0

@Stinger_ Patrzac na pracę Papszuna i majac z tyłu głowy fakt, że się wzmocnia latem to stawiam na Raków. Jedyny słuszny wybór.

13

@Kitek1640 Finał Ligi Miszczuf sezon 2025?

0

@FCB24 a ja uważam, że jeśli jakimś cudem GSW wygraja mecz nr 2 to będzie szybka seria dla GSW. ;)

0

@FCB24 Słuszna uwaga i ja również to podkreślam, żeby Rakiet jeszcze nie skreślać natomiast...
ta dzisiejsza porażka sprawia, żę GSW maja przewagę parkietu i to Stefan z Butlerem teraz rozdają karty.

2

@Encore No dokładnie. Miękkie nogi i pierwszy mecz w PO zrobił swoje. Dla Stefana i Butlera takie poważne granie w PO to norma. Dla zawodników Rakiet wielkie święto.

4

@Encore Rakiety nie maja doświadczenia i to widać. Proste piłki nie wchodziły im spod kosza. Natomiast ja bym jeszcze ich nie skreślał. To ambitna ekipa z świetnym trenerem, który w swoim debiutanckim sezonie poprowadził Boston do finałów Nba w których po 3 meczach prowadził 2-1.
amen dzisiaj nie zatrzymał Stefana, ale to świetny obrońca z ogromnym potencjałem na Elite. Zobaczymy co się wydarzy w meczu nr 2.

5

I zobaczcie jakich czasów doczekaliśmy?
Za naszego życia zobaczymy 3 wybór na Papieża a niektórzy tutaj to nawet 4 wybór.

5

@Popitek12 I dlatego ja nie piję. Polecam każdemu młodemu i staremu na tej stronie.
Zostawcie alko i nigdy nie próbujcie bo może Was zmieść z planszy.

2

@Popitek12 Święta prawda!!!
ale w meczach wrzutek zawsze, ale to zawsze ta bezstronność zamienia się w stronność na korzyść wrzutek. Nie wiem może to jakaś rodzina bliska jest? nie wiem.

1

@LukaszFan Sportowo jesteśmy lepsi ale ja obawiam się, że sędziowie coś odstawia i pomoga wrzutkom.

0

@adamek20151 Bardzo ciekawa ekipa i śmiem twierdzić, że ze zdrowym Starym Wagnerem to Magic sa Top 3-4 Wschodu.

0

Boston wrzucił 2 bieg i .... nie ma co zbierać z Magic. ;D

0

@FCB24 Orlando gra bardzo dobrze ;D

0

Boston Celtics grilluja
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

1

@Popitek12 No i zachęciłeś
akurat rodzinka się zjeżdza to w międzyczasie przygotowuje działa:
Na poczatek przy obiedzie na rogrzeweczkę wiedzie temat LTBG, dalej wjeżdzam z aborcja i żeby podtyrzymać dobre grzanie wjeżdzam z Polityka: Trzasku, Hołownia, Mentzen i Doktur Batyr a na koniec z uśmiechem zarzucę Tuskiem i Kaczyńskim i zamykamy Święta.
Jak ja uwielbiam ten rodzinny czas przy stole ;D

1

@blakkudium Czytałem, że taki uraz leczy się od kilku dni do nawet kilku tygodni + do tego stopniowe wprowadzanie do treningu i obciażeń.

3

@Who_you_mam Jeszcze bym to zrozumiał gdybyśmy żyli w Średniowieczu gdzie nic nie ma, ale kurcze My żyjemy w czasach gdzie wszystko jest na wyciagięcie ręki. Nigdy tej głupoty nie zrozumiem.
@Batys Dokładnie tak jak napisałeś. Sprawca nie ucierpi, albo wyjdzie bez większego szwanku a niewinni płaca ogromna cenę za jego głupotę.

2

@Bykunn @Batys Powiem Ci szczerze, że to się w głowie nie mieści jak w dobie tak powszechnej technologii i dobrodziejstwa - taksówki, Ubery srery, Bolty, srorty i ludzie nadal po kielichu wsiadaja i kusza los. Najbardziej przeraża mnie taka znieczulica już pal licho niech siebie zabija i swoich bliskich, ale na drogach sa ludzie niewinni, którzy cenia swoje życie i innych ludzi.

14

W Wielka Sobotę na terenie całego kraju zatrzymano prawie 371 praw jazdy. Przyczyna był alkohol.
371 w jeden dzień.
Żródło: Policja

1

@MessiForeverTheBest Najgorzej.... ;(

6

@takisobiektos Mój ulubiony!!!
Polecam również serniczek z Brzoskwiniami. Pycha!!!!

2

@tomek8756 Ja w ogóle tv nie oglądam ;D
TV? a po co to komu? a komu to potrzebne.

0

@Pomimo27 Bardzo mnie to cieszy i oby tak dalej ;D

1

ależ Detroit Pistons bawia się w Madison Square Garden z Knicksami, ależ pieknie się bawia, xD

0

ale meczycho się zrobiło ida pkt za pkt. Może być dogrywka.
Swoja droga zobaczcie jak Joker ciężko oddycha. Daje z siebie 200%

5

Joker na pełnym gazie, jak antylopa ;D


1

Clippersi znakomicie rozgrywaja Denver. Topowa obrona i szybkie kontry.

2

@lincoln25 Jakie trofea wygra? przecież nikt poważny nie traktuje statystów pokroju Fatiego, który nic nie gra a przecież przed podpisaniem nowej umowy sprawdza ile grał. Nie róbmy sobie jaj.

3

Last Krismas aj giwju maj chart,
Bat de wery nekst dej
Ju giwet ałej
Dis jer
Tu sejw mi from tirs
aj giwet
Tu some special.
I tom przepięknom piosenkom życzę Wszystkim użytkownikom La Bombli zdrowych, spokojnych i cudownych Świat!!!


44

Była okazja zima aby odejść na wypożyczenie i grać regularnie to odrzucił oferty. Bo myślał, że może sie uda. No się nie uda i pół roku zmarnowane. Głupie decyzje i jesteś gdzie jesteś.
Swoja droga miał furę szczęścia że przy kopnięciu w lodówkę się nie połamał. To byłby dopiero chichot losu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?