esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"Prawdopodobnie największy skandal sędziowski w historii". Teraz w studiu na C+. Jak myślicie o co chodzi?
0
@Filipem, ale Eric zagrał przeciętny mecz z Athleticiem (dużo niecelnych podań) i wyglądał średnio na tej pozycji. Nie sądzę by Casado odnalazł się tam gorzej. Poza tym cofamy De Jonga na DM, a Olmo np idzie wyżej, choć zgodzę się, że gość od jakiegoś czasu jest cieniem samego siebie.
1
@Szklaner, Pan Piłkarz i Pan Człowiek. Chciałem go kiedyś u nas zobaczyć, ale teraz już chłopak chyba wiekowy troszkę, może jako zmiennik na jakimś małym kontrakcie w sumie czemu nie.
4
Casado, Bernal i Olmo na ławce, a Garcia w pomocy. To musi wiele mówić o formie trojga pomocników.
2
@Sulimo, robiłem w przeprowadzkach i wnoszenie lodówki amerykańskiej nie polecam nikomu.
1
@Bernard777, nie robię go jakoś mega często, ale jak już to mogę go jeść na śniadanie, obiad i kolację :D
4
@macio_944, wbrew pozorom żeby zrobić bigos nie potrzeba aż tak wiele czasu. Znaczną jego część zabiera jego gotowanie, które trwa najdłużej, ale to wtedy przychodzisz raz na jakiś czas i tylko mieszasz ;)
3
https://x.com/i/status/1992982847892934848
Krążą plotki, że właśnie przelatuje nad wielkim murem na Antarktydzie.
8
@Nazio_87, gratki. Życzę dalszych postępów ;)
0
@Encore, nie "doceniłem" ManU.
0
@Encore, ja obstawiam 2 lub 3:1 dla Utd.
0
Śmieszki z United, a i tak koniec końców wyciągną pozytywny wynik.
5
@LeszekFCB, nie ma znaczenia czy rażące przewinienie ma miejsce na przeciwniku czy friendly fire.
1
Klasyczek. Hop hop.
3
@PatrychoO, jakby mi się tak majty w dupę wżynały to bym minuty nie wytrzymał.
1
@Szmulek, w lato jest ciepło.
1
@Matt_i1992, niby takie proste się wydaje, szybko biegać i nacierać na przeciwnika pressingiem, ale jednak do tego jak to robi Raphinha nikt z naszych nie ma nawet podejścia.
1
@Sulimo, no ale co jest złego w tym, że ktoś chce zmienić pracę? Co On jakiś cyrograf podpisał?
0
@Esteban_, no i jeszcze przy remontadzie z PSG nam sędzia trochę pomógł ;)
0
Czy Wy też nie macie komentarza na Eurosporcie?
0
Music by Lorien Testard. Tyle mam do powiedzenia.
0
@Roobo, miesięcznie?
5
Nie chcę popadać w jakiś huraoptymizm, ale czuję coś w kościach, że ten nasz powrót do domu sprawi, że jeszcze w tym sezonie osiągniemy piękne rzeczy.
2
@MirusAmisz, fajnie czytać, że ktoś przeżywa równie mocno co ja :)
1
Zabrakło tylko truskawki na torcie w postaci manity, reszta idealnie.
1
@ViscaelBarca2007,
0
@El Plutoninho, były mecze z przeciętniakami z Pedrim lub De Jongiem i też nie mieliśmy kontroli.
1
Wreszcie jakiś dobry moment Olmo, choć niecelnie.
2
Dobrze się to ułożyło. Mamy 40' gry na mniejszej intensywności przed wyjazdem na Stamford Bridge.
0
Wyp z tego boiska Sancet!