2

"Prawdopodobnie największy skandal sędziowski w historii". Teraz w studiu na C+. Jak myślicie o co chodzi?

0

@Filipem, ale Eric zagrał przeciętny mecz z Athleticiem (dużo niecelnych podań) i wyglądał średnio na tej pozycji. Nie sądzę by Casado odnalazł się tam gorzej. Poza tym cofamy De Jonga na DM, a Olmo np idzie wyżej, choć zgodzę się, że gość od jakiegoś czasu jest cieniem samego siebie.

1

@Szklaner, Pan Piłkarz i Pan Człowiek. Chciałem go kiedyś u nas zobaczyć, ale teraz już chłopak chyba wiekowy troszkę, może jako zmiennik na jakimś małym kontrakcie w sumie czemu nie.

4

Casado, Bernal i Olmo na ławce, a Garcia w pomocy. To musi wiele mówić o formie trojga pomocników.

2

@Sulimo, robiłem w przeprowadzkach i wnoszenie lodówki amerykańskiej nie polecam nikomu.

1

@Bernard777, nie robię go jakoś mega często, ale jak już to mogę go jeść na śniadanie, obiad i kolację :D

4

@macio_944, wbrew pozorom żeby zrobić bigos nie potrzeba aż tak wiele czasu. Znaczną jego część zabiera jego gotowanie, które trwa najdłużej, ale to wtedy przychodzisz raz na jakiś czas i tylko mieszasz ;)

3

https://x.com/i/status/1992982847892934848

Krążą plotki, że właśnie przelatuje nad wielkim murem na Antarktydzie.

8

@Nazio_87, gratki. Życzę dalszych postępów ;)

0

@Encore, nie "doceniłem" ManU.

0

@Encore, ja obstawiam 2 lub 3:1 dla Utd.

0

Śmieszki z United, a i tak koniec końców wyciągną pozytywny wynik.

5

@LeszekFCB, nie ma znaczenia czy rażące przewinienie ma miejsce na przeciwniku czy friendly fire.

1



Klasyczek. Hop hop.

3

@PatrychoO, jakby mi się tak majty w dupę wżynały to bym minuty nie wytrzymał.

1

@Szmulek, w lato jest ciepło.

1

@Matt_i1992, niby takie proste się wydaje, szybko biegać i nacierać na przeciwnika pressingiem, ale jednak do tego jak to robi Raphinha nikt z naszych nie ma nawet podejścia.

1

@Sulimo, no ale co jest złego w tym, że ktoś chce zmienić pracę? Co On jakiś cyrograf podpisał?

0

@Esteban_, no i jeszcze przy remontadzie z PSG nam sędzia trochę pomógł ;)

0

Czy Wy też nie macie komentarza na Eurosporcie?

0

Music by Lorien Testard. Tyle mam do powiedzenia.

0

@Roobo, miesięcznie?

5

Nie chcę popadać w jakiś huraoptymizm, ale czuję coś w kościach, że ten nasz powrót do domu sprawi, że jeszcze w tym sezonie osiągniemy piękne rzeczy.

2

@MirusAmisz, fajnie czytać, że ktoś przeżywa równie mocno co ja :)

1

Zabrakło tylko truskawki na torcie w postaci manity, reszta idealnie.

1

0

@El Plutoninho, były mecze z przeciętniakami z Pedrim lub De Jongiem i też nie mieliśmy kontroli.

1

Wreszcie jakiś dobry moment Olmo, choć niecelnie.

2

Dobrze się to ułożyło. Mamy 40' gry na mniejszej intensywności przed wyjazdem na Stamford Bridge.

0

Wyp z tego boiska Sancet!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?