1

Czy ktoś z Was wie może kto ma największe szanse w II turze z Trzaskiem? bo zapomniałem.

0

@Commando Walka o władzę a tu nie ma miejsca na sentymenty.

1

@Bogan Byczku nie teraz bo debata jest. Przypomnij sie po tym cyrku. ;)

12

Niby poważna debata i poważni kandydaci a czuje się jak na Stand upie. xD

10

Powiem Wam szczerze, że te wybory to jest genialne Uniwersum. Co sie pośmialiśmy i jeszcze pośmiejemy to Nasze.
Oby drugi sezon nie zawiódł. Bo smaka Nam narobili xD

5

Tadziu Batyr na linach po ciężkim ciosie Grzesia Brałna.

5

ale przedszkole xD
Ja przypomnę, że to sa kandydaci na urzad Prezydenta kraju

0

@Toretto Przecież Stano i Nawrocki to kumple więc nie będzie go kompromitował.

0

Sławek: Na siebie proszę.

1

ale że Dudka nie powołali?

1

Gdyby ktoś zapomniał:
Sławek ma największe szanse na wygranie II tury
I nie sugerujcie się sondażami, ale warto o tym pamietać.

3

@Kgorecki2500 @turhiay Dobrze, że przypomnieliście ;)

14

Przypomnę tu szybciutko:
Sławek ma największe szanse na wygranie II tury
I nie sugerujcie się sondażami, ale warto o tym pamietać.

2

Stano Stanowski nie musi się wysilać trollujac tych pseudo kandydatów. Tymi swoimi wypocinami daja mu takie paliwko do grillowania, że to aż jest niemożliwe. xD
Sławek mówi, żeby nie sugerować się sondażami a po chwili wyjężdza z sondażami xD

2

@turhiay Jedyny słuszny wybór. Matka wszystkich Polaków.

2

Gdyby ktoś nie dosłyszał to Sławek ma największe szanse na wygranie II tury
Powtórze jeszcze raz:
Sławek ma największe szanse na wygranie II tury

0

@turhiay Tylko co z tego skoro Wikinga nikt nie traktuje poważnie.

0

@Popitek12 pro putinowskie.

4

Bez Maciaka to nie jest debata zwykła pogadanka.

7

@kuz Jaki zamach? kaczor i jego sekta wymyśliła cały ten zamach aby realizować swoje chore fantazje polityczne. Taka jest prawda.
Był rozkaz lądować i wylądowali.

1

@tomek8756 a to już jest pytanie podchwytliwe ;D

1

@Destroyer_of_Worlds Ja to powtarzam od momentu gdy Szymek oświadczył, że pojedzie na debatę do Końskich, że Sławek właśnie w tej debacie by wygrał najwięcej i kto wie czy nie zbliżyłby się bardzo poważnie do cienkiego jak sik pajaka Batyra. To duży bład. Tu można było bardzo dużo ugrać.

0

@D10SLEO Nie no gdzie ten Trampik do Naszego Wikinga ;D

0

@LambiPL a ja lubię deszcz i to bardzo, ale nie znoszę zimna no nie znoszę. ;)

0

I taka ciekawostka:
Prezydent Donald Kolorowy Trump mierzy 190 cm i waży 101 kg.

1

@LambiPL Dla mnie takie historie to nawet nie zbliża się do minusa.
Ciepłe kapoty, 3 swetry, 2 pary skarpetek, czapki, kaptury, cięzkie buty do tego mróz, chlapa, wiatr, śniego który ciagle spada Ci na twarz, ciagłe wkurwienie, że jest zimno to jest minus.

0

@Starrk No właśnie głupota i to jest najgorsze w tym wszystkim.

5

@Pedri16Future Dlaczego głupi? właśnie ten ruch jest dla Niego najlepszy z możliwych. Jasne jest że tv pisowska będzie próbowała zrobić z niego dziada i pokazać go w złym świetle. Dla Rafała najważniejsze jest teraz nie tracić. I dla jego kampanii to bardzo dobry ruch.

0

@Starrk Jedyny słuszny wybór. ;)

7

@prokofiew Bo jak zagłosujemy na Karola Batyra, Szymka, Sławka czy Maciaka to będziemy lepsi tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?