4

Aston Martin rządzi, ale dał się łatwo objechać Barcoli i w sumie powinno być 2:1, ale spartolił.

3

Podczas tej pierwszej połowy chyba spaliłem więcej kalorii niż podczas dzisiejszego treningu.

4

Już widzę jak niedługo Archivo VAR wchodzi z analizą, że należał się nam rzut karny.

0

@kuz, młodzi gniewni. Nie lekceważyłbym ich.

0

@jedrek7000, Atora oglądałeś?

3

Średnia wieku dzisiejszego składu PSG to 22 lata i 9 miesięcy.

0

@partymaker, Mudryk to chyba myśli nad zmianą dyscypliny mordo.

0

Chevalier ostatnio nie jest w najlepszej formie. Zobaczymy jak będzie dziś.

0

Dzisiejszy mecz komentują Michał Mitrut i Tomasz Wieszczycki.

1

@fcbarcafan19, olejek z oregano póki co cisnę bo nawet antybiotyki nie pomogły.

0

@fcbarcafan19, ja jestem specjalistą od helicobacter od jakiegoś czasu.

0

@bartekvisca , przyjrzałbym się bliżej etykiecie. Niższa cena zazwyczaj skutkuje gorszym składem.

4

"Barça przegrywa do przerwy z PSG w Lidze Młodzieżowej UEFA, młody stoper wyleciał z boiska niczym Ronald Araujo"

DNA Barcelony nabiera nowego znaczenia.

10



Wojtula dzisiaj.

1

@Antimadridista_WR, "I'm serious, f y" :D

1



Co o tym sądzicie? Pozwolilibyście swoim pociechom to oglądać?

6



Polska gurom.

4

@allien18, nie pamiętam żebym kogoś zgłaszał na stronie, ale na pewno jesteś w gronie nielicznych.

3

https://x.com/i/status/1973045095084822649

Dziś gramy jakby ktoś nie wiedział.

0

@BorzyKrzys, taktyk.

3



Dla przestrogi Mordeczki. Znam kilku ogarniętych ludzi, którzy padli ofiarom tych obrzydliwych hien. Również z doświadczenia wiem, że praktycznie nikt się do tego nie przyznaje, że został oszukany bo jest im po prostu wstyd, a kompletnie tego nie rozumiem bo właśnie takie osoby powinny potem ostrzegać innych, a nie nie zostawiać tego wstydu dla siebie...

0

Co Oni teraz dopiero odpalają studio na 20min w C+ po meczu Śmietankowych?

0

@Uukasz_93, serio widziałeś tu karnego dla Kazachów?

0

@Majkel34, tak, był, całkowicie zasłużony niestety.

3

Penalty a favor del Kairat Almaty.

Coś czuję, że anulują.

0

@aldewir, jak ktoś mi to odnajdzie konkretnie to z chęcią przyznam rację.

1

@aldewir, tylko czemu nie zwracacie uwagi kiedy również z orgazmem komentuje bramki Barcy?

0

@APTAPT, musiałbym przesłuchać tę wypowiedź, może chodziło mu o jakiś szerszy kontekst.

0

@APTAPT, polecam posłuchać VAR od Michała Gajdka i jeśli chodzi o Negreire to z naszej strony na prawdę nie wygląda to dobrze.

0

@Eto'o9 R10, nie wiem skąd u Was taka pewność. Ani Leszek ani Piotrek nigdy nie zadeklarowali tego publicznie. O Ćwiąkim wielu również mówi, że to Madryciok, a moim zdaniem bliżej mu do Barcy. Naprawdę wydaje mi się, że przez wielu z Was bije stronniczość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?