esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Aston Martin rządzi, ale dał się łatwo objechać Barcoli i w sumie powinno być 2:1, ale spartolił.
3
Podczas tej pierwszej połowy chyba spaliłem więcej kalorii niż podczas dzisiejszego treningu.
4
Już widzę jak niedługo Archivo VAR wchodzi z analizą, że należał się nam rzut karny.
0
@kuz, młodzi gniewni. Nie lekceważyłbym ich.
0
@jedrek7000, Atora oglądałeś?
3
Średnia wieku dzisiejszego składu PSG to 22 lata i 9 miesięcy.
0
@partymaker, Mudryk to chyba myśli nad zmianą dyscypliny mordo.
0
Chevalier ostatnio nie jest w najlepszej formie. Zobaczymy jak będzie dziś.
0
Dzisiejszy mecz komentują Michał Mitrut i Tomasz Wieszczycki.
1
@fcbarcafan19, olejek z oregano póki co cisnę bo nawet antybiotyki nie pomogły.
0
@fcbarcafan19, ja jestem specjalistą od helicobacter od jakiegoś czasu.
0
@bartekvisca , przyjrzałbym się bliżej etykiecie. Niższa cena zazwyczaj skutkuje gorszym składem.
4
"Barça przegrywa do przerwy z PSG w Lidze Młodzieżowej UEFA, młody stoper wyleciał z boiska niczym Ronald Araujo"
DNA Barcelony nabiera nowego znaczenia.
10
Wojtula dzisiaj.
1
@Antimadridista_WR, "I'm serious, f y" :D
1
Co o tym sądzicie? Pozwolilibyście swoim pociechom to oglądać?
6
Polska gurom.
4
@allien18, nie pamiętam żebym kogoś zgłaszał na stronie, ale na pewno jesteś w gronie nielicznych.
3
https://x.com/i/status/1973045095084822649
Dziś gramy jakby ktoś nie wiedział.
0
@BorzyKrzys, taktyk.
3
Dla przestrogi Mordeczki. Znam kilku ogarniętych ludzi, którzy padli ofiarom tych obrzydliwych hien. Również z doświadczenia wiem, że praktycznie nikt się do tego nie przyznaje, że został oszukany bo jest im po prostu wstyd, a kompletnie tego nie rozumiem bo właśnie takie osoby powinny potem ostrzegać innych, a nie nie zostawiać tego wstydu dla siebie...
0
Co Oni teraz dopiero odpalają studio na 20min w C+ po meczu Śmietankowych?
0
@Uukasz_93, serio widziałeś tu karnego dla Kazachów?
0
@Majkel34, tak, był, całkowicie zasłużony niestety.
3
Penalty a favor del Kairat Almaty.
Coś czuję, że anulują.
0
@aldewir, jak ktoś mi to odnajdzie konkretnie to z chęcią przyznam rację.
1
@aldewir, tylko czemu nie zwracacie uwagi kiedy również z orgazmem komentuje bramki Barcy?
0
@APTAPT, musiałbym przesłuchać tę wypowiedź, może chodziło mu o jakiś szerszy kontekst.
0
@APTAPT, polecam posłuchać VAR od Michała Gajdka i jeśli chodzi o Negreire to z naszej strony na prawdę nie wygląda to dobrze.
0
@Eto'o9 R10, nie wiem skąd u Was taka pewność. Ani Leszek ani Piotrek nigdy nie zadeklarowali tego publicznie. O Ćwiąkim wielu również mówi, że to Madryciok, a moim zdaniem bliżej mu do Barcy. Naprawdę wydaje mi się, że przez wielu z Was bije stronniczość.