fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 No tego nie wiemy co się wydarzy i jakie plany ma właściciel. Trzeba również pamietać, żę Broda i Leonard młodsi nie będa.
0
@FcPortoFan1999 No myślę że z Cavs się pomęczymy i wygramy z Nimi w 6 meczach.
0
@FcPortoFan1999 Knicksów bierzemy w 5 meczach. Oni nic nie znacza ma Wschodzie.
0
@FcPortoFan1999 Układ sił na Zachodzie jest taki, że Broda z Clippersami nie ma szans no chyba, że przeciwnicy się połamią. ;)
0
@michal26 No nie jak Clippers wygraja to beda na 5. Denver już na pewno wygraja i nie spadną niżej. Dlatego mecz GSW vs Clippers jest tak mega istotny bo jeśli GSW przegraja to spadaja do Play in - Wilki wygraja z Utah.
2
Broda Grilluje GSW
Zdrowy Leonard jest prze - Kozakiem. Ma taki luz w graniu mega przyjemnie się oglada tego Weterana.
0
@FcPortoFan1999 Oczywiście tylko to Nas interesuje.
0
@FcPortoFan1999 I dlatego bo Clippersi graja bardzo dobrze i na 100% napsują krwi Lejkersom. I oto właśnie chodzi.
0
@FcPortoFan1999 Byłoby pięknie.
0
Widać gołym okiem, że GSW brakuje ognia z przodu. Świetnie graja w obronie, ale jak piłki nie dostanie Stefan to zaczynają sie schody.
0
@FcPortoFan1999 Dla większych emocji i dla wszystkich lepiej aby Legia dzisiaj przegrała. Tak w walce o tytuł pozostana 3 ekipy. Będzie się czym ekscytować.
0
@FcPortoFan1999 Tu w zasadzie tylko jeden mecz bedzie ciekawy czyli pojedynek Stefana z Jokerem bo wszystko jest roztrzygnięte.
1
@Wojciech123 To już było wiadomo jak go ściagali. Tylko My nie mamy drużyny aby ten dzieciak wskoczył na wyższy level. Mam nadzieję, że Żewłakow zbuduje lepszy zespół na przyszły sezon.
0
@A4ron Tak wiem, że był spalony ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Gibbon_FCB To ja powiem więcej nawet gdyby Mekambe złamał gościowi nogę to i tak sędzia napisałby w raporcie, że zawodnik alaves sam się potknął o nogi Mapeta i się połamał. Z systemem nie wygramy.
0
@dawid4444 I teraz tak się zastanawiam czy to będzie dobry ruch? Fajnie jakby w kolejnym sezonie potwierdził, że ten debiut w Serie a to nie był przypadek i ponownie wykręcił dobry wynik z Como. I wtedy może iść do Romy. ;)
1
@July_6_BcN Ja i ty i tym i sobie chwalę ;D
1
@PatrychoO No spokojnie jeszcze się wyrobi. Młody jest i nerwowy ;D
To z czasem przejdzie. ;)
0
@July_6_BcN Ja jeżdżę i sobie chwalę ;)
1
Trzeba przyznać, że Como Fabregasa mocno zaskoczyło w tym sezonie Serie a. Byłem przekonany, że będą się bronić przed spadkiem a tu proszę.
Tytaniczna praca Fabsa i jego sztabu przynosi efekty. Brawo.
1
@takisobiektos Brawo za postawę. Co do Bookera to jest nietykalny w Suns. Choć patrząc szerzej na to co za chwilę się wydarzy (odejście KD) perspektywa dużej przebudowy. To powinni go przehandlować.
1
@budel17 Rence opadajom
1
Flik do Poniedziałku.
Tak się nie da
Tak nie można
To nie może tak być
Tego się nie da ogladać
dlaczego?
2
Szajse
Baja 2-1!!!!
Gnabry pozamiatał
0
@FcPortoFan1999 I powiem, że jest jeszcze szansa na utrzymanie. a pamietam, że po pierwszej rundzie Pogoń była pewniakiem do spadku.
2
Brawo Pogoń Siedlce!!!
2
i taka ciekawostka:
Tomek Miller zawodnik Bayernu Monachium rozegrał właśnie 60 000 tyś minut dla Bawarczyków.
Wielka Legenda!!!
Brawo Tomek!!!
0
@Criss18Barca Zobaczycie, że Ślask jeszcze się utrzyma ;D
0
@FcPortoFan1999 Ciepło się zrobiło to strzelaja chłopaczki ;D