0

@VegetaPolska, warto zaznaczyć też, że jest druga strona medalu. Picie bardzo dużych ilości wody mineralnej bogatej w wapń i sód może teoretycznie zwiększyć ryzyko kamieni nerkowych, ale dla większości osób umiarkowane spożycie jest bezpieczne.

1

@4drian0, powiedzcie mi, że to AI...

1

@norbi77, co Wy macie do tego Rudzkiego. Gość czasem może i zanudza w programach, ale jako współkomentator sprawdza się moim zdaniem świetnie i polszczyzna, którą włada jest również na bardzo wysokim poziomie.

5

@BulaKG, a Ci z Bliskiego Wschodu wrzucają jeszcze czasem bramki szybciej niż one padną.

0

@PawkoFCB, ewidentna czerwona Nyoma na Vinim, a druga sytuacja to pajacerka ze strony Viniego - standard.

0

@APTAPT, Hansi mówił, że Bernal musi zrobić postęp na treningach. Nikt za darmo minut nie dostanie. Trzeba sobie na nie zapracować.

1

Po symulce Casado Busquests byłby dumny ;)

1

@Nightraider, zgodzę się, ale może taki bodziec był potrzebny, taka goleada (mimo sprzyjających okoliczności) i w następnym meczu już wróci to "flow".

5

Boże chroń tę stronę przed "Aktualizacja [..:..]"

1

Rashford wbiega w pole karne na pełnej szybkości. Byle dotknięcie powoduje upadek często. Brawo sędzia...

1

Lipa trochę odklejka, że VAR głównemu mówi, że popełnił błąd, a teraz jeszcze z tym karnym. Trochę się zawiodłem bo bardzo lubię gościa.

0

Ta druga żółta bardzo delikatna i Tomek Lipiński ma tu moim zdaniem rację. Kiedy w meczu Madrycioków ktoś z przeciwników dostałby taką kartkę to przecież tu by się rozlała jakaś fala. Nie róbcie z tej strony notatnika i zachowajcie czasem trochę obiektywizmu.

0

@DonAndresFCB, jeśli chodzi o kontrolę gry to trochę w tym racji jest.

4

Jestem ciekaw co by mówili w studiu w przerwie gdyby to Śmietankowi wygrywając 2:0 po pierwszej połowie tak "kontrolowali" mecz. Obstawiam, że "specjalnie wpuścili rywala na własną połowę by zadać dwa śmiertelne ciosy, to jest ten mental, to są te kontry".

0

@tbas, https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/znikajace-nazwisko-w-bazie-agata-kornhauser-duda-i-praca-w-nbp-st8709927

tutaj jeszcze jakiś screenshot, że znajduje się Ona w bazie e-mail.

0

@Jakchcesz, a co miał wykonać gest aprobaty? "Tak panie sędzio, ma pan absolutną rację"? Chore.

1

@misterio, mamy jutro mecz. Moim zdaniem jeśli np wysoko go wygramy to morale pójdą sporo do góry.

0

@MOLESTA, ale nie rozmawiamy tutaj o interpretacji słów bo tu jestem w stanie się zgodzić, ale chodzi o konkretne słowa ;)

0

Powiem Wam szczerze, że jak forma nie zacznie zwyżkować to meczu z Realem obawiam się niezmiernie. W poprzednim sezonie świetnie łapaliśmy np Mekambe na spalone, a wiemy jak dziurawym serem jest nasza defensywa od kilku spotkań...

1

@MOLESTA, w gwoli ścisłości nie powiedział, że wygląda bardzo słabo, tylko że musi zrobić postęp.

7



Krótki czy długi?

1

@Eklerek, myślałem, że chodzi o tego po prawej, że to Makłowicz.

0

Ktoś z Was kiedyś złapał się na jakiś scam? Straciliście pieniądze?

3

Robercik jeszcze nie wrócił do formy sprzed kontuzji, a do tego jeszcze zdążył mu się ten uraz odnowić... Dramat...

0



Wiedzieliście, że złoto "rośnie" na drzewach?

18



Piękne.

1

@Kgorecki2500, pohuśtać trochę Miłoszem przed spaniem. Brzmi trochę dziwnie :D

0

Mam nadzieję, że to tylko plotki i szukanie sensacji odnośnie meczu z PSG i Yamala, ale jeśli faktycznie to prawda to trzeba ten zarząd wypier czym prędzej...

2

Skreślany Szymański gol i asysta. Brawo Sebek.

1

Bobek jednak jeszcze żyje ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?