fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Flik do Maja.
Spieprzyliście nam Święta
Spieprzyliście nam sezon i generalnie wszystko nam spieprzyliście.
3
Jesteśmy Dziadami
2
@Hosh a było tak pięknie....
0
@LjakRoberciik Uważam, że jeśli Boston będzie zdrowy to bierzemy ten tytuł.
Uważam również, że najpoważniejszym kandydatem będzie OKC.
4
Tylko umiecie krzyczeć i krytykować. Uważacie, że takimi hamskimi docinkami sprawicie że Martin będzie grał lepiej? tak?
To się grubo mylicie. Wspierać i dopinować a nie krytykować.
Powiniście się wstydzić Łobuzy!!!!
0
I cyk kolejna bramka tego młodego z paryża Doue. Ładnie się rozwija ten chłopaczek.
0
ależ by sobie taki Żało Kanselo polatał po lewej stronie.
0
Ta Złota Piłka mocno namieszała w głowie Rafini. No gość gra kupe totalna.
0
@adamek20151 Tego nie wiemy na 100%
2
Marek? słuchaj taka głupia sprawa wyszła może byś tak wskoczył do bramki co?
0
@adamek20151 Jestem o tym przekonany ;D
1
@Kessie ale to nie po islamsku tylko muzułmańsku i nie przysięga tylko zwykła klontwa na wrzutki aby upadły i sobie głupie ryje rozwaliły. ;)
1
@tomek8756 Ja wol. ;D
3
Baja, Baja super Baja!!!
0
24 trafienie w sezonie Henryczka Kejna i cyk Baja na 1-0!!!
Brawo chłopaki.
2
Brajanki i Dzesiczki uważajcie tam dzisiaj na siebie.
1
@Kgorecki2500 Bardzo szkoda.
5
Londyn zdobyty!!!
aston Willa, Lester a teraz przyszedł czas na Czelsi.
Brawo Legia!!! Brawo Panowie za walkę i kolejne 0,5 pkt do rankingu ;D
(L) ❤❤❤
1
@Krzywy95 Brak Wszołka, Guala, Kapusty czyli mocno osłabiona Legia.
0
@VamoSBarca88 Kamil gała
1
@Ogorinho1974 @kpiarz Ogromny żal, ale myślę sobie, że Chelsea gdyby chciała to by Nas szybko wyjaśniła. To zupełnie inny poziom.
4
Brawo Legiunia!!
jazda z tymi pażdzierzami.
2
@adi7adi8 Ja za Barcelona jestem i pluje na te wrzutki madryckie.
3
@Popitek12 I dlatego jak dzwoni do mnie alkohol to ja nie odbieram.
1
@Pawlak1992 Czyli taka gra pozorów? Podoba mnie się taka konspiracja.
Oni wiedza, że My nie wiemy, ale My wiemy o tym o czym Oni nie wiedza. ;)
1
@blakkudium Właśnie w LK swoja siłę budowali Czesi a teraz Słowacy i My również musimy iść ta droga. I nie możemy teraz tego momentu zmarnować. Bo za rozwojem sportowym stoja również wielkie pieniadze. To jest ogromna szansa aby Nasza liga zrobiła się ciekawsza/silniejsza.
3
@FcPortoFan1999 To była wpsaniała przygoda Legii i Jagi.
Pkt do rankingu nabite i to mocno ponad stan dzięki czemu za rok wystawiamy 5 ekip w el.
Kasa zarobiona.
Kibice zadowoleni przyjechały niezłe kluby sporo emocji i oto własnie chodziło.
2 Polskie ekipy w ćwierćfinale tego już dawno kibice nie widzieli.
Bardzo udany sezon w Ełropie.
2
@Sysia11 Panie Lucjanie? byłem pewien, że jesteście na Ty czy coś się staneło? @Luciano99
3
@Vurt a ile wygranych uczciwie?
8
Może i wrzutki przegrały i odpadł z dalszej gry o LM ale za to Sławek Mentzen ma największe szanse na wygranie z Rafałem Trzaskowskim w II rundzie w wyborach prezydenckich.