fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ Patrzac na pracę Papszuna i majac z tyłu głowy fakt, że się wzmocnia latem to stawiam na Raków. Jedyny słuszny wybór.
13
@Kitek1640 Finał Ligi Miszczuf sezon 2025?
0
@FCB24 a ja uważam, że jeśli jakimś cudem GSW wygraja mecz nr 2 to będzie szybka seria dla GSW. ;)
0
@FCB24 Słuszna uwaga i ja również to podkreślam, żeby Rakiet jeszcze nie skreślać natomiast...
ta dzisiejsza porażka sprawia, żę GSW maja przewagę parkietu i to Stefan z Butlerem teraz rozdają karty.
2
@Encore No dokładnie. Miękkie nogi i pierwszy mecz w PO zrobił swoje. Dla Stefana i Butlera takie poważne granie w PO to norma. Dla zawodników Rakiet wielkie święto.
4
@Encore Rakiety nie maja doświadczenia i to widać. Proste piłki nie wchodziły im spod kosza. Natomiast ja bym jeszcze ich nie skreślał. To ambitna ekipa z świetnym trenerem, który w swoim debiutanckim sezonie poprowadził Boston do finałów Nba w których po 3 meczach prowadził 2-1.
amen dzisiaj nie zatrzymał Stefana, ale to świetny obrońca z ogromnym potencjałem na Elite. Zobaczymy co się wydarzy w meczu nr 2.
5
I zobaczcie jakich czasów doczekaliśmy?
Za naszego życia zobaczymy 3 wybór na Papieża a niektórzy tutaj to nawet 4 wybór.
5
@Popitek12 I dlatego ja nie piję. Polecam każdemu młodemu i staremu na tej stronie.
Zostawcie alko i nigdy nie próbujcie bo może Was zmieść z planszy.
2
@Popitek12 Święta prawda!!!
ale w meczach wrzutek zawsze, ale to zawsze ta bezstronność zamienia się w stronność na korzyść wrzutek. Nie wiem może to jakaś rodzina bliska jest? nie wiem.
1
@LukaszFan Sportowo jesteśmy lepsi ale ja obawiam się, że sędziowie coś odstawia i pomoga wrzutkom.
0
@adamek20151 Bardzo ciekawa ekipa i śmiem twierdzić, że ze zdrowym Starym Wagnerem to Magic sa Top 3-4 Wschodu.
0
Boston wrzucił 2 bieg i .... nie ma co zbierać z Magic. ;D
0
@FCB24 Orlando gra bardzo dobrze ;D
0
Boston Celtics grilluja
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
@Popitek12 No i zachęciłeś
akurat rodzinka się zjeżdza to w międzyczasie przygotowuje działa:
Na poczatek przy obiedzie na rogrzeweczkę wiedzie temat LTBG, dalej wjeżdzam z aborcja i żeby podtyrzymać dobre grzanie wjeżdzam z Polityka: Trzasku, Hołownia, Mentzen i Doktur Batyr a na koniec z uśmiechem zarzucę Tuskiem i Kaczyńskim i zamykamy Święta.
Jak ja uwielbiam ten rodzinny czas przy stole ;D
1
@blakkudium Czytałem, że taki uraz leczy się od kilku dni do nawet kilku tygodni + do tego stopniowe wprowadzanie do treningu i obciażeń.
3
@Who_you_mam Jeszcze bym to zrozumiał gdybyśmy żyli w Średniowieczu gdzie nic nie ma, ale kurcze My żyjemy w czasach gdzie wszystko jest na wyciagięcie ręki. Nigdy tej głupoty nie zrozumiem.
@Batys Dokładnie tak jak napisałeś. Sprawca nie ucierpi, albo wyjdzie bez większego szwanku a niewinni płaca ogromna cenę za jego głupotę.
2
@Bykunn @Batys Powiem Ci szczerze, że to się w głowie nie mieści jak w dobie tak powszechnej technologii i dobrodziejstwa - taksówki, Ubery srery, Bolty, srorty i ludzie nadal po kielichu wsiadaja i kusza los. Najbardziej przeraża mnie taka znieczulica już pal licho niech siebie zabija i swoich bliskich, ale na drogach sa ludzie niewinni, którzy cenia swoje życie i innych ludzi.
14
W Wielka Sobotę na terenie całego kraju zatrzymano prawie 371 praw jazdy. Przyczyna był alkohol.
371 w jeden dzień.
Żródło: Policja
1
@MessiForeverTheBest Najgorzej.... ;(
6
@takisobiektos Mój ulubiony!!!
Polecam również serniczek z Brzoskwiniami. Pycha!!!!
2
@tomek8756 Ja w ogóle tv nie oglądam ;D
TV? a po co to komu? a komu to potrzebne.
0
@Pomimo27 Bardzo mnie to cieszy i oby tak dalej ;D
1
ależ Detroit Pistons bawia się w Madison Square Garden z Knicksami, ależ pieknie się bawia, xD
0
ale meczycho się zrobiło ida pkt za pkt. Może być dogrywka.
Swoja droga zobaczcie jak Joker ciężko oddycha. Daje z siebie 200%
5
Joker na pełnym gazie, jak antylopa ;D
1
Clippersi znakomicie rozgrywaja Denver. Topowa obrona i szybkie kontry.
2
@lincoln25 Jakie trofea wygra? przecież nikt poważny nie traktuje statystów pokroju Fatiego, który nic nie gra a przecież przed podpisaniem nowej umowy sprawdza ile grał. Nie róbmy sobie jaj.
3
Last Krismas aj giwju maj chart,
Bat de wery nekst dej
Ju giwet ałej
Dis jer
Tu sejw mi from tirs
aj giwet
Tu some special.
I tom przepięknom piosenkom życzę Wszystkim użytkownikom La Bombli zdrowych, spokojnych i cudownych Świat!!!
44
Była okazja zima aby odejść na wypożyczenie i grać regularnie to odrzucił oferty. Bo myślał, że może sie uda. No się nie uda i pół roku zmarnowane. Głupie decyzje i jesteś gdzie jesteś.
Swoja droga miał furę szczęścia że przy kopnięciu w lodówkę się nie połamał. To byłby dopiero chichot losu.