esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Matko i córko na niebie chrońcie dziś moją transmisję przed zacinkami.
6
Rashy ma ostatnio nieźle celownik ustawiony. Oby dziś zbombardował Kurtuła kilka razy.
0
Wyniki Realu z topowymi rywalami:
vs Atletico: 2:5
vs PSG: 0:4
5
"Jechałam do pracy autobusem i byłam świadkiem jak mała dziewczynka ciągle zadawała pytania swojej mamie. Dlaczego to, dlaczego tamto...? Po nieskończonej ilości pytań, zadanych przez dziecko, wyraźnie zmęczona mama, odpowiedziała, że nie wie. A na to dziecko, może Ch wie, bo tata zawsze mówi, że Ch wie."
[Spotted Sosnowiec]
1
@macio_944, w ciągu dalszym ten tytuł do ogrania przede mną, GTA V w sumie też :D
9
Czy też jak słyszycie "Królewscy" to od razu Wam się to słówko w głowie przekręca na inne?
6
Dziś Ferminator robi nam ten mecz. Róbcie screeny.
0
Nakręcamy atmosferkę.
0
Mam dużą obawę że Śmietankowi będą chcieli nam spuścić srogi łomot za zbałamucenie ich niejednokrotnie w poprzednim sezonie...
1
@MadafakinGuy, nie wiem co napisać stary. Trzymaj się jakoś po prostu i dużo zdrówka dla taty... Mam nadzieję, że będzie jakiś cud... Ja przy swoim nie mogłem być niestety, zmarł jak byłem za granicą, ostatniej rozmowy przez telefon nie zapomnę do końca życia.
1
@TR3YWAY, namówiłeś.
13
@OBSERWATOR2021, a co powiesz na negowanie Holokaustu? Jak do gościa miałem ambiwalentny stosunek, to to jest absolutnym gwoździem do trumny.
1
@davidek1997, zdrówka dla taty! Jaki wynik w klasyku obstawiasz? Damy radę?
0
@BorzyKrzys, taktyk.
3
@FcPortoFan1999, Rafał zacznie strzelać do naszej bramki.
0
@Destroyer_of_Worlds, zwróć uwagę, żebyś miał również c+ extra - tam leci Kaszanka.
3
@norbi77, no i jeszcze remontada z PSG trochę nam tam sędzia pomógł akurat nieironicznie pisząc tu akurat ;)
1
A tu dzisiejsze czerwo dla Ajaxu. Sytuacja bardzo podobna.
2
31
Kowal: "Vinicius Jr to świetny grajek, ale z głową niestety już się nie da nic zrobić".
Zgoda.
2
Żółta czy czerwona?
3
Widzieliście ten wywiad? Szurostwo, czy jednak Pani coś tam jednak się zna?
https://ludzie.nauka.gov.pl/ln/profiles/n0gAfHHriyf
0
@Pablozeusz, no tylko z drugiej strony jakby Śmietanowi wykorzystali wszystko to finalnie i tak wygrali by ten mecz.
0
@Tigermaus, ja zawsze muszę sobie pomarudzić trochę przed nadchodzącym klasykiem, żeby potem się pozytywnie zaskoczyć ;)
0
@Aragorn33, serio mam do nich ambiwalentny stosunek, ale mają swój zespół, regularnie jeżdżą na Ukrainę i moim zdaniem wiedzą co się dzieje. Jeśli masz większą wiedzę, bądź alternatywy dla Nich to proszę, podziel się.
0
Real u siebie totalnie dominuje Juve co chwilę obijając ich bramkę grając 11vs11 a my niestety męczyliśmy bułę ze słabym Olimpiakosem do momentu czerwonej kartki. Niestety jest się czego obawiać w niedzielę jak nasza obrona wciąż będzie miała takie wylewy.
1
Tomku Lipiński, życzę Ci żebyś dziś za bardzo nie odlatywał z tej planety ;)
0
@Aragorn33, taaa. Ty wiesz lepiej niż profesjonaliści zajmujący się tym 24/7.
1
@gumaz, widać, że temat na czasie to ludzie monetyzują. Normalka nowadays.
0
@VegetaPolska, warto zaznaczyć też, że jest druga strona medalu. Picie bardzo dużych ilości wody mineralnej bogatej w wapń i sód może teoretycznie zwiększyć ryzyko kamieni nerkowych, ale dla większości osób umiarkowane spożycie jest bezpieczne.