1

Flik do Maja.
Spieprzyliście nam Święta
Spieprzyliście nam sezon i generalnie wszystko nam spieprzyliście.

3

Jesteśmy Dziadami

2

@Hosh a było tak pięknie....

0

@LjakRoberciik Uważam, że jeśli Boston będzie zdrowy to bierzemy ten tytuł.
Uważam również, że najpoważniejszym kandydatem będzie OKC.

4

Tylko umiecie krzyczeć i krytykować. Uważacie, że takimi hamskimi docinkami sprawicie że Martin będzie grał lepiej? tak?
To się grubo mylicie. Wspierać i dopinować a nie krytykować.
Powiniście się wstydzić Łobuzy!!!!

0

I cyk kolejna bramka tego młodego z paryża Doue. Ładnie się rozwija ten chłopaczek.

0

ależ by sobie taki Żało Kanselo polatał po lewej stronie.

0

Ta Złota Piłka mocno namieszała w głowie Rafini. No gość gra kupe totalna.

0

@adamek20151 Tego nie wiemy na 100%

2

Marek? słuchaj taka głupia sprawa wyszła może byś tak wskoczył do bramki co?

0

@adamek20151 Jestem o tym przekonany ;D

1

@Kessie ale to nie po islamsku tylko muzułmańsku i nie przysięga tylko zwykła klontwa na wrzutki aby upadły i sobie głupie ryje rozwaliły. ;)

1

@tomek8756 Ja wol. ;D

3

Baja, Baja super Baja!!!

0

24 trafienie w sezonie Henryczka Kejna i cyk Baja na 1-0!!!
Brawo chłopaki.

2

Brajanki i Dzesiczki uważajcie tam dzisiaj na siebie.


1

@Kgorecki2500 Bardzo szkoda.

5

Londyn zdobyty!!!
aston Willa, Lester a teraz przyszedł czas na Czelsi.
Brawo Legia!!! Brawo Panowie za walkę i kolejne 0,5 pkt do rankingu ;D
(L) ❤❤❤

1

@Krzywy95 Brak Wszołka, Guala, Kapusty czyli mocno osłabiona Legia.

0

@VamoSBarca88 Kamil gała

1

@Ogorinho1974 @kpiarz Ogromny żal, ale myślę sobie, że Chelsea gdyby chciała to by Nas szybko wyjaśniła. To zupełnie inny poziom.

4

Brawo Legiunia!!
jazda z tymi pażdzierzami.

2

@adi7adi8 Ja za Barcelona jestem i pluje na te wrzutki madryckie.

3

@Popitek12 I dlatego jak dzwoni do mnie alkohol to ja nie odbieram.

1

@Pawlak1992 Czyli taka gra pozorów? Podoba mnie się taka konspiracja.
Oni wiedza, że My nie wiemy, ale My wiemy o tym o czym Oni nie wiedza. ;)

1

@blakkudium Właśnie w LK swoja siłę budowali Czesi a teraz Słowacy i My również musimy iść ta droga. I nie możemy teraz tego momentu zmarnować. Bo za rozwojem sportowym stoja również wielkie pieniadze. To jest ogromna szansa aby Nasza liga zrobiła się ciekawsza/silniejsza.

3

@FcPortoFan1999 To była wpsaniała przygoda Legii i Jagi.
Pkt do rankingu nabite i to mocno ponad stan dzięki czemu za rok wystawiamy 5 ekip w el.
Kasa zarobiona.
Kibice zadowoleni przyjechały niezłe kluby sporo emocji i oto własnie chodziło.
2 Polskie ekipy w ćwierćfinale tego już dawno kibice nie widzieli.
Bardzo udany sezon w Ełropie.

2

@Sysia11 Panie Lucjanie? byłem pewien, że jesteście na Ty czy coś się staneło? @Luciano99

3

@Vurt a ile wygranych uczciwie?

8

Może i wrzutki przegrały i odpadł z dalszej gry o LM ale za to Sławek Mentzen ma największe szanse na wygranie z Rafałem Trzaskowskim w II rundzie w wyborach prezydenckich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?