde pytanie może zareagować negatywnie.

0

Czy Iga powinna kontynuować pracę z obecnym trenerem?

0

Ten nawalony patol od razu out z trybun. Na co Oni czekają?

0

"Vamos Iga" na trybunach, a Ona do Nich "cicho!". Jak oceniacie to zachowanie?

0

Ja p. Jeszcze do tego gruźlica dopadła Camp Nou. Któż by się spodziewał.

0



Czy Bogdanowi dostało się od Newsweeka za to? Tuskotronic Vengeance?

1

Czy ktoś profesjonalnie może mi wytłumaczyć dlaczego nie został wczoraj podyktowany karny dla Liverpoolu? Krążą słuchy, że była to bliższa ciału ręka Czuameniego, naturalnie ułożona i to dlatego, ale do jasnej ciasnej koleś blokuje groźny strzał niedozwoloną częścią ciała, którą w piłkę się nie gra... U nas wszystkie takie sytuacje kończą się jedenastką przeciwko nam...

1

@Chada, duolingo masz darmowe. Korzystam od kilku lat.

0

@noface, w naszej obecnej formie dziś to raczej nie będzie spacerek i walka o 3pkt do końca. Obym się mylił.

2

@LeszekFCB, odrzucając propozycję z Barcy czy Realu (ha tfffu!) - można potem tego żałować całe życie.

0

@pt9, była ewidentnie w polu karnym i była dobra powtórka.

1

@Traba727, no okej, ale na jakiej podstawie? Że piłka najpierw odbija się od nogi Czuameniego, a potem w rękę? Jeśli tak to na żadnej powtórce tego nie widać.

0

Wszyscy w studiu na Amazon Prime zgodni, że to nie jest karny i po to właśnie jest VAR. O co kaman?

0

Czibo Airlines. Standard.

7

Z trybun "f ballerina!". Cudowne.

2

Hahahahahhahahahahahahahha

24



Pełna zgoda.

1



Klasyczek, ale z drugiej strony taki trochę śmiech przez płacz i w tle dramat tej rodziny.

0

Czy jakbyście byli Hansim Flickiem to bylibyście zadowoleni z przebiegu tego spotkania i dlaczego nie?

1

Czy Arajuo znowu się połamał?

1

Szczęsny ratuje nas przed 3:2

0

Matko i córko na niebie, ale pass Ferminatora - truskawka na torcie.

0

Powiem Wam, że nie mając kontroli w meczu grając w beniaminkiem to średnio na jeża to wygląda.

0

https://www.si.com/soccer/the-massive-fear-surrounding-lamine-yamal-nagging-injury

Kiedyś wrzucałem tutaj info o tym, to mnie linczowali, a teraz wszyscy o tym trąbią.

Przy ewentualnej operacji:

- Pełne obciążenia i mecze:
Powrót do gry w pełnym kontakcie, sparingi, mecze ligowe.
10–12 tygodni (czyli ok. 2,5–3 miesiące)

1

@Laminedependencia, słownik, dzięki mordo.

3

Pedri może wypaść nawet na 10 meczów... Masakra. Mam nadzieję, że będzie można wyciągnąć też z tego jakiś pozytyw i po prostu się oduzależnić od Kanaryjczyka. Casado na DM (Bernal w odwodzie) i De Jong wyżej - to w teorii wcale nie powinno wyglądać najgorzej.

2

@Roobo, muszę to mieć!


3



Dla przestrogi.

2



Surprise.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?